Nauczanie latania z TS-em

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kostka
Posty: 24
Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 10:00
ID Steam:
Numer GG: 9864510
ID gracza: 0

Nauczanie latania z TS-em

Post autor: Kostka »

Zawsze gram na mapkach z samolotami/helikopterami. Jednej rzeczy nie zniesę. Jak pracujemy 2 godziny żeby zdobyć np. cobrę i jakiś ,,lekkoduch" wbije na server złapie się nieszczęsnego latadełka i rozpieprzy go jeszcze na lotnisku. Dlatego widząc masę postów o to jak grać oraz gdy ,,super pilot" nie potrafi nawet wylądować z rozwalonym tylnym silnikiem o awaryjnym lądowaniu nie wspominając postanowiłem otworzyć szkołę latania.
Tutorial przyda się też pilotom, którzy nieco już opanowali latanie lub chcą wymienić się doświadczeniami.
Stworzę mapkę z masą pojazdów i zaczniemy naukę (,,klient sobie życzy co chce ogarnąć, wszystkie opcje to parę dni roboty ;) ):
- teoretyki (widza o uzbrojeniu przeciwlotniczym, gdzie kiedy czym atakować, nie ma dobrego pilota który rozwali GAU-em tunguskę- zrozumienie tego zdania to pierwszy krok w stronę bycia pilotem)
- pokazanie wpływu uzbrojenia na pojazd (siedzisz w pojeździe a ja ci udowadniam, ze masz się katapultować ;)
- podstawowe manewry lądowania i niskiego latania (lądowanie ,,na kołach" i podstawa lotu)
- zaawansowanego lądowania (różne sztuczki, lądowanie bez zmiany pułapu, zatrzymanie na niewielkiej wysokości w krótkim czasie.
- prowadzenie ognia z helikoptera (wyplenić rushe na nieznany teren, tj. chowanie za przeszkodą wychylanie czoła i eliminowanie celu)
- prowadzenie ognia z samolotu (czyli bardziej umiejętność korzystania z uzbrojenia)
- trening celności (siadasz w samolocie/helikopterze i naparzasz działkiem lub bombami lub hydrami w biednego instruktora)
- ewakuacja w obszarze objętym ogniem przeciwlotniczym (lub tego nie robienie, nauka korzystania z mapy)

Preferuję do tej nauki TeamSpeaka, bez TS-a też mogę douczać ale jakość będzie słabsza.

Przydałaby się też pomoc jakiegoś mission makera gdyż edytor jedynie w podstawie opanowałem.

Chętnym proszę o kontakt na podany niżej adresik. Aktualnie dostępny jestem od 10 do 15-16.

kontakt: 9864510
Dogfighting by GAU <3 http://yfrog.com/1aarma2gauvssuj
GG: 9864510 walić jak trza

Nick w grze- PC
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: FOX-PL* »

Dobry pomysł bo tych łamagów to od holery aczkolwiek większość z nich nie miała by nawet zamiaru tutaj zaglądnąć i poświęcić czas, lecz są osoby, który poprostu nie mają ochoty siadać za sterami i tego nie robią.
Ja moge tylko powiedzieć, że od czasu OFP jak jeszcze nie miałem neta (jakoś od 2007 dopiero mi się pojawił), siedziałem praktycznie non stop w edytorze i sobie fruwałem i natylemi to radoche sprawiało mi i sprawia, że nawet czasem w Armie II sobie fruwam :plane . Ale do tego trza miec przede wszystkim chęć nauczenia się i dobry sprzęt bo żadna frajda latać samolotem z 2km kilometrami widoczności.
Awatar użytkownika
Kostka
Posty: 24
Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 10:00
ID Steam:
Numer GG: 9864510
ID gracza: 0

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: Kostka »

Każda jedna osoba to będzie sukces. Już nauczałem swojego kolegę. Potrafi teraz po mnie przylecieć jak trzeba ;)
Dogfighting by GAU <3 http://yfrog.com/1aarma2gauvssuj
GG: 9864510 walić jak trza

Nick w grze- PC
LuckyKiller
Posty: 9
Rejestracja: 08 stycznia 2010, 19:01
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: LuckyKiller »

Świetny pomysł. Ja się piszę. Wprawdzie nie narzekam na swojego "skilla" w fruwaniu ale zawsze można nauczyc się czegoś nowego.:D
Awatar użytkownika
Kostka
Posty: 24
Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 10:00
ID Steam:
Numer GG: 9864510
ID gracza: 0

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: Kostka »

LuckyKiller pisze:Świetny pomysł. Ja się piszę. Wprawdzie nie narzekam na swojego "skilla" w fruwaniu ale zawsze można nauczyc się czegoś nowego.:D
wal na gg. Mam małe problemy z edytorem ale coś się da już zrobić
Dogfighting by GAU <3 http://yfrog.com/1aarma2gauvssuj
GG: 9864510 walić jak trza

Nick w grze- PC
Awatar użytkownika
Mumin
Posty: 125
Rejestracja: 31 października 2009, 21:45
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: Mumin »

Płatne czy za friko? :) Chętnie bym się podszkolił.
Jak pomogłem daj Pozytywa :)

Dziękuje :)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: SaS TrooP »

Kostka, wpadnij kiedyś na TSa Arma2.pl to ci wyjaśnię jak to zrobić - bo mi twoja misja działa, a widzę, że masz chętnych.
LuckyKiller
Posty: 9
Rejestracja: 08 stycznia 2010, 19:01
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: LuckyKiller »

SaS TrooP pisze:Kostka, wpadnij kiedyś na TSa Arma2.pl to ci wyjaśnię jak to zrobić - bo mi twoja misja działa, a widzę, że masz chętnych.
A mógłbyś powiedzieć mi jakiego TS`a używacie? TS2 czy TS3? I jaki jest adres serwera?
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: PROCIK »

Ts3
Arma2.pl
LuckyKiller
Posty: 9
Rejestracja: 08 stycznia 2010, 19:01
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: LuckyKiller »

Dzięki wielkie.:D
Awatar użytkownika
Kostka
Posty: 24
Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 10:00
ID Steam:
Numer GG: 9864510
ID gracza: 0

Re: Nauczanie latania z TS-em

Post autor: Kostka »

Nie było mnie, byłem na obozie. Za niedługo wpadnę na ts-a bo misja czeka na ostatni szlif.
Dogfighting by GAU <3 http://yfrog.com/1aarma2gauvssuj
GG: 9864510 walić jak trza

Nick w grze- PC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”