Ponawiam pytanie dotyczące problemu z mapkami

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
fatboy1909
Posty: 85
Rejestracja: 01 maja 2008, 21:42
ID Steam:
Numer GG: 12755589
ID gracza: 0

Ponawiam pytanie dotyczące problemu z mapkami

Post autor: fatboy1909 »

Jak już wcześniej napisałem ( bez odp. z waszej strony) mam problem z mapkami. Problem ten się troszkę zmienił ściągnąłem kilka mapek takich jak: "Kunar Province 0.1" czy też "Sangin Map Helmand". Jak już napisałem problem się zmienił ponieważ odpalam wszystki addonki w arma launcher 2 i kiedy załączam do gry te mapki czy też aby jedną z tych mapek to występuje taki problem że w tle menu jest woda a w edytorze w trakcie wyboru mapek są tylko te 2 oryginalne mapy z A2. Prosiłbym bardzo o pomoc w rozwiązaniu tego problemu... :(
To ja postawię pierwszy moją stopę na polu walki i ja ostatni z niej zejdę
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ponawiam pytanie dotyczące problemu z mapkami

Post autor: Yac »

A doczytałeś ze są to mapy pod OA?
Obrazek
fatboy1909
Posty: 85
Rejestracja: 01 maja 2008, 21:42
ID Steam:
Numer GG: 12755589
ID gracza: 0

Re: Ponawiam pytanie dotyczące problemu z mapkami

Post autor: fatboy1909 »

Nie, znaczy ja dopiero po czasie się zorientowałem że niektóre są pod OA. Teraz już dokładnie nie pamiętam jakie to były o ile to nie były wszystkie pod OA :D bo w niektórych pisało że są pod Operation Arrrowhead jak potem wyczytałem a w niektórych to nie pisało w ogóle więc nie wiem powiedzmy że wina jest moja :D :oops: A tak dla świętego spokoju to może mi ktoś podać linki do mapek które są w klimatach Afganistanu ale pod zwykłe A2 bo ja te które ściągnąłem to nie chodziły , możliwe i że przez to że były pod OA a z ręką na sercu szukałem je godzinami... :D
To ja postawię pierwszy moją stopę na polu walki i ja ostatni z niej zejdę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”