Autobus, i czekanie na niego.

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Selevan
Posty: 13
Rejestracja: 15 sierpnia 2009, 11:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Autobus, i czekanie na niego.

Post autor: Selevan »

Jak zrobic zeby jednostka czekala az podjedzie autobus i dopiero wtedy wsiadala?
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Autobus, i czekanie na niego.

Post autor: Maćko »

F5

Zsynchronizuj odpowiednie punkty trasy autobusu i tego kolesia.
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Selevan
Posty: 13
Rejestracja: 15 sierpnia 2009, 11:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Autobus, i czekanie na niego.

Post autor: Selevan »

ok jeszcze jedno. mozna zrobic cos takiego ze np, na kazdym z 4 przystakow na mapie stoi 10 ludzi, i gdy podjedzie autobus to kazdy czlowiek ma 50% szansy na to ze wsiadzie do niego, i kazdy czlowiek ktory juz siedzial w autobusie ma 50% szansy na to ze wysiadzie na przystanek, i bedzie czekal na kolejny autobus (zapetli sie droge autobusu. chodzi mi o to zeby zrobic takie zludzenie ze cos sie dzieje :P )?
Awatar użytkownika
Jerry
Posty: 230
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:46
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk / Warszawa

Re: Autobus, i czekanie na niego.

Post autor: Jerry »

Można ;]
:8bz
Obrazek
Awatar użytkownika
Furman
Posty: 84
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 14:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Autobus, i czekanie na niego.

Post autor: Furman »

Zrobiłem autobus,waypointy,ludzi na przystankach,ale jest jeden problem-cywile boją się innych żołnierzy , a zwłaszcza samolotów, kiedy tylko nad autobusem przelatuje samolot,kierowca od razu wychodzi z wozu i kładzie się na ziemię,gdy wraca do autobusu(a czasami wpada na taki genialny pomysł jak powrót do autobusu)to już stoi w miejscu i nie jedzie dalej.Co zrobić żeby cywile się nie bali samolotów itd.? Przypuszczam ,że dodanie ich do którejś z frakcji by podziałało,przynajmniej nie bali by się USA,Rosji, albo NAP'y.
Jeśli da się coś zrobić z tym wysiadaniem proszę o dokładne opisanie co trzeba zrobić(nie jestem jakimś pro skrypterem)
PS:Może ktoś wie co zrobić żeby pojazdy jeżdżące po ulicach omijały przeszkody?(robię mapę czarnorusi z pojazdami cywilnymi jeżdżącymi po drogach)

A tak przy okazji to jestem nowy na forum i chciałbym przywitać wszystkich!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”