Pliki Dta PL do ver. 1.05

Problemy i porady nt aktualizacji gry (patch'owanie)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert16
Posty: 73
Rejestracja: 11 marca 2009, 20:31
ID Steam:
ID gracza: 1431812

Pliki Dta PL do ver. 1.05

Post autor: Robert16 »

Siemka. Mam Arme II z zainstalowanym patch'em 1.05. problem w tym że nie ma spolszczenia, które działa na tej wersji, więc postanowiłem spróbować wklejić pliki Dta z Army PL z wgranym patch 1.05 do mojej Army. Proszę was jeśli macie polską Arme II żeby przesłali mi na e-mail'a ([email protected]) pliki z Dta waszej Army II. Dzięki z góry :dworship .

PS: Sory, że edytuje poprzedni post :mrgreen: .
Ostatnio zmieniony 31 marca 2010, 16:15 przez Robert16, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Spolszczenie do ver.1.05

Post autor: Forrestal »

Pudelkowa wersja jest po polsku :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Robert16
Posty: 73
Rejestracja: 11 marca 2009, 20:31
ID Steam:
ID gracza: 1431812

Re: Spolszczenie do ver.1.05

Post autor: Robert16 »

Forrestal pisze:Pudelkowa wersja jest po polsku :)
Zaraz. Mam Angielską wersję gry, ponieważ kupiłem przed premierom, a jak wgrałem path 1.05 spolszczenia, które pobierałem z pospolitego google.pl nie działa po wgraniu patha i pisze ten post, ponieważ chciałem poprosić was o takie spolszczenie, które działać bedzie na ver. 1.05 ARMY II. Mam nadzieję, że zrozumieliście :-).
PawelKPL
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 12:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Spolszczenie do ver.1.05

Post autor: PawelKPL »

Robert16 pisze:
Forrestal pisze:Pudelkowa wersja jest po polsku :)
Zaraz. Mam Angielską wersję gry, ponieważ kupiłem przed premierom, a jak wgrałem path 1.05 spolszczenia, które pobierałem z pospolitego google.pl nie działa po wgraniu patha i pisze ten post, ponieważ chciałem poprosić was o takie spolszczenie, które działać bedzie na ver. 1.05 ARMY II. Mam nadzieję, że zrozumieliście :-).
no ja też szukam sposobu i nawet tata ma wersje pl a ja wersje ang z gamestopa, wziąłem i przegrałem cały katalog DTA i nic się nie zmianiło. zresztą jak coś zacząłem kombinować to gra stała się jak piracka...
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Pliki Dta PL do ver. 1.05

Post autor: PROCIK »

Uczcie się języków :D No chyba ten angielski w grze nie jest tak skomplikowany?! wierszem nie gadają, ale może to tylko moje wrażenie.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Pliki Dta PL do ver. 1.05

Post autor: Rainbow »

Język gry jest definiowany przez klucz. Żeby mieć grę po polsku musisz kupić u nas w kraju.
PawelKPL
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 12:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Pliki Dta PL do ver. 1.05

Post autor: PawelKPL »

PROCIK pisze:Uczcie się języków :D No chyba ten angielski w grze nie jest tak skomplikowany?! wierszem nie gadają, ale może to tylko moje wrażenie.
widzisz ja mieszkam i pracuję w irlandii, na codzień pracuje w biurze z telefonem jako logistic engineer, ale grając z tatą,który ma 62 lata i ma kopie polską, a po skreowaniu przeze mnie wszystko ma po angielsku to niezbyt dobrze świadczy o producentach, iż nie przewidzieli takiej opcji, a co jak mam kolege we francji i używa języka francuskiego to co mam się uczyć francuskiego ? prosta polityka - masz orginała masz mozliwość ściągniecia latki na taki język jaki się chce i po kłopocie, a tak to tylko frustracja...
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Pliki Dta PL do ver. 1.05

Post autor: PROCIK »

Rozumiem Twój problem, i gratuluje podejścia Taty :) Fajnie by było zagrać z tata :)
Mimo wszystko nie jestem pewien czy jest tak jak mówisz, to znaczy nie testowałem takich opcji aby stawiać serwer po angielsku i czy polska gra będzie tez z tego powodu po angielsku. Jak by nie było cale menu gry nadal Twój Tato będzie miał po polsku, bez względu na jakim serwerze gra. Komendy i komunikaty jego podkomendnych będą po Polsku (chyba) ale twoje komunikaty będą po angielsku, dlatego, ze w tej grze występujesz jako anglojęzyczny gracz. Jak dołączysz do rosyjskiego serwera to komunikaty od Rosyjskich graczy będziesz miał po rosyjsku. Nie ma możliwości aby angielski gracz mówił po polsku u kogoś w Polsce. nie jestem pewien czy spolszczenie wo gule załatwiło by Twój problem, bo polski interface był by dla ciebie, lecz dla ludzi z zewnątrz nadal mógłbyś być po angielsku. Jedyne sensowne wyjście to sprzedać te grę i kupić po polsku.
Tak wiec to nie jest jakieś zaniedbanie producentów gry a odwzorowanie rzeczywistości :)
Ty jako anglojęzyczny będziesz gadał po angielsku gdziekolwiek byś się nie dołączył.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacja gry”