Rozkopana ziemia od katastrofy lotniczej.

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Qbas
Posty: 5
Rejestracja: 10 października 2011, 20:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Rozkopana ziemia od katastrofy lotniczej.

Post autor: Qbas »

Witam wszystkich :)

To nieco dziwne pytanko, ale doprawdy nie mam pomysłu tedy zapytuję, czy da się wrzucić obiekt lub stworzyć skryptem rów rozkopanej ziemi po uderzeniu i jeśli się da to jak? Dodam że choć szukałem to przedmiotu owego nie znalazłem.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1526
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Rozkopana ziemia od katastrofy lotniczej.

Post autor: kondor »

Jeśli nie musi być od razu w miejscu startu misji, to możesz zrzucić jakieś heli z wysokości i po rozbiciu je usunąć.
Qbas
Posty: 5
Rejestracja: 10 października 2011, 20:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Rozkopana ziemia od katastrofy lotniczej.

Post autor: Qbas »

Tylko że ja chciałem dodać dość długi ten krater a znaczna ilość wybuchów mogłaby zalagować i to mocno, chyba gdzieś jest taki model w map:eu, może ruins, chociaż przeszukałem caluteńkie i nie znalazłem, no cóż, jak coś wymyślę to zedytuję posta.


2 pytanie na boku, czy da się przedłużyć co po niektóre animacje, tak żeby nie kończyły się po 10 sekundach tylko trwały cały czas? Jeśli się da to prosiłbym o pomoc :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”