Ciekawe misje SP

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

lenherd
Posty: 16
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 22:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Ciekawe misje SP

Post autor: lenherd »

Witam
Proponuje w tym temacie dodawać misje SP które znaleźliście gdzieś w sieci i uważacie że są warte przejścia.
Na razie jedyna strona jaką znalazłem to armaholic
Sprawdzanie osobiście każdej misji to lekka paranoja gdyż większość to nic ciekawego.
Ja jako pierwszą mogę polecić airbase palenie która moim zdaniem jest w miarę ciekawa i powinna starczyć na jeden/dwa wieczory.

Pozdrawiam
fox6
Posty: 4
Rejestracja: 25 października 2009, 10:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: fox6 »

mnie przy tej misji wywala d windowsa, a dokładnie gdy zaczynam atak na wzgórze AA
lenherd
Posty: 16
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 22:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: lenherd »

A ja nie do końca jestem pewny czy przeszedłem ją dokładnie tak jak trzeba.
Olałem górę i zaatakowałem lotnisko od tyłu. Najpierw zniszczyłem wszystkie pojazdy a potem radio i wezwałem desant, po zastrzeleniu ostatniego wojaka misja się zakończyła.

Polecam jeszcze misję Cipher w paczce są dwie mapki do przejścia i też fajnie zrobione.
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: thisrox »

http://www.armaholic.com/page.php?id=7599&a=dl jak dla mnie rewelka długie i ciekawe misje z tym że po angielsku
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: Jajcor »

Mam prośbę, może mi ktoś pomoże. Odpaliłem Kampanię Operation Cobalt i nic się nie dzieje. Jestem wraz z 3 ludkami przy rozwalonym Heli. Biorę mapę od pilota i nic. W zadaniu do wykonania też nic nie jest napisane. Może mam coś spieprzone czy co?????
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: Artek3333 »

Mi kampania działa i polecam.(a po wzięciu dokumentów ekran się zaciemnia słychać jakiś wybuch. Potem jest następny filmik i wgrywa się misja) akcja dzieje się w czasie Harvest Red. Gramy po stronie OWS, szkoda, że tylko 2 misje i brak dźwięku w dialogach, ale jest fajnie i nawet klimatycznie. :)
Źródło:
http://www.armaholic.com/page.php?id=9010
EDIT:
W rozwalonym śmigłowcu w środku jest drugi pilot a pod jego ręką są dokumenty. Trzeba je podnieść. :D
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: Jajcor »

I tak to jest... Nawet nie pomyslałem, żeby szukać jakiegoś obiektu (dokumenty),bo myślałem, że mapa to te dokumenty. Jak na gościa najechałem to nic nie było ale między jajcami leżały :lol:
Dzięki Artek :D
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: Jajcor »

Sorki, że post po poście ale absolutnie nie polecam tej kampanii (Operation Cobalt) liniowa jak diabli a tego nienawidzę.. Jakby ją robił fan DR :no. Oczywiście to tylko moje zdanie :lol:
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: thisrox »

nom racja ten cały cobalt czy jakoś tak to niewypał nie dość ze liniowa to jeszcze to zakończenie pozostawia wiele do życzenia przydało by się rozwinięcie jeszcze o parę misji bo na razie to ..... ale osobiście polecam tą kampanie co podałem parę postów wyżej kto nie grał musi zagrać! kampania długa,ciekawa wciągająca i profesjonalnie zrobiona wg mnie bije na głowę podstawową "harvest red" czy jakoś tak pozdro!
Awatar użytkownika
ToMasz
Posty: 26
Rejestracja: 09 kwietnia 2010, 21:05
ID Steam:
Numer GG: 1830252
ID gracza: 0
Lokalizacja: Nowy Sabor

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: ToMasz »

Pierwszy post! :1th
Jakieś oklaski czy coś ;)

A tutaj link do bardzo fajnej i klimatycznej misji ;) "Dark Forest" niejakiego jego mościa o pseudonimie SaOk. Naprawdę polecam długa i ciekawa.

http://www.armaholic.com/page.php?id=7334

Pozdrawiam forumowiczów :coffee




:party
Jeszcze nie kapujesz?!
Weź na klate to poczujesz..
~ JA - Niewidomy Prawdziwek
Początek Dadaizmu koniec normalności na świecie a zarazem początek socjopatycznego społeczeństwa.
21 Maj: Odwyk od ARMY do czasu apgrejdu komputera, ok.2-3 tygodnie.
Nor3k
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwietnia 2010, 20:43
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ciekawe misje SP

Post autor: Nor3k »

Ja mam pytanie . Może nieco noobowskie , ale dopiero zaczynam grać i ucze się ;)
Mianowicie zaczynam daną misję i czy mogę być snajperem ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? Z góry dzięki za odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”