Pomoc w Tworzeniu moda /

Moderator: Inkwizytor

whisper
Posty: 12
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 1451156
Lokalizacja: Poznań

Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: whisper »

Witam chcielibyśmy Stworzyć Moda opierającego się na Sachrani Live tylko że w wersji PL np: Polish Live
Wyglądem by przypominało by sachrani live .
Oczekiwania:
1.Pomysł na nową mapę czy gra będzie odbywała sie na sachani czy tez na stworzonej przez nas fajny klimat by sprawiały kontury polski taka mapka ze np : na jednym końcu morze a na drugim tatry liczymy na oryginalność .

2.To chyba najprostsze zaopatrzenie się w addony z polskimi pojazdami, modelami postaci itp.

3.Co ma się dziać w tym wszystkim .
Awatar użytkownika
TwiX
Posty: 74
Rejestracja: 09 marca 2009, 08:21
ID Steam:
Numer GG: 5743203
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wasików/Białystok
Kontakt:

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: TwiX »

Pomysł pierwsza klasa, szacun whisper :dworship Popieram no początek proponuje zrobić coś takiego jak np. Evolituon Red 4.12 lub Blue i taki motyw że jak kulke oberwiesz to krzyczysz "Medyk kur..." :hapy dla rozkręcenia tego wszystkiego
whisper
Posty: 12
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 1451156
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: whisper »

licze na wszelką pomoc ;] :violent serwert ts i serwery gry to nie problem dla tego projektu tego to mamy w brud pozdro . :coffee :coffee
Corpsman
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2009, 09:24
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: Corpsman »

Witam

pomysł jest bardzo dobry, a co do mapy to ja proponowałbym stworzyć jakąś własną
żeby było np: 5-10 miast o ile się da, na pewno ze trzy lotniska, kilka małych wsi/miasteczek
i jakieś lasy, góry, jeziora,rzeki,plaże itd itp
Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: Maćko »

@whisper, a co ty oferujesz? Wiesz sam pomysł to za mało, trzeba od czegoś zacząć. Umiesz robić wyspy/addony ? Bo nikt nie przyjdzie nie odwali za Ciebie całej roboty żebyś Ty mógł sobie w to tylko zagrać. Pomysł jak najbardziej jest ok, ale trzeba coś mieć żeby przyciągnąć do siebie ludzi.

Znam wielu którzy mieli pomysły... niestety tylko pomysły :no
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
TwiX
Posty: 74
Rejestracja: 09 marca 2009, 08:21
ID Steam:
Numer GG: 5743203
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wasików/Białystok
Kontakt:

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: TwiX »

Bo nikt nie przyjdzie nie odwali za Ciebie całej roboty żebyś Ty mógł sobie w to tylko zagrać.
LOL. On za wszystkich też raczej wszystkiego nie zrobi, proste... I druga rzecz kto tu mówił o jednej osobie, to będzie dla wszystkich :ohno

Ja osobiście dam to od siebie że stworze storne internetową specjalnie poświęconej dla tego moda, oczywiście jeśli projekt ruszy. Wasze zdrowie :coffee
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: Maćko »

TwiX pisze:
LOL. On za wszystkich też raczej wszystkiego nie zrobi, proste... I druga rzecz kto tu mówił o jednej osobie, to będzie dla wszystkich :ohno

Ja osobiście dam to od siebie że stworze storne internetową specjalnie poświęconej dla tego moda, oczywiście jeśli projekt ruszy. Wasze zdrowie :coffee
Źle to ująłem i źle zrozumiałeś to co napisałem ;)

Mod to poważna sprawa, rok temu sam pracowałem nad jednym addonem, zrobiłem dużo, ale nagle zapał uciekł a to był przecież tylko jeden addon. Więc jeśli chcecie poświęcić swój czas na tworzenie moda to trzeba to jeszcze doprowadzić go do końca i wywiązać się z planów jakie sobie postawicie w przeciwnym wypadku szkoda nawet rozpoczynać nad czymś takim prace.

Nie życzę wam źle, wręcz przeciwnie bo pomysł jest naprawdę dobry... tylko tak jak mówiłem - oby to nie był sam pomysł ;)
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
whisper
Posty: 12
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 1451156
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: whisper »

Co do tworzenia addonów to jestem zielony ale co do map to jagby ktoś mial program do tego to mam motywację i chęci na stworzenie mapy o konturach polskich z polskimi miastami mam wszystko na papierze teraz to zrealizować , co do addonów to nawet nie ma potrzeby tworzenia nowych moze później ale to nie będzie a z tak potrzebne jest pełno addonów z polskimi samochodami co jeżdżą na co dzień lub te co jeździły wiec mówią mamy wielkie plany zapału nam nie brak tylko liczymy o pokierowanie nas odpowiednio lub zapraszamy do uczestniczenia w tworzeniu

Kontakt
gg: 3030451
xfire: whisperpl
ts Publiczny (wystarczy spytać o wchispera adminów ;] ) 87.98.238.252:8767
TS klanowy (nieoficjialnie ts dla ludzi z projektu Polish live ;] ) Podam z czasem ;]
Awatar użytkownika
TwiX
Posty: 74
Rejestracja: 09 marca 2009, 08:21
ID Steam:
Numer GG: 5743203
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wasików/Białystok
Kontakt:

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: TwiX »

Trzeba jakoś ogarmąć z tego linku http://www.armaholic.com/list.php?c=arma_scriptsprogramy odpowiednie do tworzenia mapy, tylko który jest od którego. Ogarnia ktoś angielski?
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: SaS TrooP »

Jak nie znając angielskiego możesz obsługiwać programy w tym języku?
Visitor 3 do tworzenia wysp.
whisper
Posty: 12
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 1451156
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc w Tworzeniu moda /

Post autor: whisper »

dzięki , dzięki spawdze i obadam ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edytor - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”