Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: mant3z »

:o zahipnotyzowałeś mnie robi :D
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: Ravrav »

Patch jest do bani... co spowodowało m.in. moje odejście z klanu i zaprzestanie gry w ArmA.
Miało być więcej FPSów i gra miała być bardziej stabilna - a jest mniej FPSów no i gra często się wiesza.
Do tej pory zastanawia mnie fakt dlaczego panowie tworzący AA zmienili ten widok. Robiąc tak drastyczne zmiany w grze, która jest już jakiś czas na rynku sami kopią sobie dół.

Gre odinstalowałem - na dzień dzisiejszy nie wiem czy kupie ArmA 2 czy może OFP 2 - jest też opcja że nic :|
Ten patch w moim przypadku cofa gre do tyłu... taki gwóźdź do trumny.
Obrazek
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: -=HuNTeR=- »

Ravrav pisze:Patch jest do bani... co spowodowało m.in. moje odejście z klanu i zaprzestanie gry w ArmA.
Miało być więcej FPSów i gra miała być bardziej stabilna - a jest mniej FPSów no i gra często się wiesza.
Do tej pory zastanawia mnie fakt dlaczego panowie tworzący AA zmienili ten widok. Robiąc tak drastyczne zmiany w grze, która jest już jakiś czas na rynku sami kopią sobie dół.

Gre odinstalowałem - na dzień dzisiejszy nie wiem czy kupie ArmA 2 czy może OFP 2 - jest też opcja że nic :|
Ten patch w moim przypadku cofa gre do tyłu... taki gwóźdź do trumny.
A jaki masz sprzęt? Nie ma u Ciebie więcej FPSów? U mnie są ;> Widok jest taki jak w OFP, więc nie wiem na co narzekasz. Co Ci się nie podoba w tym patchu? Bo jakoś za bardzo nie napisałeś żadnych argumentów... no..prócz tego, że masz mniej fpsów i widok Ci się nie podoba. ;o
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: Ravrav »

Sprzęt mam słaby, ale na 1.08 jakoś dało się grać. Co mi się nie podobało... np. to że grałem sobie, grałem... i nagle czarny ekran mi wyskakiwał (co prowadziło do tego że już ponownie nie odpalałem gry). No widok taki jak w OFP... ale ja nie grałem w OFP, grałem w ArmA z fajnym widokiem, a panowie z BISu postanowili go zmienić... bo tak im się chciało (za to wielkie faki im się należą). Sprawa z FPSami wygląda tak, że naprawde mam ich mniej, częściej ArmA przycina i wogóle teraz już nie da się grać... jak wspomniałem nie mam super sprzętu, tak więc nawet na 1.08 nie cieszyłem się z super płynności - nie wiem co tam jeszcze skopali, ale przyjemność z grania znikła wraz z tym patchem.
Obrazek
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: -=HuNTeR=- »

Ravrav pisze:Sprzęt mam słaby, ale na 1.08 jakoś dało się grać. Co mi się nie podobało... np. to że grałem sobie, grałem... i nagle czarny ekran mi wyskakiwał (co prowadziło do tego że już ponownie nie odpalałem gry). No widok taki jak w OFP... ale ja nie grałem w OFP, grałem w ArmA z fajnym widokiem, a panowie z BISu postanowili go zmienić... bo tak im się chciało (za to wielkie faki im się należą). Sprawa z FPSami wygląda tak, że naprawde mam ich mniej, częściej ArmA przycina i wogóle teraz już nie da się grać... jak wspomniałem nie mam super sprzętu, tak więc nawet na 1.08 nie cieszyłem się z super płynności - nie wiem co tam jeszcze skopali, ale przyjemność z grania znikła wraz z tym patchem.
U mnie nic się nie wiesza i przyjemności więcej;) Mniej? Niemożliwe..może czas zdefragmentować dysk?:) Znajdź mi jakąś osobę, która powie, że ma mniej fpsów niż na 1.08...;>
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: Ravrav »

Ja np. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: Dawidson »

Tak OT, ale co wy kurna z tym defragmentowaniem?
Bawiłem się tym i nic a nic mi to nie przyspieszyło kompa tym bardziej gry.
Raid to jest to do ArmA, nie defrag.
Nawet gdzieś w prasie czytałem(komputerowej) że defrag to taka ściema dla mas.
A FOV skaszanili w 1.14!
Obrazek
RIDER
chemik333
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2008, 15:08
ID Steam:
Numer GG: 294840
ID gracza: 0

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: chemik333 »

Defragmentacja przydaje sie szczegolnie w dosc dlugo juz nie przeinstalowywanych systemach (powyzej ok. 1 - 2 lat) przy jednoczesnie dosc malych partycjach systemowych (przewaznie o ile na tej samej partycji jest gra - tu arma). Mniejsze partycje - mam na mysli do 15 - 20gb - na ktorych wiekszosc czasu jest ponizej 2 - 3gb wolnego i na ktorych ciagle sa zmieniane pliki/kasowane/instalowane itp. Gdy mamy partycje juz nieco wieksza - ponad 30gb, na ktorej ciagle utrzymujemy zapas ok. 10gb lub nieco wiecej, to nawet po 2 latach defragmentacja nic nie da, bo praktycznie nie bedzie potrzebna. Ona ma - a w praktyce to raczej miala w przeszlosci - najwieksze znaczenie, gdy dysk byl maly i jednoczesnie w wiekszosci byl zajety, a caly czas byly na nim przemieszczane, dogrywane i kasowane pliki.
Powyzsze sprawdzone empirycznie na wielu komputerach i dyskach. System oczywiscie XP. Jak sie nieszczesne visty z tym zachowuja i jak im to bardzo przeszkadza, to nie mam pojecia.

Z 1.14 wszystko chodzi niby ciut szybciej, ale jakis znaczacych zmian w predkosci nie zauwazylem...

ps. Czyzby w evolution czolgi i bmp przestaly latac :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: Rafael3D »

chemik333 pisze: ps. Czyzby w evolution czolgi i bmp przestaly latac :?: :?: :?:
dalej latają, tylko na niższych pułapach :)
A na serio to jakby trochę mniej latały, ale za to M113 ambulans zrobił się bardziej wywrotny - potrafią się wywalić "na plery" na malutkim kamyczku...
1.14 działa o niebo lepiej od poprzednich patchy, ale da się to zauważyć dopiero na odpowiednim pececie. Sprawdzone! Jesli komp nie posiada wydajnego procka i karty grafiki, to 1.14 działa CZASEM wolniej.
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: Ravrav »

Warynsky PL pisze:1.14 działa o niebo lepiej od poprzednich patchy, ale da się to zauważyć dopiero na odpowiednim pececie. Sprawdzone! Jesli komp nie posiada wydajnego procka i karty grafiki, to 1.14 działa CZASEM wolniej.
Co nie zmienia faktu że patch jest skopany :)
Obrazek
Awatar użytkownika
warchlaq_przebiegly
Posty: 83
Rejestracja: 30 lipca 2007, 10:16
ID Steam:
Numer GG: 1212210
ID gracza: 0

Re: Patch 1.14 (wrażenia i opinie)

Post autor: warchlaq_przebiegly »

Ravrav zmienisz kompa i zmienisz zdanie o armie ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”