ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

ODPOWIEDZ
centurion_94
Posty: 389
Rejestracja: 07 maja 2008, 06:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Chrzanów

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: centurion_94 »

Zauważyliście odbicia w lunecie?
Do army powinni dać na pudełku "Wymaga internetu"
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: mant3z »

Threads in Forum : ArmA 2 - TROUBLESHOOTING
http://forums.bistudio.com/forumdisplay.php?f=83

No to się zaczęło :evil:
Nie będę komentował (brak mi słów), zostawiam to Wam.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
[PR] Slavko
Posty: 91
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 10:57
ID Steam:
Numer GG: 157910

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: [PR] Slavko »

Panowie! czekać! narazie gra nie wyszła w Polsce, bedziemy narzekać jak wyjdzie wersja PL i wtedy bedziemy mogli psy wieszać lub chwalić, ja sie powstrzymuje od komentarzy, bo takie gadanie na nic dobrego sie nie zda a i tak musimy czekac na gotowca naszego, jeżeli niemcy chcieli mieć juz to mają....ja czekam na naszą, mam nadzieje lepszą wersje.
Powered by ULi
Obrazek
Awatar użytkownika
Algrab
Posty: 74
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 22:14
ID Steam:
Lokalizacja: Szczecin

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Algrab »

A swoją drogą, 50 ojro? Mam nadzieję że u nas cena będzie jednak budowana inaczej niz w DE
:grom
:weteran
:ofp
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: eJay »

Morphicon znowu "promuje" Armę. Pośpiech, deadline i znowu mamy niedopracowane g.... które przez pół roku BiS będzie łatał. Wyjątkowo poklepuję po plecach LEM, który trochę opóźnił premierę. Nie wiem co bym zrobił gdybym znowu zobaczył na ekranie jakieś errory w trakcie grania. Ale to jest niedopuszczalne - po raz kolejny Szpaniel się tłumaczy, że to kompleksowy program, złożony... Tylko, że mieli 3 lata na uniknięcie błędów i nic z lekcji nazwanej "ArmA - wersja testowa" nie wynieśli.
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: OFman »

Jeszcze jest kwestia betatestów których w przypadku ArmA 2 tak naprawdę nie było (nawet w przydapku A1 więcej osób miało do czynienia z grą przed jej premierą niż tym razem). Efekty widzimy i tu jest wyłącznie wina BISu natomiast poczekajcie z tym skreślaniem A2 choćby do czasu odpalenia gry na swoim komputerze (nie ważne z jakiego źródła).
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: eJay »

Jak to nie było testów skoro IDEA Games oferowała stanowisko Betatestera? Nawet na forum BiSu wypowiedział się jeden z testerów, który na zarzut "BRDM posiada Jezus mode i unosi się nad wodą" napisał, że "oj faktycznie, nie wykryliśmy tego". Może zamiast przypadkowej grupy osób wyselekcjonować ludzi z Community, którzy siedzą w temacie od dawna i stworzyli dla gier BiSu mnóstwo dodatków, które nie tylko poprawiały wygląd ale także gameplay.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Rainbow »

Myślę, że wersja europejska od 505Games powinna być przez nas oceniana jako ta ArmA2 1.0.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2021, 16:38 przez Rainbow, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: mant3z »

Wątpię by tu ktoś całkowicie skreślił ArmA][
AI pomimo tego, że jest głupie to i tak nie jest aż tak głupie jak w poprzedniej części.
Mamy kilka dodatkowych bajerów, piękną grafikę która nie zabije naszych komputerów oraz audio które podobno jest na lepszym poziomie.

Teoretycznie 1.01 czy tam 1.02 bo już nie wiem która wersja nam wpadnie w łapki nie powinna nam sprawiać poważniejszych problemów.

I tak będzie trzeba to kupić bo nie ma alternatywy (póki co)... tylko żeby do kur** nędzy nie puszczali beta patchy i nie dzielili nas graczy na dwa fonty.
Mów mi milordzie łapserdaku!
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: OFman »

Tak betatesty były ale robione przez grupkę zewnętrznych developerów czy tam inne Placeba. Znam osoby, które z BISem współpracują od dawna i nie otrzymały możliwości przetestowania gry mimo wcześniejszego podpisania NDA. Czemu?
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Rainbow »

Dobre pytanie :roll:
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2021, 02:36 przez Rainbow, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”