Ban i problem graficzny .

Problemy techniczne z dodatkami czyli tzw. modami i addonami.
Aktualizatory modów.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
KomornikPL
Posty: 11
Rejestracja: 04 marca 2011, 13:50
ID Steam:

Ban i problem graficzny .

Post autor: KomornikPL »

Witam .
Mam 2 problemy :
1. Dostałem na serwerze RP bana za nic , podobno ze wystarczy wywalić coś z configu i już nie mam bana to prawda ? jak to zrobić ?
2. Jednostki z dodatków ( BAF , PMC ) mają rozmyte tekstury . Jak to naprawić ?
Pozdrawiam Komornik
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Ban i problem graficzny .

Post autor: tom3kb »

2. Jeśli nie kupiłeś obu dlc BAF i PMC, a grasz tymi, które zainstalowały się z pachy to tak jest. Są to tak zwane wersje Lite, w gorszych teksturach i z gorszymi dźwiękami.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Ban i problem graficzny .

Post autor: Slawek »

KomornikPL pisze:1. Dostałem na serwerze RP bana za nic , podobno ze wystarczy wywalić coś z configu i już nie mam bana to prawda ? jak to zrobić ?
Ban jest zapisany na serwerze gry w postaci twojego ID gracza. Nawet jak przeinstalujesz grę, to ID będziesz miał dalej takie samo.
Znajdź kontakt z adminem serwera i poproś o ścągnięcie bana.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: Ban i problem graficzny .

Post autor: Jasina »

ej jak jesteśmy przy temacie DLC to spójrzcie na to http://www.armacenter.pl/index.php/kate ... e#comments
To mają być oba DLC na płytce i plotka głosi że też OA albo i CO - ile w tym prawdy zobaczymy...
nick w grze: Jasina
KomornikPL
Posty: 11
Rejestracja: 04 marca 2011, 13:50
ID Steam:

Re: Ban i problem graficzny .

Post autor: KomornikPL »

No to panowie z bohemia zrobili :zolta: jestem zmuszony kupić dodatki by nie mieć rozmytych tekstur :x Czy nie ma możliwości wgrania tych teksturek w normalnej wersji ? bo dodatków napewno nie kupie bo mi są niepotrzebne a pojazdy i ogólnie jednostki mam rozmyte .
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Ban i problem graficzny .

Post autor: kondor »

Chyba sobie żartujesz!
Panowie z BISu dali Ci za darmo jednostki z płatnych dodatków tyle, że z gorszymi teksturami, a Ty narzekasz?
Nie używaj i po kłopocie. Pozostaną Ci inne w pełnej rozdzielczości z CO, za które zapłaciłeś.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Ban i problem graficzny .

Post autor: PROCIK »

KomornikPL pisze:... dodatków napewno nie kupie bo mi są niepotrzebne a pojazdy i ogólnie jednostki mam rozmyte .
Skoro są nie potrzebne to w czym problem? A skoro grasz nimi i przeszkadza ci ich niski poziom to znaczy ze są potrzebne. Zastanów się o co ci chodzi.
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: Ban i problem graficzny .

Post autor: Jasina »

KomornikPL pisze:No to panowie z bohemia zrobili :zolta: jestem zmuszony kupić dodatki by nie mieć rozmytych tekstur :x Czy nie ma możliwości wgrania tych teksturek w normalnej wersji ? bo dodatków napewno nie kupie bo mi są niepotrzebne a pojazdy i ogólnie jednostki mam rozmyte .
Dam ci radę: Ciesz się że nie każą sobie płacić za patche bo dopiero wtedy byłby :zolta (A w patchu 1.56 który zawierał PMC Lite nawet kampanię dali)
kondor pisze:Chyba sobie żartujesz!
Panowie z BISu dali Ci za darmo jednostki z płatnych dodatków tyle, że z gorszymi teksturami, a Ty narzekasz?
Nie używaj i po kłopocie. Pozostaną Ci inne w pełnej rozdzielczości z CO, za które zapłaciłeś.
@Kondor zgadzam się z tobą w 100% :)
nick w grze: Jasina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mody, addony, DLC”