World in Conflict

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: World in Conflict

Post autor: Mirage »

Ingram pisze:No tak jak napisałem wyżej, chyba 2 tygodnie temu Media Markt miał urodziny i wtedy widziałem tam WiC za 69zł. Ale i tak dziwne bo dziś byłem w Media i WiC jest za 89zł a np Quake Wars za 79zł
Ceny w Media rządzą się swoimi prawami. Zależy od dnia, mogę się z Tobą założyć, że jak pójdziesz jutro do Media to Quake Wars będzie za 89, bądź 99zł ;). Prawa marketów, co nie zmienia faktu, że trzeba liczyć na takie cenowe okazje, co jakiś czas można się na nie natknać i kupić coś ciekawego za niewielkie pieniądze.
SubKavon
Posty: 175
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 22:58
ID Steam:

Re: World in Conflict

Post autor: SubKavon »

Heh mój znajomy pracował w Auchanie, kiedyś przyszła dostawa starszych, ale całkiem jeszcze niezłych gierek (strategie). Na skutek ogólnego bajzlu nie wiedzieli, ile to ma kosztować, więc wycenili je zgodnie z zasadą: nie ma w komputerze? to daj 19,90. Następnego dnia cena już była "prawidłowa" (dwa razy wyższa), ale kolega się jeszcze załapał.
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: World in Conflict

Post autor: Ingram »

To się nazywa mieć szczęście :)
Gdybym te 2 tygodnie temu miał już kasę no to WiC za 69zł to naprawdę okazja, chociaż że te 89zł i tak mnie nie odciągnie od zakupu.

Zobaczcie co wchodzi w skład Ekskluzywnej edycji za 156zł w Empiku.
1. Ekskluzywne opakowanie
2. Film DVD o powstawaniu gry
3. Plakat
4. Zestaw słuchawkowy
5. Flaga Związku Radzieckiego
6. Czapka z logo World in Conflict
7. Koszulka z logo World in Conflict
Awatar użytkownika
Jerry
Posty: 230
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:46
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk / Warszawa

Re: World in Conflict

Post autor: Jerry »

Ingram pisze:To się nazywa mieć szczęście :)
Gdybym te 2 tygodnie temu miał już kasę no to WiC za 69zł to naprawdę okazja, chociaż że te 89zł i tak mnie nie odciągnie od zakupu.

Zobaczcie co wchodzi w skład Ekskluzywnej edycji za 156zł w Empiku.
1. Ekskluzywne opakowanie
2. Film DVD o powstawaniu gry
3. Plakat
4. Zestaw słuchawkowy
5. Flaga Związku Radzieckiego
6. Czapka z logo World in Conflict
7. Koszulka z logo World in Conflict

Pisałem o tym dużo wcześniej, jak tylko WIC pojawił się w przedsprzedaży w internecie :]
:8bz
Obrazek
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: World in Conflict

Post autor: Cleric »

-=HuNTeR=- pisze:Uwierz mi, że demo to baaaaaaardzo mała namiastka tej gry;) 1 misja (2 po odblokowaniu),....
W demie sa 3 mapki - 2 podstawowe (c&h i a&d) i jedna dodtkowa po odblokowaniu ( z ta wysepka;) )
Obrazek

Obrazek
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: World in Conflict

Post autor: SiD »

Jakby kogoś obchodziło, to mam pseudonim Majer.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: World in Conflict

Post autor: Ingram »

No dzisiaj jadę do Media po WiC jednak nie będzie to radość tak wielka z jaką rozpocząłem dzisiejszy dzień bo moim rodzicom nie podoba się, że chcę kupić grę za 89zł i, że pójdzie na nią praktycznie całe kieszonkowe.
SubKavon
Posty: 175
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 22:58
ID Steam:

Re: World in Conflict

Post autor: SubKavon »

Ingram pisze: bo moim rodzicom nie podoba się, że chcę kupić grę za 89zł i, że pójdzie na nią praktycznie całe kieszonkowe.
Ciekawe czy zadowoliłby ich kompromis w postaci Mortyra 3 lub The Hell in Vietnam :)
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: World in Conflict

Post autor: Mirage »

A ja, zagłębiając się co raz bardziej w kampanię, dostrzegam jeszcze większy fenomen tej gry. Niby giera nastawiona na multi, ale kampania zrobiona jest tak kapitalnie, że ciężko obok niej przejść obojętnie. Po 11 misjach jestem pod ogromnym wrażeniem - ciężko się oderwać od zabawy. Dla kampanii zaniedbałem multi i wypadłem z rankingu :o. No ale cóż :)... Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na tą grę (chyba się powtarzam), w każdym razie dawno już tak dobrze nie bawiłem się grając w RTSa i chyba żaden RTS mnie tak nie pochłonął jak WiC.
SubKavon
Posty: 175
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 22:58
ID Steam:

Re: World in Conflict

Post autor: SubKavon »

Kampania SP jest ciekawa m.in. dzięki oskryptowanym misjom - po osiągnięciu jednego celu natychmiast dostaje się następny, ciągle się coś dzieje. W znakomitej skądinąd Company of Heroes tempo jest znacznie wolniejsze.
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: World in Conflict

Post autor: Ingram »

Popieram :)
Radość jednak powróciła gdyż udało mi się ich przekonać gdy zobaczyli WiC w akcji :)
Gra jest fenomenalna, na razie zagłębiam się w SP a jak będę miał już router i internet co nastąpi w przeciągu następnego tygodnia, momentalnie przeniosę się na multiplayera.
Gra zachwyca pod każdym względem, takiej akcji nie widziałem jeszcze w żadnym RTSie.
Jedyne do czego mogę się faktycznie przyczepić to lokalizacja. Grając czasami mam wrażenie, że oglądam kreskówkę a nie film wojenny bo głosy postaci są zbyt naciągane, takie są niestety "uroki" polskich lokalizacji gier. W przypadku WiC wydawca mógł tak się postarać jak przy STALKERze czyli dać spolszczenie filmowe a nie typowy dubbing. Jednak ta mała wada nie jest w stanie zeźlić mnie do World in Conflict, który uznaję za RTS nad RTSami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”