ArmA Multiplayer "wish-list"

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

ArmA Multiplayer "wish-list"

Post autor: eJay »

Hejas, fajnie by było gdyby w jednym miejscu zebrać wszystkie życzenia graczy na temat trybu multiplayer. Wiadomo - krok w stosunku do OFP jest kolosalny (tak czy siak), ale do takiego BF2 daleka droga. Nie mam tu na myśli gameplaya, a usprawnienie mechanizów i narzędzi administratorów.

Z mojej strony:

- ładna i przejrzysta tabela z graczami wraz z podpiętymi opcjami votingu na danego gracza (tak jak w BF2). Dotychczas musimy wklepywać kod w czacie (# vote), co jest mniej wygodne
- zabezpieczenia przed debilami-teamkillerami, którzy przy starcie z lotniska strzelaja w strone pojazdow z wyrzutni i rozwalaja pol wlasnego oddzialu. powiedzmy 5x teamkill = kick.
- możliwosc pauzy - admin moglby przeczyscic serwer z idiotów jw.
- zaaplikować spectatora - niewszystkie serwery korzystaja ze skryptu Kegetysa. Po smierci stajemy sie ptakiem i mozna w ten sposb czitować ostrzegajac kolegow przed czolgami/zolnierzami itd. co ujmuje nieco rozrywki.
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA Multiplayer "wish-list"

Post autor: Firefly »

eJay pisze: - zaaplikować spectatora - niewszystkie serwery korzystaja ze skryptu Kegetysa. Po smierci stajemy sie ptakiem i mozna w ten sposb czitować ostrzegajac kolegow przed czolgami/zolnierzami itd. co ujmuje nieco rozrywki.

To nie zalezy od serwerow a od misji. Skrypt trzeba zwyczajnie umiescic w misjach i wtedy dziala na kazdym serwerze. Nie da sie tego inaczej zrobic.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
Garbol
Posty: 243
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 01:14
ID Steam:
Numer GG: 1299924
ID gracza: 0

Re: ArmA Multiplayer "wish-list"

Post autor: Garbol »

Z mojej strony:

- Anti-cheat - przedewszystkim
- możliwość nagrywania demek
- powinny być widoczne nicki graczy a przynajmniej tych z teamu bo pytanie się "kto tam idzie po lewej" jest nieco irytujące albo "kto tu koło mnie stoi" :) - z zachowaniem możliwie jak najbardziej realizmu ofkors np. żeby nicki pojawiały się po pewnym czasie np. ze 3s.

Firefly - wszystko się da jakby sie BiS sprężył.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2007, 21:42 przez Garbol, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
W wojsku służyłem od 06.08.2008 do 27.04.2009 - Siły Powietrzne Operator radarów NUR-31, NUR-31MK, NUR-41, Nur-12.
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ArmA Multiplayer "wish-list"

Post autor: ufoman »

Przeciez nicki sa widoczne... na kadecie co prawda, ale sa.

Podstawy komunikacji i wiadomo kto gdzie jest...
Awatar użytkownika
Garbol
Posty: 243
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 01:14
ID Steam:
Numer GG: 1299924
ID gracza: 0

Re: ArmA Multiplayer "wish-list"

Post autor: Garbol »

ta ale jak grasz na publiku to wszystko idzie do piachu :P i tak nie wiesz kto jest kto (chodzi mi to o weterana)
Obrazek
W wojsku służyłem od 06.08.2008 do 27.04.2009 - Siły Powietrzne Operator radarów NUR-31, NUR-31MK, NUR-41, Nur-12.
Dario
Posty: 162
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:08
ID Steam:
Numer GG: 3830261
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ArmA Multiplayer "wish-list"

Post autor: Dario »

Ja bym chciał aby możnabyło podglądać graczy naszej drużyny w czasie gdy zostaliśmy zabici i czekamy na odrodzanie.
Obrazek
:weteran
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne o multiplayer”