Insynuacja a sterowniki Omegi

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: Cleric »

Robi pisze: Osobiście korzystam z Omegi i jestem na razie zadowolony.
Jasne, bo jak zawsze mgły przy nich nie ma żadnej :mrgreen: :twisted:

Obrazek Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: problem z grafiką

Post autor: Robi »

Cleric pisze: Jasne, bo jak zawsze mgły przy nich nie ma żadnej :mrgreen: :twisted:

po.1 Nie podoba mi się Twoja aluzja Cleric. Znowu próbujesz na siłę wystawić mi opinię kogoś kim nie jestem. Powody używania przeze mnie takich czy innych sterowników, czy modów są diametralnie inne od tych które Ty próbujesz wszystkim wmówić. Nie dysponuję czasem tak jak Ty, a co za tym idzie nie gram zbyt często i raczej nie testuję. Staram się konfigurować komputer tak jak radzą inni. O pewnych rzeczach dowiaduję się również od Ciebie (jeśli chodzi o mgłę i Omegę to jesteś pierwszą osobą, która zwróciła mi na to uwagę).
Proszę więc o nie insynuowanie światu podobnych treści w stosunku do mojej osoby.

Poza tym jak na częstotliwość mojej gry w ArmA mgła w misjach występuje na tyle rzadko, że nie uważam za uzasadnione pogarszać sobie płynności gry, bo Cleric napisał, że czasem mogę mgły nie widzieć.

po.2 Co do sterowników to używanie Omegi nie jest zabronione żadnym regulaminem. Równie dobrze możesz dyskutować nad różnicą między lepszym a gorszym sprzętem.

po.3 Wyjawianie pewnych "zjawisk" wynikających z zastosowania tych czy innych rzeczy ma swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że właśnie oznajmiłeś wszystkim, że na Omegach nie ma w Armie mgły. Docenienie tegoż plusa jest jest jednak wątpliwe, bo na dobrą sprawę nic nie wnosi oprócz Twojego pionierskiego (lub nie) odkrycia. Minus (też dla Ciebie) jest taki, że zrobiłeś Omedze dodatkową reklamę i teraz może z Omeg korzystać o wiele więcej osób mających na celu nie tylko przyspieszenie gry, ale i pozbycie się niewygodnej przeszkody - mgły.

po.4 ostatnie: Prezentujesz dużą wiedzę na temat bardziej lub mniej legalnego używania "ulepszeń" pod grę (w tym czitów), jednak: z jednej strony na siłę sugerujesz u innych (tutaj akurat u mnie) korzystanie z pewnych "rzeczy" w celu nazwijmy to "legalnego czitowania" (bo tak to odebrałem), z drugiej strony nigdy nie mówisz o swoich ustawieniach gry. Mam nieodparte wrażenie, że ma na celu odsunięcie jakichkolwiek podejrzeń od Twojej osoby. Biorąc pod uwagę chociażby Ciebie i mnie ma to praktyczne odzwierciedlenie w wynikach gry. Nie mam z Tobą doświadczeń jeśli chodzi o grę w ArmA, ale biorąc pod uwagę OFP i Twoje zarzuty co do mojej osoby używającej Omeg i w pewnym okresie ECP, mogę powiedzieć, że statystyki mówiły same za siebie. Ja grając wg Ciebie na znacznych "dopalaczach" byłem w statystykach dalej niż Ty grający "zawsze" fear, na "standardowych ustawienia", "przeciętnym komputerze" i "średnim łączu". Zachodzi więc pytanie: czy to moje "dopalacze", są zdecydowanie przekoloryzowane przez Ciebie, czy może raczej Ty grasz nie do końca uczciwie. :twisted:

Czółenko
8)

ufoman: Mysle, ze dalsza dyskusje mozecie na PM kontynuowac. Kupcie pare kufli piwa i wszystko samo sie rozwiaze. Razem uznacie, ze: Cleric gra slabo, Robi czituje, a Drone i Najemnik lubia zelki... Pozdrawiam czule ;)
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: -=HuNTeR=- »

Używam omeg, tak, tak - możecie mnie uznać za czitera!

Ale... widzicie screen? To mgła? TAK!! TO JEST MGŁA!! WOWOOW :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
Posty: 85
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 17:56
ID Steam:
Numer GG: 1809885
Lokalizacja: Cheltenham
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: Ice »

ale ta trawa jakaś za rzadka :mrgreen:
...just tell them I went crazy.
Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: shelton »

A poza tym masz za dużo fpsów! :mrgreen:
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: -=HuNTeR=- »

Ice pisze: ale ta trawa jakaś za rzadka :mrgreen:

Screen robiony na tej drugiej, małej wyspie, Rahmandi bodajże. Tam taka trawa jest ;)
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: Cleric »

Oj Robi aleś się rozgorączkował, spokojnie. :mrgreen:
Dałem tylko dwa screeny ze komentarzem stwierdzajacym jedynie to co na nich jest (a właściwie to czego tam nie ma) a Ty już się tłumaczysz na pół strony :lol:
zaczynasz ze niby próbuje coś wszystkim wmówić a kończysz na tym że jestem cziterem :lol:
hmmm... więc może rzeczywiście coś jest na rzeczy a historia lubi się powtarzać :| ;)

P.S. a co do tego czym się różni nasza gra to masz racje - napewno różni sie uczciwością to raz 8) , a ja dodam od siebie żebyć może jeszcze talentem gracza 8)

dasviedania 8)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: Robi »

Cleric pisze: Oj Robi aleś się rozgorączkował, spokojnie. :mrgreen:

Cleric... ależ spokojniejszego ode mnie na tym forum nie znajdziesz :twisted:
Chociaż muszę przyznać, że czasami irytuje mnie ton Twojej wypowiedzi i to głównie ten skierowany w stosunku do mojej skromnej osoby. 8)
Cleric pisze: zaczynasz ze niby próbuje coś wszystkim wmówić a kończysz na tym że jestem cziterem :lol:

Ładnie to ująłeś, tyle że to Twoje "COŚ" jest skierowane tylko pod moim adresem.
Rozumiem, że jestem dla Ciebie wdzięcznym tematem do przemyśleń i dzielenia się nimi ze społecznością, ale na Boga... Cleric! ...nie uważasz, że czasami zajażdżasz hardcorem? :twisted:
Nigdy też nie napisałem, że jesteś cziterem. Poddałem tylko analizie pobudki, którymi możesz się kierować pisząc swoje uwagi :twisted:
Cleric pisze: hmmm... więc może rzeczywiście coś jest na rzeczy a historia lubi się powtarzać :| ;)

Masz na myśli swoją czy moją osobę? :D
Cleric pisze: a co do tego czym się różni nasza gra to masz racje - napewno różni sie uczciwością to raz 8)

Zgadzam się z Tobą! :D
Ja nigdy nie ukrywałem "na czym" gram - to chyba najbardziej uczciwe, nie sadzisz? 8)
Cleric pisze: dodam od siebie żebyć może jeszcze talentem gracza 8)

...i z tym też się zgadzam Cleric! :D
Mam tylko nadzieje, że Pan Bóg obdarzył Ciebie również innymi talentami, bo tylko z tym jednym to daleko nie zajdziesz. :twisted:

arrivederci :mrgreen:
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: Cleric »

Robi... jakakolwiek irytacja nie jest dobra bo wynika przeważnie z jakiś kompleksów wzledem siebie - a ja ze nie nie przecież nie odpowiadam (bo nie jestem Toba)
ale przykro mi że czasem czujesz irytacje, bo to pewnie nic ciekawego ale to nie uprawnia Ciebie do domniemywania jakis moich zamierzeń??? (chyba że to u Ciebie jest tak daleko zaawansowane przyjeło już formę fobii maniakalnej - jeśli tak to już wszystko rozumiem).

A co do meritum tego "Coś" o czym jest tutaj mowa, to tylko Ty to "COŚ" sam podnosisz przecież - wciąż o tym piszesz, tłumaczysz się (bo ja nic o tym nawet nie napisałem :P - zostawiłem n/c przecież - niczego nie osądziłem) z tego "CZEGOŚ" na pół strony,do tego bezpodstawnie próbujesz nieudacznie atakować mnie (zupełnie bezsensu, po co ?? z jakiego powodu??) i jeszcze Pana Boga w to wszystko wielokrotnie mieszasz????? :? :| :evil:
a najlepiej to byś chciał mnie oczernić i spowodować żebym siedział cicho tak?? :twisted:
Tylko że ja nawet siedząc cicho - bo nic o Tobie w kontekscie tych skreenów nie napisałem - staje się obiektem Twoich irytacji przejawiających się dalej w pisaniu o mnie jakiś bezpodstwanych rzeczy. Zresztą mi to nie przeszkadza i jeśli ma uleczyć Twoje kompleksy to nawet cieszy że mogę choćby wirtualnie w tym pomóc.
Ale mimo tego spróbuj wyluzować ...ja Ciebie nie atakuje, (zresztą nigdy to nie było moim zamiarem, czy tu czy w dyskusji o ECP czy gdziekolwiek indziej bo przecież sam grałeś na tym co grałeś i tyle - pokazałem tylko na czym- to nic personalnego, bo prawda nie jest podpisana imieniem i skierowana po to by kogoś osobiście napiętnowć w jakikolwiek sposób) przecież wogóle nic nie napisałem o Tobie w pierwszym poście - dlaczego to w ogóle odebrałeś w ten sposób?? - zaraz zacznę wierzyć - bo jeszcze nie wierzę - żecoś na rzeczy w tym było :|
P.S. Jeśli chcesz jeszcze odpisywac to daruj sobie włączanie w dyskusje Pana Boga - chociażby z szacunku dla niego. :twisted:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: Robi »

Cleric pisze: ...irytacja [...] wynika przeważnie z jakiś kompleksów wzledem siebie

Mylisz się Cleric. Irytacja, o której ja piszę nie jest wynikiem moich kompleksów. Jest ona wywołana Twoimi zarzutami wobec mnie.
Jestem normalnym człowiekiem i jak każdy normalny człowiek mam jakieś kompleksy, jednak na pewno nie są one związane z grą na komputerze. Są w życiu ważniejsze sprawy niż komputer.
Cleric pisze: ale przykro mi że czasem czujesz irytacje, bo to pewnie nic ciekawego ale to nie uprawnia Ciebie do domniemywania jakis moich zamierzeń

A ciebie uprawnia?
Cleric kiedyś tam pisze: Za czasów OFP granie przez Ciebie CTF z permanentnie właczonym ECP stało się normą - do tego stopnia że np. na Mokrej wogóle nie miałes mgły - co irytowało wielokrotnie innych graczy - więc daruj sobie jakiekolwiek osądy na pograniczu moralności - bo Ty akurat nie miałeś nawet zbliżonych utrudnień do tych wszystkich uczciwych którzy widzieli gęstą mgłę. 8O

Przypominasz sobie? To Ty pierwszy zacząłeś to przekomarzanie i "domniemywanie".
Powyższa Twoja wypowiedź była atakiem na mnie, z jednoczesnym osądem mojego podejścia do gry - Twoim osądem.
Cleric pisze: (bo ja nic o tym nawet nie napisałem :P - zostawiłem n/c przecież - niczego nie osądziłem)

Kiedyś osądziłeś i ciągle do tego wracasz i TO właśnie mnie IRYTUJE! :evil:
Cleric pisze: Ale mimo tego spróbuj wyluzować ...ja Ciebie nie atakuje, (zresztą nigdy to nie było moim zamiarem, ...

Na samym początku też tak myślałem... zresztą... ja naprawdę nie mam czasu na pierdoły. Ty insynuujesz (bo Twoje teksty Cleric były insynuacją i nie zaprzeczaj :twisted: ) jakieś historie na mój temat, a ja staram się bronić. Być może robisz to żartem, ale w konsekwencji przeradza się to w coś co przestaje nam się podobać, a nawet mączy.
OK... ja wrzucam na looz. ;) ...i mam nadzieję, że Ty też :twisted:

"Hasta la Vista, Baby!" :violent
:mrgreen:
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Insynuacja a sterowniki Omegi

Post autor: klamacz »

ta wasza dysputa kiedys musi sie skonczyc, przy czym autorytatywnie stwierdzam, ze to wlasnie teraz.
Sobie ja kontynuujcie gdziekolwiek indziej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Hardware & Software”