Spis komend itp w przystępnej formie z objaśnieniami ?

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Spis komend itp w przystępnej formie z objaśnieniami ?

Post autor: Lygi »

Witam

Czy jest gdzieś dostępny spis komend i warunków z objaśnieniami po polsku typu: ap MoveInCargo car1 - umieszcza jednostkę (ap) w pojeździe (car1).

Dostępne spisy maja objaśnienia po angielsku (nie każdy zna) i najczęściej w mało przystępnej formie. Potrzebuje znaleźć prosty warunek który by uruchamiałby wyzwalacz jeśli obiekt a znajdzie się w odległości mniejszej niż np 50m i w tym gąszczu nie mogę tego znaleźć.

Wiem ze taki spis komend z objaśnieniami po polsku był do OFP bo sam go publikowałem ale już przepadł wraz z OFP.
Awatar użytkownika
Sejtan
Posty: 112
Rejestracja: 03 kwietnia 2007, 20:54
ID Steam: sejtan24
Numer GG: 6538171
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Spis komend itp w przystępnej formie z objaśnieniami ?

Post autor: Sejtan »

Lygi pisze:Witam Czy jest gdzieś dostępny spis komend i warunków z objaśnieniami po polsku typu: ap MoveInCargo car1 - umieszcza jednostkę (ap) w pojeździe (car1).
Nie ma... niestety.
Lygi pisze:Potrzebuje znaleźć prosty warunek który by uruchamiałby wyzwalacz jeśli obiekt a znajdzie się w odległości mniejszej niż np 50m...
a distance b < 50

a - obiekt,
b - wyzwalacz, czy co tam chcesz :)
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Spis komend itp w przystępnej formie z objaśnieniami ?

Post autor: Artek3333 »

Lygi pisze:Witam

Czy jest gdzieś dostępny spis komend i warunków z objaśnieniami po polsku typu: ap MoveInCargo car1 - umieszcza jednostkę (ap) w pojeździe (car1).

Dostępne spisy maja objaśnienia po angielsku (nie każdy zna) i najczęściej w mało przystępnej formie. Potrzebuje znaleźć prosty warunek który by uruchamiałby wyzwalacz jeśli obiekt a znajdzie się w odległości mniejszej niż np 50m i w tym gąszczu nie mogę tego znaleźć.

Wiem ze taki spis komend z objaśnieniami po polsku był do OFP bo sam go publikowałem ale już przepadł wraz z OFP.
Podstawy:

http://www.armacenter.pl/tworzenie-misj ... we-komendy
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Spis komend itp w przystępnej formie z objaśnieniami ?

Post autor: Lygi »

Dzięki za odpowiedzi.
O coś takiego mi chodzi ale tu jest parę bardzo wybiórczo dobranych komend na krzyż.
Kiedyś bawiłem się intensywnie w tworzenie kampanii i misji (Ktoś pamięta taki mod o normandii i V2? ) i przy okazji napisałem taki poradnik do edytora gdzie zamieściłem taką dość wyczerpującą tabele z warunkami i komendami, ale już od dawna nie uruchomiałem OFP i teraz gdy znów się chciałbym pobawić okazuje się ze nie mam już żadnych ściągawek by sobie przypomnieć co i jak. Teraz mi samemu by się przydał ów poradnik :)
Awatar użytkownika
Sejtan
Posty: 112
Rejestracja: 03 kwietnia 2007, 20:54
ID Steam: sejtan24
Numer GG: 6538171
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Spis komend itp w przystępnej formie z objaśnieniami ?

Post autor: Sejtan »

A patrz... o tym zapomniałem :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”