Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie=

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojaszek
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2011, 06:38
ID Steam:

Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie=

Post autor: Wojaszek »

Warfare jako jeden zmoich ulubionych trybów dlatego chciałem się spytać, dlaczego moje boty z teamu nie chcą wsiąść do zdobycznych(czyt. czarnoruskich) pojazdów. Pojazdy mimo że są naprawione (czy przez repair truck czy przez sapera) boty wsiadają do nich po to by po sekundzie wyskoczyć spowrotem. Opcja odblokowania pojazdu(lock/unlock) w przypadku zdobycznych pojazdów jest niedostępna. Kombinowałem juz na rózne sposoby (rozkaz wejścia przy wyłaczonym silniku)bezskutecznie.
Możliwość obsadzenia botami jest bardzo przydatna zwłaszcza w sytuacji gdy baza nie jest rozwinięta i dzięki której można sprawnie przejmować kolejne miasta i posuwać sie naprzód. Sytuajca tym bardziej dziwna bo koledze raz udało sie przejąć dwa wrogie bmp i do jednego mógł załądować boty a do drugiego nie. Mi też sie raz udało obsadziić botami uaza z działkami p.lot. tylko nie wiem jakim cudem :?:.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie

Post autor: FOX-PL* »

Wojaszek pisze:Warfare jako jeden zmoich ulubionych trybów dlatego chciałem się spytać, dlaczego moje boty z teamu nie chcą wsiąść do zdobycznych(czyt. czarnoruskich) pojazdów. Pojazdy mimo że są naprawione (czy przez repair truck czy przez sapera) boty wsiadają do nich po to by po sekundzie wyskoczyć spowrotem. Opcja odblokowania pojazdu(lock/unlock) w przypadku zdobycznych pojazdów jest niedostępna. Kombinowałem juz na rózne sposoby (rozkaz wejścia przy wyłaczonym silniku)bezskutecznie.
Możliwość obsadzenia botami jest bardzo przydatna zwłaszcza w sytuacji gdy baza nie jest rozwinięta i dzięki której można sprawnie przejmować kolejne miasta i posuwać sie naprzód. Sytuajca tym bardziej dziwna bo koledze raz udało sie przejąć dwa wrogie bmp i do jednego mógł załądować boty a do drugiego nie. Mi też sie raz udało obsadziić botami uaza z działkami p.lot. tylko nie wiem jakim cudem :?:.
Po pierwsze nie boty a AI, boty to masz w CSie, po drugie w tej wersji masz tak przerobioną misję warfare, za przeproszeniem idiotyczny sposób w sensie skryptów , że się nie dziwię iż występują takie problemy. osobiście polecałbym zwykłą najzwyklejsza wersję i trochę poustawiać co nie co w deskrypcji.
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie

Post autor: DRIVER »

FOX-PL* pisze:
Po pierwsze nie boty a AI
Noooo!! AI w ArmA sa głupsze od botów w CSie, wiec nie obrażaj botow z CSa!! :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie

Post autor: SaS TrooP »

AI to liczba pojedyncza, błąd językowy.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie

Post autor: FOX-PL* »

DRIVER pisze:
FOX-PL* pisze:
Po pierwsze nie boty a AI
Noooo!! AI w Arma sa głupsze od botów w CSie, wiec nie obrażaj botow z CSa!! :D
No jakoś tam boty nie wydaja tak skomplikowanych rozkazów nie fruwają nie jeżdżą nie umieją korzystać z tego czego nawet nie ma w CS.
SaS TrooP pisze:AI to liczba pojedyncza, błąd językowy.
A co ma piernik do wiatraka prócz tego, że ma tyle samo liter?
Bot to określenie potoczne tego czym jest pojedynczy osobnik posiadający sztuczną inteligencję zwaną w w skrócie ang. AI, więc nie wciskaj mi kitu o błędach między słowem, słowami języka angielskiego a polskiego bo mnogość tu nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
Wojaszek
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2011, 06:38
ID Steam:

Re: Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie

Post autor: Wojaszek »

Czyli bądź co bądź wychodzi na to że nie ma żadnej zasady na wyeliminowanie tego problemu, bo problem tkwi w zbugowanej mapce. Dzia 8)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Warfare Benny Edition v 2.070 Lite - Chernarus = Pytanie

Post autor: SaS TrooP »

Wskazałem błąd Driverowi, nie tobie, więc po uj się czepiasz Fox?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”