Frakcje addon

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
MJ90
Posty: 3
Rejestracja: 01 września 2010, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 0

Frakcje addon

Post autor: MJ90 »

Mam takie pytanko bo nie wiem jak sobie z nim poradzić. Mianowicie pobrałem addon HEXAgon, dodający nową frakcje - francuską. Moje pytanie brzmi jak nimi grać? Wszędzie szukałem jakichkolwiek informacji, gdzie wybierać frakcję. Instrukcja instalki addonu mówi, wrzuć do folderu z grą i wybierz opfor, hexagon - ale niby jak mam ich wybrać?!
Widziałem, że są w edytorze, ale... jak ich wybrać?
I moje drugie pytanko bo oprócz addonów są jeszcze wgrane przy instalce frakcje np. NATO i USS. Czyli NATO'em też możemy grać? Bo zawsze mam USS. I czy jednostki/pojazdy różnią się we frakcjach np. NATO z USS. Widziałem na oficjalnej stronie opisy poszczególnych i niby mają inne np. śmigłowce - dodatkowe.

Pozdrawiam, MJ.
Awatar użytkownika
LukeOne
Posty: 95
Rejestracja: 01 września 2010, 19:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Frakcje addon

Post autor: LukeOne »

Jak długo grasz w Arme ? Co masz na myśli mówiąc wybrać ? stawiasz na mapie w edytorze jednostkę i przestawiasz z "niegrywalny" na "gracz" odpalasz misje i chodzisz daną jednostką. Jednostki są podzielone na wschód, zachód, ruch oporu i cywile a w nich na kraje lub armie w których masz konkretne jednostki np. wschód > rosja > pojazdy > uaz.
combat ready
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: Frakcje addon

Post autor: Jasina »

Jeśli nie ma ich w Zachód/Wschód to pewnie są w niezależnych/ruch oporu :?
nick w grze: Jasina
Awatar użytkownika
Marine91
Posty: 186
Rejestracja: 21 października 2009, 13:37
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: Frakcje addon

Post autor: Marine91 »

Czytaj dokładnie posty Jasina... Napisał, że ma te jednostki w edytorze, tylko nie wie jak je wybrać (chociaż nie wiem co chciał przez to powiedzieć ;) ). MJ90, zadałeś strasznie dziwne i niezrozumiałe pytanie. Jeśli czekasz na jakąś odpowiedź, radzę Ci zmienić całego posta i napisać od początku bo nikomu nie będzie się chciało rozszyfrować jego zawartości. :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: Frakcje addon

Post autor: Jasina »

ops sorka Marine
nick w grze: Jasina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”