ARMA 2 - właśnie zakończyłem ostatnią misję.

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 - właśnie zakończyłem ostatnią misję.

Post autor: Trance »

To co napisałem to prawda :)
Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek kieć
Posty: 16
Rejestracja: 13 września 2009, 09:26
ID Steam:
ID gracza: 301316
Lokalizacja: Poznań

Re: ARMA 2 - właśnie zakończyłem ostatnią misję.

Post autor: krzysiek kieć »

Ja grałem w arma 1 wyłącznie w trybie coop i odinstalowałem ją dopiero kiedy kupiłem arma 2.
Terroryzm to choroba. Poznajcie doktora. Specnaz ostrzega! Branie zakładników szkodzi zdrowiu. спецназ МВД "Витязь" Obrazek
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ARMA 2 - właśnie zakończyłem ostatnią misję.

Post autor: Matte »

Chłopie, chcesz gry to zagraj CTFa, C&H, cos PvP, a nie tylko kampania albo coopy. Tak to by sie ArmA2 każdemu znudziła po tygodniu.
Jak ktoś kwestionuje pvp w A2 burzysz się jak zakonnica na widok geja, a sam robisz dokładnie to samo...
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Krystianharczak
Posty: 27
Rejestracja: 08 października 2009, 12:33
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 - właśnie zakończyłem ostatnią misję.

Post autor: Krystianharczak »

Mam cała kampanie na ekspert oprócz zapisów do misji baza Manhatan.Gra jest fajna.Ale nie mam nowych misji.Praktycznie mapa jest wykorzystana.Wszelkie środki zapobiegawcze grania rożnymi broń mi są.I sprzętu jest mało w kampanii.A to tłumaczy od razu że nie będzie się to podobać czołgistom z BF2 lub innym fanatykom broni.Długo ją przechodziłem bo nazbierało się ok 90 godzin bez tych zapisów.A do tego moja ręka lata wszędzie po każdej napotkanej broni będąca lepsza na działanie w określonym terenie i odległościach.Zresztą miałem mały problem z rozwaleniem bazy Czdk bo nie dostałem wsparcia artyleryjskiego.I dodało to 20 godzin.Nim znalazłem błąd w grze. Mieli tam samochód z amunicją a nikt po nią nie chodził a czołg walił pociskami na ślepo gdzie tylko wystawałem i w końcu zabiłem ich wszystkich Lav-em. Gra musi być świetna gdy z kampanii robi się multiplayer.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2 - właśnie zakończyłem ostatnią misję.

Post autor: eJay »

Co za dzień :twisted: Premiera OFP2 i już na forum pojawiają się jacyś Andrzeje i Janusze, którzy obudzili się z letargu.

Dla mnie wystarczy ten komentarz - Dla mnie "światełkiem w tunelu" na długie jesienne wieczory
jest teraz COD Modern Warfware 2 oraz Operation Flashpoint Dragon Rising na PC
które to tytuły tego co znalazłem mają się pojawić tej jesieni.


Wyobraź sobie że u mnie na długie, jesienne, nawet letnie, wiosenne i zimowe wieczory ArmA II jest podstawą. Graj dalej w swoje Modern Warfare - pamiętaj 11 killi i możesz wezwać AC-130 i zrobić kolejne 30 killi za darmo. Its faking awesome!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”