ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Andrew2
Posty: 46
Rejestracja: 24 listopada 2009, 17:03
ID Steam:
ID gracza: 0

ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: Andrew2 »

Witam wszystkich serdecznie jestem nowym użytkownikiem forum.

W tym temacie chciałem się zapytać o pewną rzecz, otóż zamówiłem używaną grę na allegro, no i tak teraz myślę czy jak do mnie przyjdzie czy nie będę miał z nią problemów, głównie chodzi mi o CD keya i inny adres IP niż ten na którym została gra zarejestrowana. Uwielbiam gry Bohemii grałem W OFP, i ARMA 1 i z niecierpliwością czekałem na 2 część która pomimo bugów wydaje się być najlepszą częścią. Wreszcie polatam sobie MI-24 albo Su34. Od pewnego czasu gram w OFP:DR ale to już nie to. OFP:DR wygląda jak typowo na Akcję postawiony shoter z tym głupim limitem do 64 jednostek na mapie.

No i jak myślicie może być dużo problemów z tym CD keyem czy może można w jakichś sposób uzyskać od producenta nowy jeśli bym miał problemy z tym który dostane z grą.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: PROCIK »

Nie wiem jak to jest z rejestrowaniem ale serwery generalnie pilnuja aby nie podlanczaly sie osoby o tym samym kluczu.
Wiec jezeli sprzedawca nie bedzie uzywal twojgo cd keya to nie powinno byc problemu.
Niestety kupojac otwarta gre nigdy nie bedzie 100% pewnosci.
Co do tego czy producent moglby w razie czego dac inny klucz- to watpie, jezeli ktos bedzie uzywal twojego to znaczy ze ta konkretna gra jest sprzedana i dziala, napewno nie dadza drugiego klucza aby dwie osoby graly- logiczne.
Jezeli ktos bedzie uzywal twojego cd keya to albo on bedzie mial klopoty z dolaczeniem na serwer albo ty zalezy kto pierwszy, poza tym czesc serwerow jest tak ustawiona ze jak taki konflikt nastapi to automatycznie banuje takiego gracza, co wchodzi na zdublowanym kluczu.
Andrew2
Posty: 46
Rejestracja: 24 listopada 2009, 17:03
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: Andrew2 »

Aha dzięki za wyjaśnienie.

A i jeszcze takie pytanko, czy w stosunku do DEMA pełna wersja chodzi lepiej, podobnie czy gorzej i czy patche coś w tej sprawie wydajnościowej poprawiły??
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: polo »

Andrew2 pisze:Aha dzięki za wyjaśnienie.

A i jeszcze takie pytanko, czy w stosunku do DEMA pełna wersja chodzi lepiej, podobnie czy gorzej i czy patche coś w tej sprawie wydajnościowej poprawiły??


Patche bardziej poprawiły samą grę, niż optymalizacje.A co do rózniczy to zależy od misji, ilości jednostek itp a nie od tego czy demo albo pełna wersja.Wiadomo głównie też od kompa, ja narazie nie narzekam na moim sprzęcie chodzi płynie w każdej sytuacji.

pozdrawiam Polo
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2009, 21:05 przez polo, łącznie zmieniany 1 raz.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Andrew2
Posty: 46
Rejestracja: 24 listopada 2009, 17:03
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: Andrew2 »

Jeśli pełna będzie chodziła jak DEMKO to bedzie super ale obawiam się że jednak tak nie będzie bo demko ma ograniczony obszar więc nie potrzebuje tak dużo pamięci na doczytywanie obiektów. Nowe sterowniki nvidii podobno trochę poprawiły wydajność w tej grze sprawdzał ktoś to czy jest jakaś różnica??

Polo a mógł byś się pochwalić na jakim sprzęcie grasz abym mógł porównać jak może u mnie chodzić.
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: Matte »

Co do różnic. Utarło się, że pomiędzy fullem a demem było jakieś 5fps.
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Andrew2
Posty: 46
Rejestracja: 24 listopada 2009, 17:03
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: Andrew2 »

Czyli tak źle to nie będzie.
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: Dawidson »

Jak CD-key nie chce zagadać lub go po prostu nie masz dzwonisz do pomocy technicznej i powinieneś go bez problemu dostać po odpowiedzeniu na parę pytań.
Mi dali i to nie jeden. Ale to za czasów Resistance, ale chyba aż tyle się nie zmieniło że już nie dają.
Dzwoń do pomocy i pytaj.
Obrazek
RIDER
Andrew2
Posty: 46
Rejestracja: 24 listopada 2009, 17:03
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 używka i związane z tym problemy.

Post autor: Andrew2 »

Super dzięki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”