Battlefield: Bad Company 2 - beta.

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piromaniack
Posty: 42
Rejestracja: 04 października 2007, 19:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Battlefield: Bad Company 2 - beta.

Post autor: Piromaniack »

Od kilku dni w wolnych chwilach dość namiętnie pogrywam w betę i powoli oswajam się z myślą, że czeka mnie nieprzewidziany zakup. Do tej pory jednak może uda mi się rozwinąć mojego ujemnego skilla, bo jak na razie ciężko to idzie :P... Ale nie o tym miała być mowa - ktoś z forum w ogóle się tym tytułem zainteresował, grywa może? Jakieś spostrzeżenia?

Trudno mi się wypowiadać, bo to pierwszy sieciowy shooter z jakim mam do czynienia od chyba 2 lat, jeśli nie dłużej. Jak na razie wciąż jestem na etapie zachwytu faktem, że znaczną część otoczenia da się zniszczyć. Tworzenie nowych drzwi do budynków za pomocą granatnika rządzi i chyba nieprędko mi się to znudzi...

Przypadł mi też do gustu pomysł zbierania "nieśmiertelników" z przeciwników, których zabiło się nożem. Później można sobie przejrzeć listę "ofiar" w swoim profilu. Sam nie wiem, po jaką cholerę, ale póki co sprawia mi to całkiem sporą frajdę, przywołując na myśl odległe czasy i starcia na piły mechaniczne w Quake'u 3 :P. Szczególnie, jeżeli obaj próbujecie się zabić nożem, kilkakrotnie nie trafiając. Uśmiech gwarantowany, bez względu na wynik.

Szczerze, nic więcej nie przychodzi mi w tej chwili do głowy, a o czym warto byłoby wspomnieć. Chyba tylko, że świetnie się bawię przy becie :).
Awatar użytkownika
Argorden
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2009, 21:35
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Battlefield: Bad Company 2 - beta.

Post autor: Argorden »

Szczęściarz z ciebie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”