Opinie z gry w ArmA2 - ankieta

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Uważam, że Arma 2 w ogólnej ocenie ...

Zaskoczyła mnie pozytywnie i przerosła oczekiwania.
11
17%
Zasługuje na pozytywną opinię i spełnia moje oczekiwania.
18
29%
Spełnia moje oczekiwania choć są rzeczy do poprawki.
21
33%
Nie jest zła, wiele rzeczy trzeba by poprawić.
10
16%
Zasługuje na negatywną opinię i nie spełnia moich oczekiwań.
1
2%
Rozczarowała mnie i w ogóle nie spełnia moich oczekiwań.
2
3%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: r2d2 »

I w co byś trafił biegnąc i strzelając w stodołe z 10m :violent ?

A co do kampienia co w tym dziwnego że kroś ma svd czy inny podobny wynalazek? Tu zajmuje sie dobrą pozycje i ładuje do przeciwnika. Nikt nie lubi strzelców wyborowych :ohno
A ta gra nie polega na lataniu z karabinem i "fragowaniu" jak w Rambo.
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: JonPL »

Murwa, Equi... "szczelać" można w tej grze, wyobraź sobie, nie tylko biegając... już pisałem:

Marsz, granaty, wstrzymanie oddechu, wychylanie. Jest kupa możliwości. Z przewagą możliwości.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Equi »

JonPL pisze:Murwa, Equi... "szczelać" można w tej grze, wyobraź sobie, nie tylko biegając... już pisałem:

Marsz, granaty, wstrzymanie oddechu, wychylanie. Jest kupa możliwości. Z przewagą możliwości.
Pisałem o zupełnie innej rzeczy. Ja o poprawie grywalności na małych ctfach, a Ty mi o granatach? Grałeś Ty wogóle w OFP1?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: JonPL »

Grałem. I wiem że granatów się prawie nie używało.


I właśnie o to chodzi, kolego
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Trance »

Oj używało sie, uzywało.

Ale walicie mi tu o realizmie, a czy bieganie i strzelanie na raz nie jest własnie realistyczniejsze, niz brak takiej mozliwosci?
Obrazek
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Cleric »

JonPL pisze:Grałem. I wiem że granatów się prawie nie używało...
A pod jakim nickiem grałeś w OFP?

Nie można dawać na małych ctf-ach wielu granatów bo wówczas większość lamerów tylko nimi wszędzie rzuca i wzrasta liczba TK a rozgrywka zaczyna przypominać DOOM'a z morzem eksplozji :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 32
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 21:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Stilgar »

Klerycyna a ty grasz w Arma 2 ?? bo twój znajomy z GROM-u się stęsknił za twoim szybkim strzelaniem ;)
ObrazekObrazekObrazek
All right, the are on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us...they can't get away this time!"
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: JonPL »

Trance - nie wiem, wiem natomiast że w polu się tak raczej nie postępuje (biegniesz Ty osłania kolega, żeby szybko biec nie możesz strzelać i na odwrót)

Cleric - pod podobną z forum, więc nie martw się - nie pomyliłbyś mnie.

Tylko że w OFP moje granie w PvP szybko się skończyło (rzadkie wizyty na publikach) i ANI RAZU nie widziałem lecącego granatu... o odgłosie wybuchu nie wspominając.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Uncle Blues »

Skończyłem właśnie kampanię Harvest Red i mogę teraz wyrazić swoją opinię na temat gry i kampanii. Otóż gra nie ma sobie równych. Najlepsza w jaką kiedykolwiek grałem. Z modem Sounds of War (viewtopic.php?f=65&t=2663) - coś wspaniałego. Jednak muszę wyrazić swoją frustrację dotyczącą Singla. Nie mogłem poprowadzić jej tak jak chciałem. Dostałem najgorsze zakończenie jakie chyba było możliwe. Bynajmniej nie przez moje nieumiejętności czy złe wybory, tylko przez błędy w kampanii. Najpierw tysiąc mniejszych, które olałem, a później się zaczęło.

UWAGA spoiler odkrywający niektóre szczegóły kampani Harvest Red

Najpierw nie mogłem zabić Prizraka - powiedział coś w stylu jak chcesz to mnie zabij. No to ja bez większego wachania posłełem mu 7,62 w twarz. Nawet się nie zachwiał. Więc posłełem mu kilka serii z odłegłości trzech metrów - nic, tylko się odwrócił i spokojnie sobie poszedł. Pomyślałem - ch#&, nie będę restartował kampanii dla jednego gościa. I tak byłem już skazany na brak sojuszu z CDF. Z kolei w Dogs of War znalazłem Lopotewa, ale nie wiedziałem co z nim zrobić w głównej bazie. Żaden skrypt się nie uruchamiał i tylko łaził za mną. W końcu jak chciałem zdobyc resztę lokacji, to nie chciał wsiąść ze mną dosamochodu i gdzieś polazł. Skończyło się tak, że rozwalili mi główną bazę, bo sam nie potrafiłem się bronić przeciwko samolotom, helikopterom i czołgom. Reszta oddziałów się zablokowała gdzieś na mapie i się nie ruszała. Pewnie od nadmiaru czołgów, które im kupiłem za zarobioną kasę i przekazałem (po 4 czołgi na każdy z 8 oddziałów). Więc mając taką potęgę nie potrafiliśmy się obronić i przegraliśmy. Swoją drogą pomimo odpowiednich struktur w bazie nie dało się kupować śmigłowców. Na koniec zastrzelił mnie ch#&, którego już raz pojmałem. Pięknie.

KONIEC spoilera

Ale pomimo tego wszystkiego powtórzę - Arma 2 to jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem.

EDIT:
za radą JonPL dodałem spoilerochron
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2009, 14:29 przez Uncle Blues, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: mant3z »

Ciekawe od czego to zależy, ja na przykład w ogóle nie miałem problemów a zakończenie miałem to najbardziej efekciarskie ale smutne ;)

Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: JonPL »

Ostrzegać przed spoilerami :f
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”