Ceny ArmA

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Xagog
Posty: 36
Rejestracja: 21 grudnia 2007, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 0

Ceny ArmA

Post autor: Xagog »

Witam,nie wiem,czy był już taki temat,może przeoczyłem.Nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem tego.Otóż niedawno (jako zagorzały fan OFP) postanowiłem sobie kupić ArmA.Zanalazłem w sieci ArmA za 49.90 + koszty wysyłki,tańszego nie widziałem.Ale pomyślałem,że skoro cena gry już tak spadła to może w empiku w moim mieście też będzie coś koło tego.Zdecydowałem,że mogę dać w empiku góra 65zł bo gdybym zamówił pocztą to i tak jeszcze koszty przesyłki dochodzą,więc na jedno wychodzi.Wchodzę do empiku,z wypiekami na twarzy biorę ArmA z półki i...patrzę na cenę a tu 99,9zł :o !!Toż to skandal,ta gra kosztowała tyle kiedy wyszła!Poza tym,w innych sklepach sieciowych było podobnie,np.85zł i w górę.Co o tym myślicie?Oczywiście w końcu zamówiłem tam gdzie znalazłem najtańszą i wczoraj do mnie dotarła przesyłka :D .Ciekaw jestem,czy jest ktoś kto też niedawno zaopatrzył się w tę grę,a jak tak to ile płacił i gdzie.Wkurza mnie,że niektóre sklepy zdzierają w ten sposób,chcąc zbić wielkie kokosy na danym towarze.
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ceny ArmA

Post autor: itan »

Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Ceny ArmA

Post autor: Forrestal »

W empiku na polkach leza z cenami 99.90 i 89.90, przynajmiej u mnie na slasku jednak kiedy podejdziesz do kasy i porposisz aby sprawdzial cene to policzy Ci tyle ile na tym linku od Itana :-)

W sieci Saturn ArmA kosztuje 44.90 a QG 49.90 i to tak juz od pojawienia sie QG.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Ceny ArmA

Post autor: Maćko »

Ale drogo :D Ja na mikołaja zafundowałem sobie jeszcze jedną kopię bo ta co mam jest już trochę dojechana. A wiecie za ile ? :D 19.90 w Media Markt :D a Queens Gambit 39.90, niestety na to drugie zabrakło kasy.

Jak by się ktoś wybierał to: Radom/Centrum Handlowe M1/ Media Markt :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
Xagog
Posty: 36
Rejestracja: 21 grudnia 2007, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ceny ArmA

Post autor: Xagog »

No to trochę dałem ciała hehe,mogłem zapytać w empiku przy kasie :| Ale już trudno,zawsze byłem w gorącej wodzie kąpany.No niestety w mojej mieścinie nie ma media markt.W sumie w Rybniku jest najbliższy,jakbym miał tam jechać autobusem to i tak taniej by wyszło.Ech

A tak poza tematem,to da sie zrobić zapasową kopię oryginalnej płyty?Bo jednak się trochę rysuje kiedy się jej używa.
Awatar użytkownika
kubczak16
Posty: 89
Rejestracja: 12 grudnia 2007, 13:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ceny ArmA

Post autor: kubczak16 »

Prawo autorskie przewiduje możliwość zrobienia sobie 1 kopii programu z uwagi na możliwość jakiegoś wypadku. Próbowałem jednak zainstalować sobie tą gre z kopii na innym komputerze i nie działała. Nie wiem może to wina sprzętu, a może BiS nie uznaje takich rozwiązań :roll: W każdym razie kopie płyty jako takiej zrobić się da ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Xagog
Posty: 36
Rejestracja: 21 grudnia 2007, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ceny ArmA

Post autor: Xagog »

No już próbowałem i nie działa z kopii,więc to pewnie kwestia zabezpieczeń :(
Awatar użytkownika
kubczak16
Posty: 89
Rejestracja: 12 grudnia 2007, 13:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ceny ArmA

Post autor: kubczak16 »

Jakbyś bardzo chciał możesz ubiegać się przecież o wymiane nośnika na podstawie gwarancji o ile takową dostałeś. Myślę jednak, że takie rozwiązanie będzie bardzo czasochłonne i raczej nie warte tych 50 zł ;)

Polecam więc szanować płytkę :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Ceny ArmA

Post autor: Forrestal »

Da sie zainstalowac ArmA z kopii, konkretnie z obrazu plyty bo jeszcze nie udalo mi sie zrobic kopii ale dawno nie probowalem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Ceny ArmA

Post autor: Dawidson »

Ja sam robiłem kopię ArmA i z niej instalowałem grę, oraz gram po sieci(grałem) bo teraz czasu nie mam(praca). Płyta leży gdzieś(nawet nie wiem gdzie). Czyli wszytko się da zrobić trzeba mieć tylko odpowiedni sprzęt.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny ArmA

Post autor: zabix »

Maćko pisze:Ale drogo :D Ja na mikołaja zafundowałem sobie jeszcze jedną kopię bo ta co mam jest już trochę dojechana. A wiecie za ile ? :D 19.90 w Media Markt :D a Queens Gambit 39.90, niestety na to drugie zabrakło kasy.

Jak by się ktoś wybierał to: Radom/Centrum Handlowe M1/ Media Markt :mrgreen:
Jaka gra, taka cena. Się powstrzymać nie mogłem ! I pomyśleć że 3 miesiące temu sprzedałem to g za 60 zł.
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”