Grupa akrobacyjna

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lead-GhosT
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 17:50
ID Steam: lead-ghost

Grupa akrobacyjna

Post autor: Lead-GhosT »

Witam.
Szukam ludzi do grupy akrobacyjnej. Będziemy latać na lekkich helikopterach typu Hummingbird + RAH-99 Comanche i A-143 Buzzard (dodatkowo).
Wymagania:
- Sporo wolnego czasu
- Zamiłowanie do lotnictwa
- Doświadczenie z symulatorów (Arma II, Arma III, DCS: World)
- Głos po mutacji
- Dyscyplina
Serdecznie zapraszam wszystkich wirtualnych pilotów do dołączenia do grupy !
Pozdrawiam LeadGhosT

Kontakt:
[email protected]...
LeadGhosT - Steam
PW na forum
Obrazek
ritenn
Posty: 6
Rejestracja: 27 marca 2015, 22:51
ID Steam:

Re: Grupa akrobacyjna

Post autor: ritenn »

Ile masz przegranych godzin w Armie? Bo trafiłem na jakieś konto z 70 h to twoje?
Awatar użytkownika
Lead-GhosT
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 17:50
ID Steam: lead-ghost

Re: Grupa akrobacyjna

Post autor: Lead-GhosT »

Potwierdzam, to moje dane.W A2 mam przegrane ok. 2,5 lat na Ace i zwykłej (non-steam). Poza tym przelatałem 1rok w Dcs World też non-steam, bo na steam małe są promocję :D. W A3 gram stosunkowo nie długo, po więcej informacji czemu tylko tyle godzin na steam itd. zapraszam na rozmowę poprzez e-mail.
Pozdrawiam LeadGhosT
P.S Wybacz że nie zauważyłem twojego tematu, bo zobaczyłem Coop w nawiasach kwadratowy i pomyślałem że to jest misja i szukasz do niej ludzi więc nie zaglądałem. Z tego co czytam, wolał byś Hornety ew. Apache, ja wole postawić na małe używanie modów, bo można było by "występować" za zgodę itd na jakiś serwerach, a jeśli trzeba było by użyć modów np. Apache na jakieś większe pokazy to czemu nie ;).
Jak ktoś nie może mnie znaleźć na steam to proszę pisać na e-mail podany powyżej bądź złapać mnie na TS - ts3.strefagier.com.pl .
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2015, 08:53 przez Lead-GhosT, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
ritenn
Posty: 6
Rejestracja: 27 marca 2015, 22:51
ID Steam:

Re: Grupa akrobacyjna

Post autor: ritenn »

Nie wiem za bardzo jak w Armie takie akrobacje mogły by wyglądać, ponieważ fizyka jest na poziomie cegłówki :D W DCSie mam grupę akrobacyjną w której latam ze znajomymi i tam faktycznie ma to sens, jednak graficznie niestety symulator ten "dupy nie urywa". Gdybyś jednak zmienił zdanie i chciał polatać jakieś misje to daj znać.
Awatar użytkownika
Lead-GhosT
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 17:50
ID Steam: lead-ghost

Re: Grupa akrobacyjna

Post autor: Lead-GhosT »

Fakt, fizyka jest do bani, wystarczy włączyć "tryb pseudo zaawansowany" i nawet z tym ta fizyka jest mocno za DCS'em :D
Co do akrobacji, sprawdzałem wszystkie z poniższych filmików, większość bez problemu da się zrobić na Hummingbird'zie na trybie podstawowym.
https://www.youtube.com/watch?v=mQT26oxOG4c
https://www.youtube.com/watch?v=AdybFv5IUk0
Co o tym myślisz ? :P
P.S A w DCS'ie to na czym latacie ? Mam nadzieję że na MiG'ach 29S :D
Obrazek
ritenn
Posty: 6
Rejestracja: 27 marca 2015, 22:51
ID Steam:

Re: Grupa akrobacyjna

Post autor: ritenn »

Akrobacje kojarzą mi się bardziej z samolotami. Szczerze mówiąc to były pierwsze dwa filmy z akrobacjami helikopterów jakie widziałem (nie interesowałem się tym nawet). Wygląda to całkiem ok, ale za mało dynamiczne według mnie. Chętnie zobaczę wasze filmy z akrobacjami w Armie, ciekawe jak to wykombinujecie.

W DCSie latamy na Migach 29A: https://www.youtube.com/watch?v=p4TOny2T1q0
Awatar użytkownika
Lead-GhosT
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 17:50
ID Steam: lead-ghost

Re: Grupa akrobacyjna

Post autor: Lead-GhosT »

Ach jaka szkoda że latacie na MiG'ach 29A, ja zawszę latałem na wersji S :/ Sam kiedyś też zrobiłem filmik na którym jest pokazane pierwszy tydzień w MiGu-29S :P - https://www.youtube.com/watch?feature=p ... fTS1rDqFmM Chciałbym do Was dołączyć jeśli było by miejsce i dało by radę na tym MiGu-29S, jeśli by dało radę było by bardzo miło i starał bym się z wszystkich sił żeby jak najlepiej latać ! Proszę odpisz.
P.S Jak chcesz mnie złapać w DCS'ie to najczęściej gram na Virtual Aerobatics.
P.S2 Jeśli chodzi o tą grupę w A3 to aktualnie szukam ludzi do niej, tak więc nie ma co prezentować :(.
----REKRUTACJA ZAMKNIĘTA----
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”