zakup army 2 czy warto?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Yac »

Czy warto kupić ArmA ][ ? Warto - to , jak dla mnie powrót do korzeni, do grywalności i klimatów rodem prosto z OFP/RES. W ArmA 1 praktycznie nie grałem, wykorzystywana była w zasadzie tylko do testowania addonów jakie robię i modów w jakich jestem. Za to ][ wciągnęła mnie od początku, gram na ile czas i obowiązki pozwalają, czekając z niecierpliwością na narzędzia by móc i w ][-ce pograć w klimatach wojny Wietnamskiej czy IIWŚ.
Obrazek
smookie
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2006, 12:57
ID Steam:

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: smookie »

Szczerze mówiąc, miałem wątpliwości czy kupować ArmA2 po obejrzeniu materiałów BISu, ale spróbowałem i nie żałuję wydanych funciaków. Gra jest dużo dynamiczniejsza, kampania o niebo lepsza od Army, myślę też, że tryb MP w wersji competitive (mam na myśli także o ligi, które z pewnością powstaną i to w satysfakcjonującej ilości) utrzyma się dłużej niż w przypadku poprzedniczki (oczywiście, jeśli OFP2 nie przyćmi sukcesu ArmA2, o którym pewnie można już mówić, mimo wciąż wielu niedoróbek).

W kwestii wymagań: śmigam na 2GB ramu, C2D E6600 i 8800GTX 768 - na ustawieniach high mam od 20 do 60 fpsów w zależności od miejsca.

Przy okazji - witam ponownie wszystkich weteranów OFP/ArmA :)
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Forrestal »

Smookie, zresocjalizowales sie widze po tym Twoim poscie ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Havker »

Trance pisze: Jezeli chcesz zagrac PvP na poziomie, zachecam do zapisania siędo jakiegoś klanu :) (Polskich klanów jeszcze nie ma jako takich, ale zagraniczne stoją otworem :) )

Kompletnie nie wiem o co Ci chodziło.
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Trance »

Hmm... przeczytałem swoją wypowiedz 7 razy i oprócz jednego braku spacji nie zauważyłem więcej błędów i wygląda też na to, że treść da się odczytać w języku polskim.
Więc co jest z tym tekstem nie tak?
Obrazek
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Havker »

Jest nieprawdziwa.
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Equi »

Yac pisze:Czy warto kupić ARMA ][ ? Warto - to , jak dla mnie powrót do korzeni, do grywalności i klimatów rodem prosto z OFP/RES. W ARMA 1 praktycznie nie grałem, wykorzystywana była w zasadzie tylko do testowania addonów jakie robię i modów w jakich jestem. Za to ][ wciągnęła mnie od początku, gram na ile czas i obowiązki pozwalają, czekając z niecierpliwością na narzędzia by móc i w ][-ce pograć w klimatach wojny Wietnamskiej czy IIWŚ.
Smookie jak z 25DKP? Będzie reaktywacja?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Havker »

Rozumiem Eq, że STG w arma2 zobaczymy ?
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Trance »

Jest nieprawdziwa.
Owszem, czasem mozna zagrac gre PvP na poziomie, ktora jest nieklanowa, ale to raczej sporadyczne przypadki (mowie tu o misjach C&H , bo CTF zawsze sa fajne :P), natomiast zeby miec pewnosc, trzeba wstapic do klanu. I to do dobrego klanu. Over and Out.
Obrazek
smookie
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2006, 12:57
ID Steam:

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: smookie »

Equi pisze:Smookie jak z 25DKP? Będzie reaktywacja?
Będziemy się starać odbudować stare dobre 25DKP, ale w razie klęski nie wykluczam dołączenia do innego polskiego klanu, w tym, mam nadzieję również STG.
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Equi »

Havker pisze:Rozumiem Eq, że STG w arma2 zobaczymy ?
STG oczywiście będzie w ArmA2. Ze sporym składem. :)
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”