Windows 7 RC download

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Windows 7 RC download

Post autor: FOX-PL* »

Czy mógłby ktoś podać dokładny link skąd możnaby pobrać wcześniejszą albo najnowszą wersje W7 RC. Chodzi mi o taką która nie jest wersją aktualizującą wcześniejsze wersje systemu. Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
T 2000
Posty: 91
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 00:13
ID Steam:

Re: Windows 7 RC download

Post autor: T 2000 »

Microsoft zakończył okres udostępniania publicznej bety. Raczej ciezko bedzie Ci sciagnac ja z innych zrodel niz torrenty, poza tym to już chyba nielegalne...
Obrazek
Obrazek Obrazek

arma2 zasysa...
Awatar użytkownika
methos
Posty: 45
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Windows 7 RC download

Post autor: methos »

Ściągnięcie darmowego Win7 RC było możliwe do 15 sierpnia 2009.
Spr ten artykuł - na str 2 jest link - obadaj czy jeszcze można ściągać.

Kod: Zaznacz cały

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Przeprowadzka_do_Windows_7_-_instalacja%2C_porady%2C_nowe_funkcje_systemu-2079.html
" ... Pamiętaj, Strach jest Twoim Jedynym Przewodnikiem tam ... tam gdzie Cienie kryją ... Śmierć ... "
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Windows 7 RC download

Post autor: FOX-PL* »

Dzieki ale znalazłem już na chomikuj.pl gdzie mam konto no i jest RC 7100 oraz patche do 7600 i spolszczenia tak na przyszłość sa wersje 32 i 64 bitowe jakby ktoś zamierzał przejść jeszcze na Siudemke RC. Na torentach tez można spotkac ale strasznie lipne transfery.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Windows 7 RC download

Post autor: FOX-PL* »

Okazało się, że podczas instalacji wersji 64bitowej ścinało instalacje nie chciała iść dalej w niedziele byłem na giełdzie elektronicznej i kupiłem płytke z systeme 32bitowym RC 7100(dokładnie 7137). Zainstalowałem spolszczyłem i wszystko ładnie pięknie smiga nawet niektórych sterowników nie musiałem wgrywać ale jednak poinstalowałem oraz wpisalem klucz licencyjny z microsoft'u.

Jednak mam non stop dylemat, bo nie wiem w jaki sposób mam zaktualizować Windowsa7 do wersji 7600, w WinRar mam pliki, które nie wiem gdzie mam je wrzucic, do jakiego folderu, jesli ktoś wie to prosiłbym o wytłumaczenie w jaki sposób i gdzie mam to umieścić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”