Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

Awatar użytkownika
Argorden
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2009, 21:35
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: Argorden »

Witam,może zacznę od tego że na forum jestem nowy więc witam wszystkich serdecznie :dworship.
Ale wracając do tematu,chciałbym zrobić scenariusz lub nawet kampanie z udziałem jednostek polskich,a dokładniej o ten konkretny addon od Vilasa-Modern Polish army and police addon(http://www.armaholic.com/page.php?id=7035).
Tylko mój problem jest taki że moje umiejętności w edytowaniu ograniczają się do tego co sam się nauczyłem w Edytorze,może znam trochę skryptów itp. ale to są tylko podstawy :oops:.
Więc potrzebuje max 2 doświadczonych ludzi w editingu :D ,wiem że ja w sumie byłbym tylko ciężarem podczas robienia takich scenariuszy ale ja mam dużo czasu i mogę się wieloma czasochłonnymi rzeczami zająć :) i chłonąć PD od mistrzów :twisted: .
A jak nikt nie będzie chciał z takim noobkiem jak ja pracować to mam nadzieje że ktoś chociaż sam zrobi takie misje:).
Oczywiście to jest tylko zarys mojego pomysłu więc jak będą chętni to omówimy to dokładniej :) .
PS Nie bijcie...za mocno...

.........................
Jak wybrałem zły dział na temat to proszę o przeniesienie :!:
krzysiek2222
Posty: 77
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:51
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: krzysiek2222 »

Właśnie tak się składa, że zaczynam właśnie robić czwartą misję takiej kampanii, tyle, że zamierzam włączyć w to wojsko amerykańskie (na razie w jednej misji jest US. Navy SEALs). Misje te nie mają jeszcze briefingów, trzeba ustalić pory dnia, pogodę itp, intra zostały do dorobienia i trzeba usprawnić system zakończeń. I jeszcze banalny problem, że nie wiem jak je scalić w kampanię robiąc nieliniowy przebieg (miało tego nie być, ale i tak nie wiem jak zrobić nawet liniową).

PS. Wiem, że pytałem o to dwa razy, ale ponowie to pytanie: czy da się w tym addonie zmodyfikować karetkę, żeby była jednak pojazdem wojskowym??

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Argorden
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2009, 21:35
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: Argorden »

Ja też jestem na tym samy etapie prac ale nic więcej nie zrobię dlatego założyłem ten temat żeby pomogła mi jakaś doświadczona w edytingu osoba...
Jak byś chciał to możemy połączyć nasze siły:),jak jesteś zainteresowany to napisz.
krzysiek2222
Posty: 77
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:51
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: krzysiek2222 »

Przydałby się ktoś, kto zrobi briefingi, oraz połączy misje w kampanię, bo ja nie czuję się na razie w tym mocny. Te 4 misje są jeszcze niedopracowane, ale niewiele roboty zostało, więc niedługo zabiorę się za następne. Przydałaby się pomoc kogoś bardziej doświadczonego ode mnie, bo pojawia się sporo problemów, które zajmują sporo czasu, zanim je rozwiąże. Mogę przesłać ci pliki tych misji, które na razie zrobiłem.
stypol9
Posty: 28
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 17:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: stypol9 »

O, widzę, że fajny projekt macie. :) Ja tam w edytorze znam tylko podstawy, nawet równo jadącego konwoju nie mogę zrobić, ech... Mam kilka pytań dotyczących tego waszego przedsięwzięcia:
1. Na jakiej mapce będzie się rozgrywała akcja? Czarnoruś? Nie mam nic przeciwko, ale ostatnio spodobała mi się wyspa "Isla Duala", a w addonie Vilasa są przecież jednostki pustynne. Problem byłby jedynie z pojazdami, bo w wersji pustynnej są chyba tylko HMMWV i BDRM. :)
2. Jakieś ciekawe addony, ACE2?
3. Jakiego typu byłyby te misje? Jakieś ciche, nocne czy raczej nastawione na akcję i strzelaniny?
4. I oczywiście: kiedy byście to wydali?

@Krzysiek: to wstaw te misje w tym temacie, też bym chętnie je zobaczył. :)
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: Yac »

Podsumowując temacik...
"Szukamy frajerów co wszystko zrobią za nas ! Może nawet creditsy damy ! :coffee Użyjemy takich albo siakich jednostek , może będzie to albo tamto albo jeszcze inne. Tylko zróbcie za nas a my wydamy jako nasze." :mrgreen:
No ręce opadają :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Argorden
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2009, 21:35
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: Argorden »

A właśnie nie wszytko bo "krzysiek2222" coś już zrobił ale to nie znaczy że umiemy wszytko zresztą każdy w swojej wypowiedzi podkreślił że raczej na poziomie zaawansowany nie jest,więc jak nie chcesz pomagać to się nie odzywaj
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
krzysiek2222
Jak możesz podeślij te pliki misji na
[email protected]
Pozdrawiam
krzysiek2222
Posty: 77
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:51
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: krzysiek2222 »

Yac, nie szukamy frajerów! Kampanię na pewno dokończę, a że niektórych rzeczy nie umiem zrobić, to przyda się czyjaś pomoc. Jak Argorden też robi coś takiego, to czemu nie połączyć sił. Nie szukam kogoś, kto za mnie zrobi, tylko kogoś, kto pomoże.
Stypol9, na 3 pytania mogę ci odpowiedzieć
1 Na Czarnorusi, ale planuje zrobić jeszcze misję, bądź 2 na Utes.
2. No na razie już wpadł tam poza WP Navy SEALs, F16. Boję się, że znajdzie się tam bardzo dużo addonów, ale wszystkie będą z armaholica.
3. Na razie te misje są dosyć spore, jeśli chodzi o ilość jednostek. Jedna dzieje się nocą, ale raczej sprawia to, że fajnie wyglądają eksplozje.
Na ostatnie nie odpowiem, bo nie wiem jeszcze ile będzie misji, ani jak długie będą. W ogóle, to pomysł zrodził się, jak zrobiłem misję i trochę nad nią popracowałem. Wtedy pomyślałem, że można zrobić taką kampanię.
A co do misji, to nie wiem, czy to będzie dobre wstawiać 4 misje kampanii, kiedy są jeszcze niedopracowane, a poza tym jak będzie się grało w kampanię, której zarys już się zna? Może wstawię taki mały trailer.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: SaS TrooP »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

@Pit:
Przytyki personalne możesz zachować dla siebie
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: Yac »

@ krzysiek2222
Uwierzę jak zobaczę. Bo na razie to co napisaliście to ekhm.... :mrgreen: Nie zrozum mnie źle - to co napisaliście wyżej zabrzmiało komicznie. Stąd taka a nie inna moja reakcja. Trzymam kciuki za Wasz projekt - oby nie był jednym z wielu które nie ujrzały światła dziennego. :coffee
Obrazek
Awatar użytkownika
Argorden
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2009, 21:35
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Polski Scenariusz-Zbiermy Ekipe:)

Post autor: Argorden »

Zaraz dam tutaj misje pierwszą z projektu którą jeszcze dopieszczam i wtedy możesz ocenić co i jak...
...................................................................
Jak obiecałem daje ten scenariusz.Tylko od razu mówię że jest to wersja beta posiada wiele błędów i niedoróbek jak np. dialogi zrobione w tekście wyzwalacza:)
Więc proszę nie bijcie :twisted:

Wymagane addony
Modern Polish army and police addon - http://www.armaholic.com/page.php?id=7035
FFAA terrorists - http://www.armaholic.com/page.php?id=8146
WWII warships - http://www.armaholic.com/page.php?id=6778
Quesh-kibrul - http://www.armaholic.com/page.php?id=8698

Jak już zagracie to proszę o komentarze!I jeszcze raz mówie to jest Wersja BETA!Ma wiele błędów i niedoróbek!
Załączniki
Operacja Szakal.rar
(8.31 KiB) Pobrany 179 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”