Ace2-Porady i pytania.

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Ace2-Porady i pytania.

Post autor: osa1942 »

Dziś przeglądając forum, znalazłem wiele pytań odnośnie Ace. Pytania o moduły,możliwości Ace itp.
Założyłem ten temat ponieważ ACE2 jest bardzo rozbudowanym modem i dla laików (takich jak ja :P ). I po to też by nie zakładać 1mln tematów bez sensu. Proponuję więc by wszelkie pytania, porady odnośnie ACE wpisywać tutaj.
No to ja zacznę :)

1.Czy istnieję jakiś poradnik do ACE2 w języku polskim? Jeżeli nie prosił bym o podesłanie mi poradnika w języku angielskim.(Lub jakiegoś FAQ)
2.Słyszałem o możliwości włączenia komputera pokładowego w apachu. Czy to prawda?Jeżeli tak to jakim klawiszem się to robi
3.Gdzieś tutaj na forum był temat o tym jak zmienić tor lotu granatu i jak rozłożyć bipod, niestety tematu już ni odnalazłem mimo przeglądania forum i użycia funkcji szukaj.
4.Ponieważ w ArmA2 gram u kolegi i nie mam jej na wyłączność, to nasuwa mi się pytanie. Czy tankowanie w powietrzu w ACE jest trudne?




PS: Szanowna Izbo, jeżeli temat się sprawdzi i ludzie faktycznie będą tu zadawać pytania odnośnie ACE , to czy była by możliwość przyklejenia tego tematu?
ppio95(Piotr)
Posty: 1
Rejestracja: 02 czerwca 2010, 21:24
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ace2-Porady i pytania.

Post autor: ppio95(Piotr) »

osa1942 pisze: 3.Gdzieś tutaj na forum był temat o tym jak zmienić tor lotu granatu i jak rozłożyć bipod, niestety tematu już ni odnalazłem mimo przeglądania forum i użycia funkcji szukaj.
4.Ponieważ w ArmA2 gram u kolegi i nie mam jej na wyłączność, to nasuwa mi się pytanie. Czy tankowanie w powietrzu w ACE jest trudne?
odpowiedz do pytania nr.3:
Tor lotu = shift + h
rozłożenie bipodu = shift + spacja

odpowiedz do pytania nr.4:
Trudnosc tankowania w powietrzu zalezy od tego jakie umiejetnosci pilotazu posiadasz, jednym wyjdzie to w 5 sekund bez problemu innym cala godzine. Wszystko zalezy od ciebie. Osobiscie uwazam ze tankowanie w powietrzu nie jest trudne.
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ace2-Porady i pytania.

Post autor: osa1942 »

Dziękuje za odpowiedzi i zachęcam innych do zadawania pytań . (a nie do lamienia i zakładania w *** tematów)
Awatar użytkownika
Furman
Posty: 84
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 14:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ace2-Porady i pytania.

Post autor: Furman »

Niech ktoś ten temat przeniesie do działu addony(jakby nie było pytania ws. ACE2 raczej bardziej podchodzą pod addony),bo ten dział to tworzenie misji i skryptowanie.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Ace2-Porady i pytania.

Post autor: kondor »

1. A wiesz "jak zadawać pytania i nie narażać się administracji" i nie być lamerem, który się pyta o wiele rzeczy w 1 temacie?
2. Zamykam, bo jak Furman trafnie zauważył, to nie ten dział
3. Poproś innych moderatorów o przeniesienie i ewentualne otworzenie tego tematu. Jeśli do piątku nie zostanie przeniesiony, to usuwam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”