MoH: Airborne

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

MoH: Airborne

Post autor: Mirage »

Dziś ukazało się demo gry, na którą sam osobiście bardzo, bardzo czekam - Medal Of Honor - Airborne. Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://www.gamershell.com/download_20718.shtml

Co tu dużo mówić. Do MoH zawsze podchodziłem i będe podchodził z ogromnym sentymentem. Razem z RTCW były to moje pierwsze FPSy o tematyce wojennej które na dobre wciągnęły mnie do grania i zachwycania się nimi (mowa tutaj o Allied Assault). Airborne wprowadza coś nowego, coś - czego jeszcze nie było w tego typu grach. Na spadochronie skakaliśmy (a właściwie lądowaliśmy) w CoD, ale to nie to samo. Misja która jest zamieszczona w demie toczy się w nocy. Kapitalnie przedstawiony klimat, panika w samolocie, potem wyskok i lol nad całym terenem gdzie toczy się misja. Wylądować można faktycznie wszędzie od dachów, balkonów, pustych alejek...koncząc na zaznaczonych, na zielono miejscach przeznaczonych do bezpiecznego lądowania. Sama rozgrywka już po wylądowaniu nie zmieniła się szczególnie. Kopiemy po tyłkach szkopów i mamy z tego radość, fajnie że wyszło to nieliniowo, przez co choćby tą misję z dema można przechodzić na kilka sposobów.

Jest jeszcze jeden pozytyw. Mianowicie Airborne niemal zmusza mnie do jak najszybszego zaopatrzenia się w lepszą kartę graficzną (podobnie było z DIRTem). Mój poczciwy GF6600 ledwo co daje sobie radę z Airbornem w rozdziałce 1024x768 i niskich detalach. Do premiery pozostało już niewiele (wersja PL ma mieć premierę 7 września, czyli za nieco ponad 2 tygodnie). Grał ktoś? Jakie są wasze odczucia po pierwszej styczności z Airborne?
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: MoH: Airborne

Post autor: FriX »

Czyżby EA w końcu się postarało? ja będę ostrożny i "sprawdzę" full...
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MoH: Airborne

Post autor: itan »

Dla mnie zawsze sie starało
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: MoH: Airborne

Post autor: eJay »

Demo mnie nie rozczarowało. Dostałem to, czego oczekiwałem. Niestety mam mieszane uczucia odnosnie grafiki. O ile postacie wygladaj przednio, to budowle, posągi, uliczki wygladaja jakby ktos ukradł im Antyaliasing :roll: Reszta miodna, lacznie z akcja i dzwiekiem.

MoH nigdy nie mial byc realistyczny, totez taki odmozdzacz od czasu do czasu działa na moj umysl pozytywnie :hapy
Paweł
Posty: 37
Rejestracja: 03 lutego 2007, 13:10
ID Steam:

Re: MoH: Airborne

Post autor: Paweł »

Heh a ja musze się pośpieszyć z wymianą kompa :P
Obrazek
To już druga gra na enegine Unreala 3, która nie działa :(

Ale demo Bioshock chociaż wchodziło do menu a tu nawet się nie odpala.

A3000+ s.754, 1GB ram, ATI 9600XT 256
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: MoH: Airborne

Post autor: Rainbow »

Z readme gry:
(Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported)
Jeżeli masz którąś z tych kart grafiki, lub jeszcze starszą nie uruchomisz żadnej gry, która została stworzona na engine Unreal 3.
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 158
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 12:52
ID Steam:
Numer GG: 4218986
ID gracza: 0
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MoH: Airborne

Post autor: Volt »

Demo jest naprawde świetne. Grałem w niego bez przerwy ponad 3 godziny znajdując różne smaczki, przechodząc etapy na nowe sposoby, no i znajdując różne bugi. Można wylądować prawie wszędzie, lecz trzeba pamiętać, że nie warto pakować się pod lufy wroga. Z bardziej uciążliwych bugów mogę jedynie zarzucić AI, wiele razy spotkałem się z sytuacją gdzie nasz się wymijał z niemcem o pare metrów nie robiąc sobie nic z tego. Pomniejsze bugi to problemy z animacjami, prześwitujące przez ściany blaski strzałów (na ogół nie zwraca się na to uwagi), no i przez możliwość dojścia prawie wszędzie , można natknąć się na niewidzialne ściany na granicach mapy.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: MoH: Airborne

Post autor: Mirage »

Warto dodać, że nie ma...save'a. Przynajmniej takiego nie uświadczyłem :lol: . A czemu o tym pisze - bo dziś przy ostatnim działku, które miałem zniszczyć mnie zabili, tak więc demka jeszcze nie przeszedłem :). Ale gra się naprawdę przyjemnie ;).
smola
Posty: 4
Rejestracja: 22 czerwca 2007, 13:15
ID Steam:

Re: MoH: Airborne

Post autor: smola »

Pewnie ściągał bym bez wachania, ale raz że nie wiem czy mi pójdzie, a dwa to rozmiar pliku ;] więc postanowiłem zaczekać na następne CDA i stamtąd zagrać sobie w demko ;]

BTW - Witam Wszystkich ;] Coś mnie tknęło żeby tu zajrzeć po tym jak 100 raz zainstalowałem ArmA ;]
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: MoH: Airborne

Post autor: Ingram »

O ile je dadzą bo na ich stronie, żadnych informacji na temat dema nie ma.
U mnie jest ta ironia, że na nowym kompie nie mam jeszcze neta a na starym nie mam nagrywarki dvd by to demo nagrać. Szczęście, że do premiery już mało zostało.
smola
Posty: 4
Rejestracja: 22 czerwca 2007, 13:15
ID Steam:

Re: MoH: Airborne

Post autor: smola »

Masz racje :/ będzie trzeba jednak ściągnąć :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”