Jak cofnąć się do poprzedniej misji kampanii?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mumin
Posty: 125
Rejestracja: 31 października 2009, 21:45
ID Steam:
ID gracza: 0

Jak cofnąć się do poprzedniej misji kampanii?

Post autor: Mumin »

Witam,
Dziś grając w misję doszedłem do misji Badlands (gram z NAPA) nie mogłem jej przejść więc przeniosłem się endmission do następnej (psy wojny) ale jak się okazało jest bug który objawia się tak że atakują mnie swoi (wygasł jakiś sojusz)(pewnie to wina kodu). Teraz się pytam: Jak wykasować taki jak by save ze się przechodziło Badlands bo teraz jak chce drugi raz przejść misje badlands to nie mogę zapisać(tylko taki save jest ze po wyłączeniu gry kasuje się on) bo gra chce odtwarzać misje z Psami Wojny... Co robić aby cofnąć się do misji poprzedniej? i jak by ktoś miał jakiś save czy co zaraz po utworzeniu obozu w Novym Soborze (bo mi arma skasowała a drugi raz tego miasta nie chce przechodzić)...
Jak pomogłem daj Pozytywa :)

Dziękuje :)
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Debilne rozwiązania w ARMA II

Post autor: Madrian »

Otwieramy taką "gupiom ksionrzecke", która walała się niepotrzebnie po pudełku z grą i cztamy pod hasłem "Kampania", który z trzech przycisków w oknie kampanii musimy nacisnąć, żeby kampania cofnęła się do wybranego momentu. ;)

Co prawda jest to trudne jak zagadki z audiotele, bo mamy do wyboru:
1 - Restart
2 - Kontynuuj
3 - Wyjdź

Ale jak sobie wyobrazisz, że wygrana to 200zł i jeszcze wyślesz komuś SMS-a, to napewno sobie poradzisz. :twisted:
Awatar użytkownika
Mumin
Posty: 125
Rejestracja: 31 października 2009, 21:45
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Debilne rozwiązania w ARMA II

Post autor: Mumin »

BZZZZZZYYYYT Zła odpowiedź..
Ale mi chodzi o, jak by to powiedzieć... nie zrestartować a całkiem żeby wrócić do poprzedniej misji(Złe ziemie) bo w Psach wojny od początku jest bug i muszę przejść(bo wcześniejszej użyłem kodu ENDMISSION i komputer coś w misji pochrzanił) Złe ziemie. Próbowałem w wyborze misji drugi raz przejść ją ale ze ona jest długa to zasejwowalem i wyłączyłem a jak do niej wracałem zaczynałem już od początku(w tym zdaniu pisze o misji Złe ziemie). Nie che mi się 10 razy tego Soboru zajmować :(
Teraz rozumiesz pytanie?
Jak pomogłem daj Pozytywa :)

Dziękuje :)
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Debilne rozwiązania w ARMA II

Post autor: Madrian »

Mumin pisze:BZZZZZZYYYYT Zła odpowiedź..

Teraz rozumiesz pytanie?
BZZZZZYYYYTTT... Za bramką jest Zonk! :lol:

Zrozumiałeś Odpowiedź? ;)

Zaznacz misję do której chcesz wrócić i kliknij ten cholerny restart. Gra się zapyta czy aby na pewno chcesz wrócić do wybranego momentu, bo późniejsze osiągnięcia zostaną utracone.
Po to masz instrukcję. Gdybyś do niej zajrzał, to właśnie byś wyczytał.
ZRO-ZU-MIA-ŁEŚ? Czy mam pisać wolniej i bardziej drukowanymi literami?
;)

PS:
Kontynuuj: Rozgrywasz wybraną misję ponownie, ale nie ma to wpływu na kampanię, chyba, że to ostatnia misja.
Wyjdź... to chyba łatwe.
:coffee
Awatar użytkownika
Mumin
Posty: 125
Rejestracja: 31 października 2009, 21:45
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Debilne rozwiązania w ARMA II

Post autor: Mumin »

Parmara PAAAAM!!!!! Dobra odpowiedź!

Wygrywa Pan plusik oraz wycieczkę do Meksyku za własne pieniądze!
A tak serio to dzięki za pomoc ;)
Jak pomogłem daj Pozytywa :)

Dziękuje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”