OFP 2

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

OFP 2

Post autor: Equi »

Orientuje się ktoś czy w Polsce jest dostępny w sprzedaży magazyn PC Zone? Jak wyczytałem na forum Codemasters ww. magazyn opublikował dosc obszerny preview właśnie z OFP2. Skanów w internecie nigdzie nie moge znależć, więc przydałoby by sie zakupić. ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: OFP 2

Post autor: Forrestal »

Mozesz popytac w Empikach - tych wiekszych - przewaznie miewaja zagraniczna prase.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Peyot
Posty: 71
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 19:35
ID Steam:

Re: OFP 2

Post autor: Peyot »

Wreszcie info i to jakie:

http://www.gaminator.pl/newsy/zapowiedz ... ising.html

Zapowiada sie smakowicie ciekawe co z tego wyjdzie??? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: OFP 2

Post autor: Radeon »

No to ArmA i cały BiS mogą się schować do maleńkiej dziury i nigdy z niej nie wychodzić. :lol:

Tryb Hardcore wydaje się być całkiem interesujący :coffee
Obrazek
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: OFP 2

Post autor: SiD »

Jednak w miedzyczasie twórcy gry zerwali współpracę z dotychczasowym wydawcą i poszli swoją własną drogą
Jak ktoś pisze takie bzdury, to wątpię w rzetelność całego artykułu :)

Trochę obawiam się o tą "przewagę liczebną wroga". Coś jak half-life - ty jesteś sam, przeciwnik ma liczebną przewagę i jakieśtam (podobno duże) umiejętności taktyczne, ale ogólnie szanse są wyrównane - gdzie tu realizm? Już pominę kwestie "naturalności zachowywania się broni" opartej na solidnej opinii przeciętnego obywatela, dla którego militaria są abstrakcją, bądź stwierdzenia, że sama zapowiedź OFP2 jest lepsza niż gotowa Arma. Całą opinie i tak stworzył, na podstawie zachwaleń wydawcy, który przecież nie powie, że produkt jest "średni, ale liczymy na zainteresowanie przez grono dzieciaków, które zaspokoi nasze potrzeby finansowe"
Idea zamarkowanych przeciwników (nawet jeśli to tryb easy) jest dla mnie w ogóle absurdem.

Ogólnie ciekawie, ale ogólniki jak zawsze nie zadowalają.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: OFP 2

Post autor: Matte »

Tutaj sie zgadzam z SIDem takie puste gadanie w ogóle do mnie nie przemawia, czekam na jakis in engine movie.
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Peyot
Posty: 71
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 19:35
ID Steam:

Re: OFP 2

Post autor: Peyot »

Equi pisze:Orientuje się ktoś czy w Polsce jest dostępny w sprzedaży magazyn PC Zone? Jak wyczytałem na forum Codemasters ww. magazyn opublikował dosc obszerny preview właśnie z OFP2. Skanów w internecie nigdzie nie moge znależć, więc przydałoby by sie zakupić.
Troszkę poszperałem i znalazłem TUTAJ cały artykuł.
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: OFP 2

Post autor: eJay »

Ten tekst wyglada jakby był pisany na podstawie informacji podanych od producenta. Bez urazy :)
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: OFP 2

Post autor: -=HuNTeR=- »

Tak się zastanawiam...po co nowy topic?:>
Awatar użytkownika
kumbol
Posty: 37
Rejestracja: 29 sierpnia 2007, 13:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: OFP 2

Post autor: kumbol »

eJay pisze:Ten tekst wyglada jakby był pisany na podstawie informacji podanych od producenta. Bez urazy :)
Żebyś sobie mógł poofftopować i nabić posta.

Ja w OFP2 pokładam wielkie nadzieje. Być może te artykuły są trochę zbyt wczesne, by mogły być miarodajne, niemniej jednak liczę, że OFP2 będzie naprawdę tym Operation Flashpoint którego znam i lubię... bo ArmA...ee... :ohno :no
Obrazek
Awatar użytkownika
hetzer
Posty: 23
Rejestracja: 04 września 2007, 19:19
ID Steam:
Numer GG: 6892564
ID gracza: 0
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: OFP 2

Post autor: hetzer »

Oby tylko te kampanie miały dobrą fabułę i realizm broni oraz zachowanie wroga było na poziomie tak jak to jest zapowiadane. Bo wyspa zapowiada się smakowicie (jeżeli spojrzeć na ten krótki filmik i screny).
Między innymi na tym polegała grywalność OFP - sceneria prawie jak z Polski, wydawało się jakbyśmy biegali gdzieś za domem/miastem. W ArmA już tego nie ma i gra traci na tym, bo irackie klimaty każdemu już się przejadły.
Widać że OFP2 powróci do klimatów OFP, również pokładam wielkie nadzieje w tej produkcji i zaczynam zbierać pieniądze na upgrade mojego kompa bo sądzę iz mozemy sie spodziewać sporych wymagań.

Tak więc cierpliwości panie i panowie, pożyjemy - zobaczymy.

Oby tylko nie były to dobre złego początki i nie spotkało nas jakieś rozczarowanie.
Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść - czeluść zaczyna patrzeć na Ciebie...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”