Internet w Laptopie

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Internet w Laptopie

Post autor: Trance »

Witam!
Dzisiaj dostałem mojego nowiutkiego laptopika do rąk (to mój pierwszy laptop w życiu) i od razu problem :)
Zainstalowałem kulturalnie Windowsa Viste Ultimate (no oczywiście, że oryginalny :) ) i chce zainstalowac Neostrade... No więc zdziwienie nr 1, Neostrady zainstalowac sie pod Viste nie da, wiec odpalam stacjonarnego i szukam w internecie odpowiedzi. Znalazłem tyle, ze trzeba sciagnac jakies tam inne sterowniki do modemu. No wiec to uczyniłem (Modem Sagem Fast 800-840), podłączyłem USB do kompa no i... łączenie... nie powiodło się... :( Wie ktoś może co mam zrobić, żeby się powiodło?

Ponadto mam płytę główną (w stacjonarmym) obsługującą WiFi, nawet mi taka antenke dołączyli do zestawu. Da sie tak zrobic, zeby ta antenka w jakis sposob "nadawała" internet w obrebie domu (tak jak to ma miejsce w przypadku routerów), tak zebym mogl miec neta w laptopie?

Bardzo prosze o pomoc.
Obrazek
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Internet w Laptopie

Post autor: polo »

Musisz mieć routera ! On przekazuje fale do wifi ,ja tak mam i nie tylko laptop odbiera a nawet mój psp .
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2009, 20:05 przez polo, łącznie zmieniany 1 raz.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Internet w Laptopie

Post autor: Maćko »

Spróbuj zainstalować Neo jeszcze raz.

Ja mam neostrade i bez problemu zainstalowałem i skonfigurowałem połączenie zarówno na Win Vista Ultimate jak i na Win 7 :)

PS. Uruchom instalkę w trybach zgodności.
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Internet w Laptopie

Post autor: Trance »

Eeee zrobiem tak, ze na stacjonarnym wlaczylem neostrade, uruchomilem wifi, a na lapku odbieram to wifi i dziala bezprzewodowo. Takze wydaje mi sie, ze mam co chcialem :). Dzieki za pomoc.
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Internet w Laptopie

Post autor: polo »

Sorki ,że troche na mieszałem ale nie przeczytałem ,że na stacjonalnym też masz wifi.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”