TFWE - Task Force White Eagle (Roleplay w ARMA2)

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
TFWEagle
Posty: 1
Rejestracja: 04 października 2010, 00:13
ID Steam:
ID gracza: 0

TFWE - Task Force White Eagle (Roleplay w ARMA2)

Post autor: TFWEagle »

Task Force White Eagle (tfwe.jud.pl) jest nie dawno powstałą grupą bazującą na Armed Assault 2. Jest to jedyna grupa w całej społeczności Armed Assault 2 grająca na zasadzie roleplay - udawania kreowanych przez siebie postaci - starannie tworząc jak najrealniejszą atmosferę podczas naszych finezyjnie robionych misji. Wszystko to odbywa się głosowo z ACE 2, ACRE i kilkoma innymi modami, które są częścią używanego przez nas modpacka. Odgrywamy Polskie siły zbrojnie na misji pokojowej w Czarnorusi. Start naszego projektu rusza 15 października.
_______________________________________________________________________________

- Nie wiem co to jest roleplay, chociaż chciałbym z wami grać, czy to uniemożliwia mnie od gry z wami?
Oczywiście, że nie - nasi poświęceni nauce nowych graczy gracze są zawsze do pomocy w dziale pomoc, w przypadku braku znajomości roleplay wystarczy napisać o pomoc z nauką. Roleplay jest rzeczą bardzo przyjemną, jeśli ktoś ceni sobie realizm i chciałby naprawdę poczuć realistykę i poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy.

- Chciałbym dołączyć do was i odgrywać postać, jaki mam wybór jednostek?
Zakładając konto na naszym forum/serwerze możesz aplikować do trzech jednostek, którymi są;
21 Pułk Strzelców Podhalańskich
1 Warszawski Batalion Zmechanizowany
3 Skrzydło Lotnictwa Wojskowego

- Dobrze, a gdy już chcę do was dołączyć, co mam zrobić?
Wchodzisz na nasze forum (http://www.tfwe.jud.pl) i zakładasz konto. Uwaga! Konto musi być istniejącym polskim imieniem i nazwiskiem typu Jan Kowalski, w przeciwnym wypadku zostaniesz ostrzeżony i będziesz miał 24 godziny na zmianę nicku. Gdy już założysz konto, w dziale ogłoszenia są dalsze instrukcje w celach rekrutacji.

- Na jakiej wersji gracie?
1.7 - czyli najnowszej.

- Co jeśli moja postać zostanie postrzelona lub zabita w czasie akcji?
Jeśli zostanie postrzelona, popełnimy wszelkich starań by przetransportować ją do najbliższej sojuszniczej bazy, tak by nie zginęła. W przypadku jeśli zginie, a medyk nie da rady jej uratować konieczne będzie założenie nowej - nasza ranga przepadnie, tak samo jak uczestnictwo w jednostce. Konto na forum będzie musiało mieć zmienione imię.
Awatar użytkownika
Fresz
Posty: 2
Rejestracja: 05 września 2010, 08:10
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: TFWE - Task Force White Eagle (Roleplay w ARMA2)

Post autor: Fresz »

TFWEagle pisze:
- Co jeśli moja postać zostanie postrzelona lub zabita w czasie akcji?
Jeśli zostanie postrzelona, popełnimy wszelkich starań by przetransportować ją do najbliższej sojuszniczej bazy, tak by nie zginęła. W przypadku jeśli zginie, a medyk nie da rady jej uratować konieczne będzie założenie nowej - nasza ranga przepadnie, tak samo jak uczestnictwo w jednostce. Konto na forum będzie musiało mieć zmienione imię.

Troszeczkę to odstrasza :/ W tym przypadku powinniście iść na kompromis... w dalszym ciągu to tylko gra komputerowa
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: TFWE - Task Force White Eagle (Roleplay w ARMA2)

Post autor: Pit »

Jest to jedyna grupa w całej społeczności Armed Assault 2 grająca na zasadzie roleplay - udawania kreowanych przez siebie postaci - starannie tworząc jak najrealniejszą atmosferę podczas naszych finezyjnie robionych misji.
To nieprawda, nie jest to jedyna grupa w całej społeczności - patrz CFOG, aktualnie rusza trzecia* kampania Jaw Breaker

Co nie oznacza, że inicjatywa nie warta zainteresowania - powodzenia!

ufoman: *Moja poprawka ;)
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Adamo 55
Posty: 5
Rejestracja: 10 grudnia 2010, 18:22
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: TFWE - Task Force White Eagle (Roleplay w ARMA2)

Post autor: Adamo 55 »

Stonka podana w pierwszym poście nie działa.
Gracie jescze? Ja bym bardzo chętnie zagrał w najbliższym czasie ale nie widzę żeby szykowała się jakaś gra na weekend w Armę 2. Co najwyżej jest kampania Jawbreaker ale OA nie posiadam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”