MIG 29

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

cichociemny
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 13:34
ID Steam:

MIG 29

Post autor: cichociemny »

może ktoś z nudów przefarbuje mig-29 z CSLA na polskie barwy,o ile to możliwe
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: MIG 29

Post autor: Bator_PL »

pisz do Yac'a topasa albo vilasa :) ;)
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: MIG 29

Post autor: Yac »

Nie to nie jest możliwe - CSLA nie wydaje zgody na przerabianie swoich addonów. Chyba że uprosisz. Moze Vilas czy Topas - ja dla Polaków już nic nie robię.
Obrazek
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: MIG 29

Post autor: FOX-PL* »

Nie wyraża zgody? Buhaha a niby co blokuje w jakiś sposób te pliki albo egzekwuje. Są to ogólnie dostępne pliki rozpowszechnione na różnych portalach. Jeśli ktoś ma ochotę przerobić to sobie przerabia, pewnie gdyby chciał to opublikować pod swoim autorstwem na znanych portalach można byłoby się czepiać. Wiele addonów modów retekstur przerobiłem jeśli wykorzystuje je w własnym zakresie i gronie osób które to akceptuje włącznie z serwer to może mi pierwotny autor naskoczyć, może się tylko cieszyć iż jego dzieło jest popularniejsze.
Nie wiem tylko po co się bawić migami i do tego polskimi jednostkami w miernym wydaniu, jak i tak za niedługo wszyscy albo większość przejdzie na AA3.
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: MIG 29

Post autor: Bator_PL »

foxie umiesz robic addony?
jak tak to mógł bys przerobic te autko na arma 2?

http://www.armaholic.com/page.php?id=4795 z góry dzięki :dworship
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: MIG 29

Post autor: FOX-PL* »

Nie za bardzo mam ochotę grzebać się w czymś co mnie nie interesuje. Więc sorrki
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: MIG 29

Post autor: Bator_PL »

szkoda
:(
Awatar użytkownika
Lytek
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwietnia 2012, 20:58
ID Steam:
Numer GG: 7243377
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczytno

Re: MIG 29

Post autor: Lytek »

FOX-PL* pisze:Nie wiem tylko po co się bawić migami i do tego polskimi jednostkami w miernym wydaniu, jak i tak za niedługo wszyscy albo większość przejdzie na AA3.
Fox'su jak ja coś takiego słyszę to mnię krew zalewa
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
Obrazek
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: MIG 29

Post autor: Yac »

FOX-PL* pisze:Nie wyraża zgody? Buhaha a niby co blokuje w jakiś sposób te pliki albo egzekwuje. Są to ogólnie dostępne pliki rozpowszechnione na różnych portalach. Jeśli ktoś ma ochotę przerobić to sobie przerabia, pewnie gdyby chciał to opublikować pod swoim autorstwem na znanych portalach można byłoby się czepiać. Wiele addonów modów retekstur przerobiłem jeśli wykorzystuje je w własnym zakresie i gronie osób które to akceptuje włącznie z serwer to może mi pierwotny autor naskoczyć, może się tylko cieszyć iż jego dzieło jest popularniejsze.
Nie wiem tylko po co się bawić migami i do tego polskimi jednostkami w miernym wydaniu, jak i tak za niedługo wszyscy albo większość przejdzie na AA3.
Fox kradniesz i jeszcze się tym chwalisz? Gratuluję. Mentalność żula z blokowisk jak widzę nadal ma się nieźle w Polsce. Mam nadzieję że okradną Cię - by "wykorzystywać we własnym zakresie i w gronie osób które to akceptuje" a Ty będziesz mógł "naskoczyć" złodziejowi i cieszyć się że Twoje dobra są popularne. Polemizować z Tobą ani z podobnymi do Ciebie nie będę. To przy mentalności Kalego nie ma po prostu sensu. Ze złodziejami się nie dyskutuje.

Adminom portalu i moderatorom przypomnę ich własny zapis regulaminu
§3 pkt8.
"Treści wskazujące na używanie, namawianie do używania lub ściąganie, instalowanie, tworzenie nielegalnego oprogramowania będą surowo karane. Forum traktuje o grze komputerowej, lekceważące odnoszenie się do przepisów o prawie autorskim, licencji producenta jest naruszeniem regulaminu. Jednocześnie administracja zastrzega sobie prawo do zawiadomienia odpowiednich organów w razie zauważenia na forum dowodów popełnienia przestępstwa."
Obrazek
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: MIG 29

Post autor: FOX-PL* »

"licencja produktu" - nie widzę w tym powiązania w wykorzystaniu addonów rozpowszechnianych na publicznych portalach, tym bardziej nie są egzekwowane prawa licencji.
Jeśli kto ma zamiar kupić system i go tak przerobić we własnym upodobaniu to mu nikt tego nie zakaże puki klient tego nie będzie rozpowszechniał i dodatkowo brał za to kasę podpisując się własnym nazwiskiem.

Lytek masz rację mnie też czasem krew zalewa jak ktoś coś sobie chce to niech robi kwestia czy będzie miał z tego tylko chwilową frajdę na edytorze czy dłuższą wykorzystując to na serwerze. Bo nie jest rzeczą narobić się i nie mieć z tego zysku, no chyba że ktoś ma w "d" multiplayer i robi to dla własnego upodobania.

Z góry przepraszam za offtop, (każdy widzi po prostu inaczej niektóre aspekty tejże gry)
cichociemny
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 13:34
ID Steam:

Re: MIG 29

Post autor: cichociemny »

Szkoda ze nikt sie nie podejmie ja osobiście niepotrafie ,fajny myśliwiec ,było by miło polatać w polskich barwach :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”