Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Recanzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: klamacz »

Vide praw autorskich - zasadniczo powinienem usunac linka, wlepic ostrzezenie a temat zamknac :)
argumenty za tym, zeby zamknac to to, ze Click jest dostepny w kioskach i kazdy zainteresowany moze go tam nabyc i recenzje przeczytac, wlasciwie po to ta recenzja tam jest, zeby zainteresowani do kiosku sie udali. Z tej przyczyny zamieszczanie skanow tych materialow to nie tylko 'zwykle' lamanie prawa ale takze dzialanie powodujace straty u wydawcy

jednak istnieje argument przeciwko usunieciu tegoz: wydzwiek posta jest negatywny, Dario chyba probuje nas przestrzec przed kupowaniem gazety a jako dowod jej niekompetencji (swoim zdaniem) przedstawia skan. A wiec gdyby jednoczesnie mowil o zlej jego zdaniem recenzji i odsylal do kiosku to byloby to conajmniej dziwne :)

temat wiec zostaje, linki tez, prosze sobie dyskutowac do woli na temat recenzji
ewentualne dalsze uwagi i sugestie o statusie prawnym tych materialow prosze do mnie na PW
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: Recanzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: Romanov »

he he he dobre!!
a swoja droga to ta "doskonala niedoskonalość" spowodowala ze odechcialo mi sie grac w Arma
Jak zyje tak jeszcze nie widzialem takiego niedopracowanego produktu.
Nawet nasze samochody w czasach PRL mialy mniej bledow niz ten "symulator"
Uwieżcie mi ze odechcialo mi sie byc betatesterem tej gry.
Poczekam na wersje "1.96" moze bedzie lepiej ale juz w to nie wierze.
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Recanzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: Cleric »

Dobra recenzja, co chcecie :mrgreen: może trochę powieszchowna ale i tak dość oszczędna w krytyce bo autorowi nie starczyło siły determinacji do dłuższego pogrania w ten betatest, wyłapania dalszych bugów i braku zoptymalizowania - może i lepiej bo wtedy ocena byłaby pewnie nizsza. Niestety na obecnym poziomie ArmA bardziej odstrasza graczy niż ich przyciąga - stąd tez np. mnóstwo ofert odsprzedaży zakupionych wcześniej kopi.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: SaS TrooP »

Bardzo przepraszam za górnicze zapędy, ale mam skłonności masochistyczne. Z chęcią to przeczytam, bo mam ochotę się pośmiać. Czy jeśli ktoś posiada ten numer/skan, czy mógłby go ponownie zhostować?
Moderacja uznała, że nie ma problemu, więc...
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: Dawidson »

Jakość jaka jest każdy widzi, jak zacząłem zmniejszać wagę to znowu wymiar nie ten, to wymiar to waga nie ta. A mogłem od razu wrzucić na jakiegoś hosta. No nic, coś tam zawsze widać.

I z oceną(czyli 3) się nie zgadzam, teraz 5 z - bym dał :P
Załączniki
02.07a.jpg
02.07b.jpg
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: SaS TrooP »

Jeszcze nie zacząłem czytać, ale to mnie POWALIŁO!
Miernota oparta na skryptach misji.
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH! Ciekawe, co pisało o Call of Duty! Na szczęście nie kupuję tej miernoty zwanej Clickiem!, a coś lepszego a la CD-Action. Niestety nie mam numeru z Armą w recenzjach :|


EDIT: Skończyłem. Ja mam chyba jakiegoś mutanta. Dość długo grałem na wersji 1.00. Drzewa walą mi się w odpowiednią stronę, Grafika jest piękna, na najwyższych detalach IMHO może konkurować z Crysisem (ale jednak przegra oczywiście), żadnej liniowości nie ma (facet chyba nie zna się na grach), w CoDzie4 trupy czasem dziwnie zwisają, wiec czemu tu nie mogą (w takim Crysisie zresztą też), żaden czołg mi przez most nie spadał (no, raz mi się zdarzyło).

Facet chyba nie grał w OFP. Nawet skrótu prawidłowego nie zna. I do tego facet ocenia AA. America's Army wyszło parę lat temu...

Zgadzam się tylko w tym, że heli lata fatalnie. DO teraz nie umiem pilotować Cobry czy Kamowa...
A co do mostów, to wpienia mnie fakt, iż most zawala się pod czołgiem, a ten spada na sam dół i wyjeżdża bezstresowo.

To tyle. Widać, że gościu grał przez chwilę, za 1.00, szukał błędów na siłę. Ogólnie zachowywał się, jakby mu Codies zapłacili...
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: Dawidson »

Troszkę racji gość miał wersja 1.00 w którą grałem też kawał czasu(do wydania patcha :P ) nie powalała, każdy(chyba) spodziewał się większego i lepszego OFP a dostał co dostał, narzekał na mizerność kampanii, wydajność też zabijała, nieładowanie się tekstur, problemy z odpaleniem/patchowaniem. Nie pamiętam już ale było tego sporo. Co nie zmienia faktu że gram systematycznie, kiedy tylko mam czas.

I lepszej grywalności/miodności/sposobów na zabijanie nie znalazłem w żadnej innej grze.
Choć by od czasu do czasu polatać sobie heli w edytorze(bezcenne) :D
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: SaS TrooP »

Ale po paczach wszystko jest OK i całkiem grywalne. Jedynie małe błędy pozostały.
A mnie najbardziej gość wpieprzył tym, że NIC nie powiedział o ogromnej scenie moddingowej oferowanej przez grę. O edytorze też cicho sza. Jak na mój gust do (_!_) z taką recenzją.
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: chewie »

ech i znowu potencjalnych nowych fanów trzeba będzie przekonywać że nie jest to takie złe jak piszą.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: SaS TrooP »

I próbuję już od jakiegoś czasu ;/.
Całkiem nieźle idzie, ale bez cudów. Mimo to nie patrzy ma to jak na sektę, tylko marketing.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Recenzja Armed Assault - CLICK 02.07

Post autor: Rainbow »

ArmA jest grą stworzoną pod konkretnych ludzi (zapalonych hardcore'owców) i nie ma co liczyć, że w prasie growej o generalnym nastawieniu gatunkowym zostanie ona pochwalona. Natomiast taki CoD5 dostanie 8, tylko dlatego, że jest prosty jak pejdż ze spodni.
Nie mówiąć już o tym, że gra jest recenzowana przez osobę, która na codzień stuka achievementy w Gears of War i szaleje na gitarze w Gitary Heroes w między czasie szalejąc z WiiPilotem na kanapie z koleżanką i kolegą wpieprzając chipsy.
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”