Dlaczego to jest takie trudne

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eksl
Posty: 1
Rejestracja: 27 października 2010, 18:20
ID Steam:
ID gracza: 0

Dlaczego to jest takie trudne

Post autor: eksl »

Wytłumaczcie mi dlaczego tak trudno zainstalować jakiś mod, dlaczego przy tym jest tyle roboty. Ogólnie nie ogarniam tego wszystkiego. Mam problemy z wejściem na większość serwerów i wiem ze to z powodu braku modów. No i teraz chciałbym zainstalować mod a.c.e 2 podajże i kompletnie nie potrafię tego zrobić. Instalowałem przez six updatera niby miałem go zainstalowane, bo jak wchodziłem grę to pokazywała mi się ikonka ace w dolnym prawym rogu lecz i tak nie mogłem wejść na żaden serwer ace.

Prośba by była z mojej strony żeby ktoś mi to wytłumaczył jak zainstalować jakiś najczęściej grywalny mod, bo nie chce mi się szukać serwerów przez pół godziny żeby móc sobie trochę pograć.
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dlaczego to jest takie trudne

Post autor: JonPL »

Może to nie z addonami masz problem?


A np. z Battle Eye? Był już jeden gość, którego wywalało z tego powodu z serwerów.

Z ACE problem jest taki, że różne serwery używają różnych jego wersji - jedni jadą na najnowszym buildzie, inni (jak moja ekipa), update'ują raz na jakiś czas (bo update'y wychodzą zazwyczaj w Piątek na godzinę-dwie przed 20), jeszcze inni na Stable. To jest upierdliwe, dlatego najlepiej zaczepić się z jakąś ekipą - wtedy wszystko powinno być klarowne :)

Jeśli interesuje Cię coop, zajrzyj tutaj.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”