3 serwery Wasteland + 2 polskich graczy (wolni strzelcy)

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
parasite
Posty: 22
Rejestracja: 13 października 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 3041272
ID gracza: 0
Kontakt:

3 serwery Wasteland + 2 polskich graczy (wolni strzelcy)

Post autor: parasite »

Cześć,

już jakiś czas gramy razem na trybie sandbox (polskie tłumaczenie: piaskownica) w Wasteland. Jest nas dwóch. Ja (Tomek) i kolega (Krzysiek) i gramy raczej frywolnie gdyż obecnie mam mało czasu na zabawę. Jednakże gramy 2-3 razy w tygodniu po 2-5h. Krzysztof trochę dłużej i systematyczniej. Są grupy i klany ale są też takie osoby jak my, które nie zawsze mogły by wywiązać się z obowiązkowego stawiennictwa, które w większości takich grup jest wymagane. Rozumiemy z czym to się wiąże gdyż prowadziliśmy spory multigaming przez ostatnie 6 lat.

Chce w moim i jego imieniu zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy. Myślimy o swoim serwerze ale na razie nie ma sensu go brać dla dwóch osób :) Te 3 serwery wśród innych od http://wasteland.arma.su/ działają na trybie hardcore, który nam odpowiada. Restart zabawy jest co 8 h przez które śmiało można zbudować umocnienia czy poukrywać rzeczy na mapie tak byśmy tylko my mieli do nich dostęp. Serwery są stabilne, przy moim łączu 60MB i 50 graczach ping utrzymuje się między 50-90 więc nie ma lagów

Żeby się jakoś zgrać - mamy dwa serwery TS3, publiczny 100 slotowy i prywatny 30 slotowy, nasze, opłacone żeby nikt nie przeszkadzał. Nie zamierzam tu nic reklamować więc wszystkie dane podam na PW. Posiadamy także dużą stronę naszego obecnego klanu/grupy, która już nie jest używana, bo najzwyczajniej nikt nie ma na to czasu. Tutaj od razu prośba do Was... Prosimy o "normalność" i kulturę osobistą gdyż ja mam lat 28, a kolega ponad 40. Znamy się bardzo dobrze chociaż raz w życiu się widzieliśmy. Grywamy w każdy dzień gdy możemy, zdarza się że on bawi się cały tydzień gdy ja jestem tylko raz.

Powyższa propozycja jest skierowana do takich osób jak my, które nie chcą też pchać się w coś poważniejszego, a które lubią pograć i nie mają z kim, a samemu nie zawsze jest to proste. Była tu na forum grupa "starszych panów" jednak oni także założyli grupę i chyba przerodziło się to w systematyczność. My gramy frywolnie, mamy zabawki, serwery i szukamy takich osób, które chcą, a nie mają gdzie :)

Jednak miło by było jakby ktoś kto jest w podobnej sytuacji z czasem - miał wiedzę, że może wejść na spokojny serwer TS, do spokojnych ludzi i spokojnie się pobawić, niekoniecznie samemu.

Dysponujemy językami: polski, angielski i włoski.
Krzysiek jest często, ja jestem we wtorki, czwartki i niedziele od godz. 17-18 z reguły.
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2013, 07:44 przez parasite, łącznie zmieniany 1 raz.
marcin284
Posty: 15
Rejestracja: 21 lipca 2011, 09:13
ID Steam:

Re: 3 serwery Wasteland + 2 polskich graczy (wolni strzelcy)

Post autor: marcin284 »

Witam.

Poproszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam
parasite1
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2013, 10:34
ID Steam:

Re: 3 serwery Wasteland + 2 polskich graczy (wolni strzelcy)

Post autor: parasite1 »

Coś jest nie tak z forum, nie mogę zalogować się na poprzednie konto, link do przypomnienia i wysyłki nowego hasła nic nie daje. Stworzyłem nowe konto, odnośnie postu wyżej - moje GG: 3041272, Krzyśka GG: 12493807. Odezwij się do obojętnie kogo. Na gg podamy adres TS :) Ja dziś jestem.

Do administracji: bardzo proszę o reset lub zmianę hasła dla konta "parasite" i poinformowanie mnie o tym jak się tam zalogować. Z góry dziękuję.

armedassault
zrobiony reset hasła
ares356
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2013, 15:49
ID Steam:

Re: 3 serwery Wasteland + 2 polskich graczy (wolni strzelcy)

Post autor: ares356 »

Witam Proszę o kontakt na PW. Miło o was słyszeć ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”