A kto pamięta z OFP

OFP - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opracowania, poradniki

Moderator: Inkwizytor

Marqz
Posty: 101
Rejestracja: 08 lutego 2007, 08:17
ID Steam:

A kto pamięta z OFP

Post autor: Marqz »

Pamiętacie tą misję z Flashpointa jak po zestrzeleniu A10 jesteśmy więźniem. Należało wsiąść do mi 24 i lecieć z ruskimi do bazy. Ja nigdy do tego śmigłowca nie wsiadałem czy to możliwe ?. Wytłukłem gości w pierwszej bazie i siup do swoich a jak nie to śmierć zgodnie z zasadą że nie oddamy tego brzegu he he :violent
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: -=HuNTeR=- »

Nie... jak cię zabrali heli, to potem chyba zaczynałeś misję w namiocie i stamtąd bodajże też dało się uciec. Nie pamiętam za bardzo, kiedy ja grałem kampanię ^^
Awatar użytkownika
Gelu
Posty: 51
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 23:46
ID Steam:
Lokalizacja: Socho/Wawa

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Gelu »

Jak nas zabrali heli, to potem mieliśmy takie mozliwości jak: być posłusznym i zacząć w namiocie (można było wskoczyć do BWPa zaparkowanego przed namiotem i zrobić jatkę), mogliśmy też nie dopuścić do zapakowania nas do namiotu i zaraz po wylądowaniu mogliśmy wsiąść do helenki...tym razem jako pilot ;) i zrobić jeszcze większą jatkę...
Bardzo lubiłem tą misję...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Cleric »

Tak a jeśli nic nie zrobiłeś to specnaz zabierał ciebie za miasto i kula w łeb... :twisted:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Przezdzieblo
Posty: 50
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:47
ID Steam:

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Przezdzieblo »

Niekoniecznie.
Nie byłem w stanie dobiec ani do heli, ani do bewupa. Dałem się wywieźć za bazę. W pewnym momencie udało się wyskoczyć z UAZa*. Zanim spece się zorientowały, byłem tuż nad wodą (a woda i w ogóle niski brzeg to przyjaciele gracza walczącego z AI ;)). Spece się troszkę pokręcili, bewup pojeździł, Hind polatał, a ja korzystając z chwili spokoju czmychnąłem przez drogę w głąb wyspy...




Dodam tylko, że w alternatywnej wersji tego wydarzenia - tj. sprzed sejwa - wyskakując połamałem nogi, po czym mnie dobili :P
Friendly fire is NOT friendly...

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Gelu
Posty: 51
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 23:46
ID Steam:
Lokalizacja: Socho/Wawa

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Gelu »

Przezdzieblo pisze: Nie byłem w stanie dobiec ani do heli, ani do bewupa


To ominęła Cię cała zabawa... :P
Fakt...to było zadanie dla wytrwałych z tym dobieganiem...zwłaszcza do helenki...ale jak się udało, to ileż było frajdy :D
Obrazek Obrazek
Marqz
Posty: 101
Rejestracja: 08 lutego 2007, 08:17
ID Steam:

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Marqz »

Czy wy nie czytacie co ja pisze ja naprawde nie wsiadłem do mi 24 na samym początku i mnie nie przetransportowali do 2giej bazy. Jak to zrobic ? da sie napewno tylko troche wyobraźni he he. Robiłem tą misje kilkanaście razy lub więcej dla przyjemności. Apropos 2giej bazy jak specnaz gada bierzecie z budynku za sobą pekasa i po kolei wszystkich. Najlepiej jak uda sie załatwic pilotów bo można wziąś mi24
Awatar użytkownika
Gelu
Posty: 51
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 23:46
ID Steam:
Lokalizacja: Socho/Wawa

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Gelu »

Gelu pisze: Jak nas zabrali heli, to...


...a jak nie zabrali, to było tak, jak w Twoim pierwszym poście...misja do ukończenia na 1000 sposobób...i kto tu nie czyta uważnie? ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Rafael3D »

pamietam ze gdy raz przechodzilem ta misje "ucieklem" im do heli jako gunner, pilot wystartowal i latal tak sobie kilka minut, ja w tym czasie zdjalem 3 szylki :))
NIGDY nie bylem w 2-giej bazie - uciekalem kacapom "za winkiel", pod budynkiem, w bramie byla ammo crate, stamtad AK74, rozwalka, wsiad do czolgu, po drodze rozwalenie czolgu npla stojacego na drodze, chyba z 2 bwp, i mission accomplished :))))
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: Desperat »

Fajne to bylo , ja zawsze wsiadalem do czolgu :D i wiooo przed siebie ( doszedlem tam przez kod na misje ) . A tak poza tym mam pytanie , do normalnego OF - Kampania U.S.A.

Oto ono :

Misja .
Atak na plaze , przechodze . Przegrywam , czyli wycofuje sie , bo Ruscy napieraja falami . Mysle iz jest to zrozumiale ?

Misja . Nie radze sobie .
Tuz po plazy , jest misja gdzie trzeba rozwalic czolgi z tym gosciem ( porucznik [ chyba ] - jakis tam ) . Mam do wyboru Law , Rpgn6 , orazy miny . Jesli dobrze pojdzie rozwalam wszystkie czolgi od razu , tam przy tym przejezdzie , gdzie chowam sie w krzakach . Przed tym zas , przejezdza UAZ - nie rozwalam go / rozwalam tak , ze nie alarmuja czolgow ( dwie opcje do wyboru ) . Po zniszczeniu UAZ i czolgow / albo po nie zniszczeniu UAZ , tylko samych czolgow ( tez dwie opcje do wyboru ) , ruszam do bazy ( z tym gosciem / lub bez , kolejne dwie opcje do wyboru ) . I tu mam problem . Moja niby druzyna w bazie , czeka na cos . Nie wazne co robie , to oni i tak siedza w bez ruchu . Nawet probowalem ich wystrzelic wszystkich , ale tez nic .
Moj problem polega na tym , jak latwo zauwarzyc , nie moge ukonczyc misji . Probowalem na wiele sposobow .

Ps. Resistance przeszedlem bez problemu ( 3 straty w ludziach moich / ponad 330 zabitych ruskich , ok. 10 jednostek latajacych / ok. 80 jednostek pancernych / ok. 40. jednostek lekkich )
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: A kto pamięta z OFP

Post autor: itan »

Mi najbardziej do pamieci wbiły sie sytucje jeszcze w 1dszr.
Najlepszy byl komentarz Andrei na minibatlefieldzie, gdy napinalem do mirov na rowerze : "Itanowi się spieszy".
Albo motyw z CTI: niewidzialny apache atakuje base (i generalnie wszystko wybucha dookoła, a w powietrzu pusto --> szakal ze swymi lagami
bueheheh :mrgreen:
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja / FAQ / Singleplayer / Multiplayer / Klany”