Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

Bardziej mi zależałoby na realistyce, ale wiadomo nie do przesady. Broń i wyposażenie owszem, może być jakaś tam prototypowa, ale żeby była autentyczna i w znikomej ilości. Na pluton wojaków, jakiś tam oficerek posiada jakieś cacko, bo armia dała do testów kilka egzemplarzy, tak się dzieje w rzeczywistości. Nową broń wprowadzają powoli i jak się sprawdzi, to zaopatrują je w żołnierzy. Główni testerzy to siły specjalne. Odnośnie strzelania, to chciałbym aby było takie jak powinno być w symulatorze. Jak np. strzelam z Km PK do biegusa na 300 metrów, to wyprzedzam sylwetkę biegnącego o 2, lub 3 sylwetki a nie 15 jak to jest w obecnej Armie. To samo się tyczy celowników optycznych. Powinno być tak jak jest w Realu. No ale, marzenia ściętej głowy.
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: RozekPoland »

W końcu będzie edytor misji 3D! Widać, że twórcy wzięli sobie do serca uwagi o braku zbalansowania stron w A2/OA, dlatego też jeśli zbalansowanie sił ma się odbyć poprzez wprowadzenie delikatnego futuryzmu, to myślę, że warto spróbować. Prezentowane pojazdy wyglądają autentycznie. ArmA to symulator, ale jest to przede wszystkim gra, która powinna dostarczać zabawy.
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2021, 03:40 przez RozekPoland, łącznie zmieniany 3 razy.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

Poza tym nie wiemy czy czasami modern crap będzie tylko w kampanii a cały dotychczasowy sprzęt z poprzednich edycji Army będzie dostępny w edytorze. Taka informacja mogła by zamknąć pyski narzekaczom w tym mi raz na zawsze :P

Macie tutaj filmiki z E3, trochę jakby inne ale najważniejsze, że w bardzo dobrej jakości.

http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... iii/716033
http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... iii/716031
http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... iii/716029

PhysX póki co słabo, słabiutko... te skrzynie i kontenery zachowują się jak kartonowe pudła w świecie o zmniejszonej grawitacji. Ragdoll jak ragdoll, jest i niech będzie... szału nie ma ale to i tak lepiej niż to co było dotychczas.
Grafika szokuje, zwłaszcza ta w oddali... w końcu wygląda normalnie/naturalnie.
Modyfikacja broni w locie i animacje podwodne :rox

Nie ma co, przesiadam się bez dwóch zdań. Fajnie, że tak dużo jest już zrobione... to chyba dobrze wróży.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kondor »

Nie widzę zbytnio poprawy w wyglądzie terenu (samego renderowania). W Armie2 tekstura była żałośnie słaba (w porównaniu do np Sahrani), w OA tekstura nudnego piasku i skał też nie zachwycała, dlatego też porównanie wyglądu do poprzedniej części może wydawać się optymistyczne.
Podczas skoku wybrzeże nadal ma duże problemy z z-fightingiem. Podczas lotu śmigłowcem w oddali obiekty pojawiają sie i znikają w brzydki natychmiastowy sposób.
Co do tych kontenerów, to wierzę, że dano im złe parametry, np za małą masę, choć pewnie i tak wiele jest tam do zrobienia.
Gdy gościu patrzył na słońce (chociaż obecność chmur mogła zmniejszyc ten efekt) nie było dyskomfortu. Mam nadzieję, że poprawili / są w trakcie poprawiania tego "HDR taniej kamery".
Livestrong
Posty: 15
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 10:54
ID Steam:
Numer GG: 10884893
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Livestrong »

Dla mnie to będzie odgrzewany kotlet -.- poza tym , że podkręcą silnik graficzny i zarżną nam komputery.
Obrazek
Tyskie
Posty: 100
Rejestracja: 28 marca 2007, 14:19
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Tyskie »

Mi sie podoba nowa fizyka i ragdoll, który narazie jest demonstrowany w wersji ze 100 km
Obrazek

AKA Turek ;)
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Andriey »

Mantez dzięki za linki, fajna jakość.

Faktycznie te kontenery... Jakby na księżycu byli :) Z tego co widzę dużo jest już wykonane... Dlaczego więc aż rok czekania? (przynajmniej tak mi się wydaje że dużo)
Spec Służby
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: ProteziakSaSPL »

W pierwszym filmiku 3;31 gość ma flagę Iranu na ramieniu, więc coś jest na rzeczy z arabami...
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: RozekPoland »

Gdyby przyjrzeć się mapce, która pojawią się w trzecim filmiku od 3:28 to wyraźnie widać, że atak idzie od strony Turcji, Afryki Północnej i przez Cieśninę Gibraltarską. EAST może być zatem połączeniem sił państw arabskich.
Zastanawiam mnie tylko dlaczego Wielka Brytania jest atakowana od zachodu, a przede wszystkim przez kogo :roll:
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Andriey »

Moze ruscy tym razem beda niezalezna frakcja? I bedzie wspierac zachod? To by bylo cos! Na tej mapce przechodzi front przez POLSKE, oglaszam pelna mobilizacje!
Spec Służby
KomornikPL
Posty: 11
Rejestracja: 04 marca 2011, 13:50
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: KomornikPL »

Panowie nikt nie zauważył że na jednym ze slajdów jest nasz polski rosomak ? może nieco z inną wieżą ale wyraźnie widać iż kadłub jest nasz polski :-)

Arma - http://www.zing.cz/screenshoty/2625/arma-3/image-43897
Rosomak - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... osomak.jpg
Myślę że tym razem o nas nie zapomnieli ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”