Czy przyjmiecie nowego gracza?

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Siwers
Posty: 4
Rejestracja: 06 marca 2013, 15:26
ID Steam:

Czy przyjmiecie nowego gracza?

Post autor: Siwers »

Witajcie,
Jestem zarówno nowy na forum jak i nie mam doświadczenia z grą ARMA
Mam do was kilka pytań
Co prawda nie mialem wcześniej doczynienia z zadną cześcią gry Arma ale dawno temu gralem w Operation Flashpoint z dużym zamilowaniem 8) i lubie taki klimat gier, nastepnie przyszly czasy grania w Counter Strike'a i Battlefield'a (głównie i najwiecej Vietnam i 3).
Coraz bardziej jdnak brakuje mi elementu realizmu rozgrywki w tych grach (również wynikającego z team-play'u).
Ponadto w grach typu BF czy CS jest niestety jak by to powiedzieć... sporo "niepowaznych" ludzi psujących przyjemność rozgrywki. Niestety moi znajomi nie skłaniają sie do kupna army (wolą zostać przy CS'ie :( ). Z tego powodu zastanawiam sie dalej nad kupnem Army bo grać samemu w to nie ma sensu i wogóle by mnie taka rozgrywka nie kręciła...

Stąd pytanie czy wasze grono jest na tyle otwarte by "przyjąć" gracza który wcześniej niemial doczynienia z Arma???
Czy są jakieś klany w których można by się uczyć taktyk i całej strony gałkologiczno-praktycznej rozgrywki ???

Pozdrawiam,
Siwers
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

Polskich klanów/grup jest całkiem sporo, zajrzyj do działu multiplayer (co prawda to nie są wszystkie). Praktycznie każda grupa robi jakieś szkolenia, a jeśli nawet nie to ktoś miły zawsze się znajdzie co ci wytłumaczy co i jak. W najgorszym wypadku dotrzesz się na misjach. ;)

Co prawda nie wszyscy jeszcze się przesiadają na arme 3, to jeszcze sporo potrwa (ale niektórzy już coś tam grają). Węc jeśli chodzi ci o granie tylko w nią to pewnie jeszcze trochę poczekasz.
Ostatnio zmieniony 07 marca 2013, 11:15 przez tom3kb, łącznie zmieniany 1 raz.
Siwers
Posty: 4
Rejestracja: 06 marca 2013, 15:26
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Siwers »

Single player'a i tak chce przejsc, ale wiesz... jak sie za coś brać to wole konkretnie i poznać "best practices" odrazu, niz nabrać złych nawyków które potem sie odbiją czkawką w sytuacji gdzie gra sie z team'em i powinno się myśleć i działać w określony sposób.
Awatar użytkownika
=NN=Edek
Posty: 88
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:08
ID Steam:

Re: Czy przyjmiecie nowego gracza?

Post autor: =NN=Edek »

Długo potrwa zanim wszystkie grupy w pełni przerzucą się na A3 . Jeśli chcesz zagrać taktycznie kupuj Armę 2 z OA [kwestia 50 zł].
A3 ma premierę dopiero na przełomie października/grudnia i wtedy prawdopodobnie większość grup się przerzuci no i do A3 nie ma jeszcze ACE ani ACRE :) .


A jeśli chciałbyś pograć taktycznie w A2 to zapraszam :)
http://no-name-pl.pl/
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Czy przyjmiecie nowego gracza?

Post autor: Tenk »

Nie zapominajcie, że A3 do to dopiero wczesna Alpha, z malutkim contentem, który nie daje dużego pola do popisu. Grupy zaczną przesiadać się na nową część dopiero przy becie, jak nie później. W COSA od premiery Alphy gramy małe coopy wieczorami, bardziej dla funu i testów niż bardzo taktycznych gier jak to ma miejsce podczas coopów w A2. Wpadnij na TSa jeżeli Cie to interesuje.
Siwers
Posty: 4
Rejestracja: 06 marca 2013, 15:26
ID Steam:

Re: Czy przyjmiecie nowego gracza?

Post autor: Siwers »

Tenk odwiedziłem waszą stronę :) obejrzałem pierwszą od góry relacje " 20130223 The Cayo Sentinel " i powiem, że zrobiła na mnie niesamowite wrażenie :D właśnie o taką kmine i rozgrywkę mi chodzi ! Macie już A3 ? Czy macie jakąś formacje, że tak się wyrażę szkoleniową? w której uczą się "rekruci"??
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Czy przyjmiecie nowego gracza?

Post autor: Tenk »

Dodałem dzisiaj newsa odnośnie A3, znajdziesz go tutaj. Na pewno znajdzie się kilka chętnych osób, które wytłumaczą Ci co i jak w A3, myślę że możesz liczyć na pomoc wielu chłopaków. Wbij do nas na TSa jak będziesz miał chwile czasu, pogadamy.

Aha i jeszcze jedno, od dzisiaj COSA będzie miała serwer pod A3, 64 dostępne sloty, z hasłem, zainteresowanych zapraszam na cosaoffcial.pl i nasz TS3 ;)
Daro
Posty: 2
Rejestracja: 03 lutego 2013, 17:47
ID Steam:
ID gracza: 460576

Re: Czy przyjmiecie nowego gracza?

Post autor: Daro »

Jeśli szukasz zorganizowanej grupy grającej w ArmA 3 to zapraszam do GTSP, www.gtsp.ugu.pl, TS:178.217.190.16:6330. Wymagamy przede wszystkim dobrego nastawienia do ekipy a my cię wszystkiego nauczymy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”