[Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

http://arma2.pl

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

[Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Tajgeer »

DarkGiver zaprezentował nam na Forum BiS kolejny screen z prac nad swoim addonem.

Link do newsa ArmA-Zone PL
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Forrestal »

Szkoda miejsca w bazie danych dla takich newsow. Tyle tego w przyszlosci sie pojawi ze szkoda gadac.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Uncle Blues »

Forrestal pisze: Szkoda miejsca w bazie danych dla takich newsow. Tyle tego w przyszlosci sie pojawi ze szkoda gadac.

to raz, a dwa to zastanówmy się: Ilu z nas ściągać będzie SZWAJCARSKIE jednostki? ;)
Angielskie - ok, szanuję ich za ciężką pracę w Afganistanie i lubię ich L85tki i Land Rovery.
Amerykanie - wiadomo... :roll:
Polskie jednostki - chyba nie trzeba tłumaczyć.
ukraińskie, rosyjskie, białoruskie, łotewskie, niemieckie - z kimś muszą te polskie walczyć nie?

ale szwajcarskie jednostki? po co nam one. Tym bardziej, że Szwajcarzy w żaden konflikt się przecież nie angażują.

osobiście czekam na zupełnie nowe polskie jednostki (nie tylko tekstury - tak wiem poczekam sobie jeszcze... :? ). Jednostki, z pojazdami i brońmi naszymi. I nie w tych pustynnych mundurach. No i na wyspy nowe. Bo Sahrani to duża jest, ale jest taka nijaka. Prawie żadnych charakterystycznych, ciekawych miejsc. Nie mówiąc już o całej wschodniej części wyspy, gdzie nie ma NIC. Można ja wykorzystać chyba tylko do przelecenia nad nią helikopterem...

Troche odszedłem od tematu, ale przynajmniej powiedziałem co mi leżało.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Mirage »

Ja pierdziele, ludzie, ale mnie słabicie.

@Forrest - ja wiem, że Tobie się nie dogodzi w tym dziale, ale proszę Cię - przestać się do cholery czepiać naszych newsów. Wystarczy raz, dwa razy, ale nie non stop, bo to się nudne już powoli robi. Nie podobają Ci się, to ich nie czytaj, a nie krytykuj za każdym razem. Lepiej rzuc okiem na datę ostatniego newsa w Twoim serwisie. Wiem coś o tym, i wiem jak takie teksty (przesadne i zbyt czesto publikowane) potrafią wpłynąć na newsmakerów.

Uncle Blues - skad wiesz jak będzie, jeśli Ty nie będziesz sciągał tych jednostek, nie oznacza, że inni będą myśleć tak samo jak Ty. Jeśli np. SwissArmory będzie prezentował taki poziom jak np. FDF Mod, jesli zostanie wydany jako pierwszy (conajmniej 400 megowy) mod do ArmA - na bank nie zainteresujesz się nim?
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Forrestal »

Mirage pisze: Ja pierdziele, ludzie, ale mnie słabicie.

@Forrest - ja wiem, że Tobie się nie dogodzi w tym dziale, ale proszę Cię - przestać się do cholery czepiać naszych newsów. Wystarczy raz, dwa razy, ale nie non stop, bo to się nudne już powoli robi. Nie podobają Ci się, to ich nie czytaj, a nie krytykuj za każdym razem. Lepiej rzuc okiem na datę ostatniego newsa w Twoim serwisie. Wiem coś o tym, i wiem jak takie teksty (przesadne i zbyt czesto publikowane) potrafią wpłynąć na newsmakerów.

Uncle Blues - skad wiesz jak będzie, jeśli Ty nie będziesz sciągał tych jednostek, nie oznacza, że inni będą myśleć tak samo jak Ty. Jeśli np. SwissArmory będzie prezentował taki poziom jak np. FDF Mod, jesli zostanie wydany jako pierwszy (conajmniej 400 megowy) mod do ArmA - na bank nie zainteresujesz się nim?



Mirage - do tego newsa nie mam najmniejszych zastrzezen. Przekazuje to co ma przekazac a ja odnosze sie tylko do "addony". W newsie jest cos takiego:
Dyskusja na forum


To sobie podyskutowac chce :)

Wspomniales o modzie - tak, moze ktos sie tym zainteresuje ale prezentowanie jednej broni z kilkunastu(?) to przesada. Mozna by sie zainteresowac ajk pokazaliby pare jednostek, pojazdow ale nie ta bron trzyma amerykanska jednostka! To tak chyba bardziej zeby pochwalic sie nazwa moda ;) FDF pokazal 2 screeny ale i tak byly duzo ciekawszse bo przedstawialy wojaka i PK oraz BMP finskie i to w ciekawych sceneriach. BMP w lesie slicznie wyglada a ten SigSauer to szkoda mowic. I jeszcze raz powtarzam - nie czepiam sie newsa tylko uwazam ze o tach prozaicznych addonach nie warto pisac.

PS. Jesli myslimy o tym samym serwisie to on nigdy nie byl moj ani nie bralem udzialu w jego powstawaniu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Uncle Blues »

Poluzuj Mirage. :D Muszę powiedzieć, że jak odwiedzam arma-zone i widzę takie newsy to jestem lekko zawiedziony, ale nie jakością newsów, bo ich jakość, a przede wszystkim częstotliwość pokazywania się bardzo sobie cenię. Zawiedziony jestem BISem. Bo to przez nich nie macie o czym pisać. Nie ma serwera Linuxowego, nie ma narzędzi o modyfikowania gry. Więc poluzuj Mirage i nie pień się na mnie. :mrgreen:

a co do konkretnego newsa:
Raczej nie ściągnę. Sound mod FDF'a ściągnąłem - fakt. Ale to są dźwięki, a nie jednostki, które nie są mi do niczego potrzebne. Jeśli w Swiss Armory będą polskie jednostki (szczerze wątpie patrząc na nazwę...) albo dodane nowe jednostki innych narodowości to być może ściągnę, ale małe na to szanse. No chyba, że dadzą też poza brońmi na przykład kampanię, którą pochwalisz tu na forum. :D


BTW.
Zapomniałem o jednym szwajcarskim "konflikcie". Niedawo, w czasie nocnego treningu dwie szwajcarskie drużyny weszły bezprawnie głęboko na terytorium Lichtensztajnu (jeśli w Lichtensztajnie można gdziekolwiek się głeboko zapuścić ;) ). Po godzinie zawrócili. Jak nic naruszenie suwerenności niepodległego kraju i pogwałcenie międzynarodowych praw! :lol:
ObrazekObrazek
SubKavon
Posty: 175
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 22:58
ID Steam:

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: SubKavon »

Swoją drogą jakaś szwajcarska kampania mogłaby być całkiem interesująca. Teren dobry do obrony, broń wysokiej jakości (jak byłem tam na wycieczce to miałem w ręku cywilną wersję SIGa-543). Tylko kto by to chciał atakować?
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Forrestal »

Uncle Blues pisze: BTW.
Zapomniałem o jednym szwajcarskim "konflikcie". Niedawo, w czasie nocnego treningu dwie szwajcarskie drużyny weszły bezprawnie głęboko na terytorium Lichtensztajnu (jeśli w Lichtensztajnie można gdziekolwiek się głeboko zapuścić ;) ). Po godzinie zawrócili. Jak nic naruszenie suwerenności niepodległego kraju i pogwałcenie międzynarodowych praw! :lol:


A to juz nie pierwszy raz - kiladziesiat lat temu sytuacja sie powtorzyla :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: klamacz »

Tak naprawde to czy to szwajcarskie, ruskie czy inne chinskie jednostki i bronie dla mnie znaczenia nie ma. Ma dla mnie za to znaczenie fakt, ze goscie (czy tez gosc) robia bron o takiej i takiej nazwie, tak wygladajaca i udalo im sie zaimplementowac w tymze addonie (za pomoca skryptow, configa i ciezkiej pracy) takie a takie rzeczy, ktore jeszcze np. tydzien temu wydawaly sie nieosiagalne.

Inna sprawa, ze dla jednego screenia nie chcialoby mi sie pisac newsa, ale tu juz nalezy tylko chlopakow chwalic za samozaparcie :)

I zobaczymy, ktory z was NIE SCIAGNIE tejze broni jak sie ukaze, bo niby "szwajcarskie" to nieciekawe, a arma-zone to w ogole "nie lubie" :P huehuehue, chce to zobaczyc :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: eJay »

News to news. Mozecie go sobie zignorować, ale naszym zadaniem jest jego publikacja bo cos takiego w światku ArmA pojawiło się.
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: [Addony] Kolejny screen od Swiss Armory...

Post autor: Robi »

eJay pisze: News to news. Mozecie go sobie zignorować, ale naszym zadaniem jest jego publikacja bo cos takiego w światku ArmA pojawiło się.

Święta racja eJay!
Co do serwisu AAZPL jestem prawie w pełni zadowolony (jest kilka szczegółów, ale poruszę je kiedy mnie naprawdę najdzie :P)

Co do "Topic-news'ów" to mam taką małą propozycję...
W celu większej przejrzystości, szybszego dostępu do informacji, ujednolicenia treści itp. proponuję łączyć, grupować lub co najmniej KONTYNUOWAĆ tematy w "Topic-news'ach".
Jeśli np. Vilas wydał poprawkę do addonu "Polish Bishop - SB agent" w wersji 1.2c i pół to myślę, że wiadomość o tym powinna ukazać się w pierwszym topicu, który mówi o tym addonie. Po co kilka topików na temat tego samego addonu. Jeśli wszystkie informacje o danym addonie będą w jednym topicu to będzie można szybko prześledzić jego historię łącznie z linkami do newsów w AAZPL, nie mówiąc o skupieniu całej dyskusji na jego temat w jednym miejscu.
To samo powinno tyczyć się ewentualnych MODów (wszystkie addony z danego modu powinny znajdować się w tym samym topicu) oraz aplikacji dla AA.

Takie jest moje zdanie.
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Zablokowany

Wróć do „Komentarze do newsów ARMA2.pl”