[MP]Pomoc - Servery

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Trybuar
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 12:08
ID Steam:
ID gracza: 55296

[MP]Pomoc - Servery

Post autor: Trybuar »

Witam serdecznie, otóż grałem w piracką grę Arma II jeden dzień, tak mi się spodobała że postanowiłem ją kupić. Dziś dostałem grę!

Chciałem dziś zagrać na multiplayer ale niestety prawie w żaden server nie mogę wejść.

Dziś znalazłem jeden server, 82and Airborne Division | Public |
Grałem na nim przez dłuższy czas, następnie dziś wieczorem zmieniła się prawdopodobnie mapa na serverze, nie wiem dokładnie bo jestem zielony. Teraz juz nie mogę się dostać na ten server, wywala do Lobby.

Ogólnie ze wszystkimi serverami mam taki problem, nie mogę na żaden się dostać.

Albo wywala do Lobby albo pisze że nie mogę grać/edytować misji ponieważ potrzebne są pliki XXX które zostały skasowane.
Po połączeniu z hostem pokazuje się iż gram na zmodyfikowanym data - CA -- Cóż to może znaczyć? Nic nie ruszałem w grze.
Zainstalowałem grę a następnie patch 1.00-1.07

Pomocy, czy moje pieniądze wydane na marne? Chciałbym grać aktywnie na multiplayer a nie całymi dniami szukać 1 servera na który uda mi się wejść.

Żadnych modów do gry nie wgrywałem bo nie mam pojęcia jak, istotnie mam jakieś Addony ale one już były po instalacji.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: PROCIK »

Dużo misji jest robiona na jakichś modach lub addonach. Najpopularniejsze to oczywiście ACE2.
Do tego dochodzą różne dodatkowe wyspy. Generalnie jak będziesz chciał się dołączyć do jakiejś misji to zwróć uwagę czy nie ma w nazwie serwera lub misji informacji o dodatkach. Zawsze jak ciebie wywali z takiego serwera to notuj sobie czego ci brakowało.
Jak instalować mody to znajdziesz na forum. A najlepiej to wejdź na TS3 i dołącz się do wspólnej gry, tam też zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże rozszyfrować czego Tobie brakuje.
Trybuar
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 12:08
ID Steam:
ID gracza: 55296

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: Trybuar »

No dobrze dziękuje, pokombinuje troche. Mikrofon mam niesprawny więc chwilowo w najbliższym czasie nie wejde ale poczytam forum.

Jeszcze jedno, co jeżeli łącze się z serverem, wybieram jednostke jaką chcę grać to łączy się i wraca do lobby?
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: SaS TrooP »

Wpadnij czasem na nasz kanał na TS3 na arma2.pl, to ci wytłumaczymy co nieco i sprawdzimy twoją wyszukiwarkę :P
Norbi123
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2010, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: Norbi123 »

A można prosić by o jakąs dobrą stronę z najczęsciej uzywanymi misjami i modami online?
Awatar użytkownika
MaSteR
Posty: 7
Rejestracja: 03 stycznia 2010, 23:25
ID Steam:
Numer GG: 4015737
ID gracza: 0
Lokalizacja: J-L / Wrocław

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: MaSteR »

1Shot1Kill.
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
Norbi123
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2010, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: Norbi123 »

Diękuje, a można prosić wskazówki jakie mapy, misje oraz mody są najpopularniejsze wsród hosterów?

Edit: na armaholic udało mi się odnależc tylko misję warfare benny edition v 2.062 lite, ale niestety dalej serwer z dokładnie tą wersją wywalają mnie do lobby, do innych serwerów misji nie odnalazłem, prosiłbym o pomoc, ponieważ połączenie się z jakimkolwiek serwerem gry to chyba istny cud musi się stać.. ciągle albo wyrzuca bez żadnych informacji do lobby, lub wywala z wiadomoscia ze nie odnalazl plików .pbo, które odziwo posiadam, wersja gry 1.07 pl
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: Rafael3D »

graj na becie (kompatybilna w dół z podstawowym 1.07)
http://www.arma2.com/beta-patch.php
wywala do Lobby albo pisze że nie mogę grać/edytować misji ponieważ potrzebne są pliki XXX które zostały skasowane.
-tu ewidentnie brakuje Ci modów/addonów, z których korzysta dana misja.

Co do Twojej misji - którą konkretnie wersję posiadasz (są 3)?
WarfareV2_062Lite-ACE.zip
WarfareV2_062Lite-OA.zip
WarfareV2_062Lite.zip
Każda wymaga innych modów/gry : masz wersję ACE, OA i goła A2
Norbi123
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2010, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: Norbi123 »

Wersje misji mam tą: WarfareV2_062Lite.zip, widziałem także wersje 063 ale na armaholic jej nie było, natomiast szukałem także pasujących misji COOP na Armaholic, ale jakoś nie miałem szczęścią w ich odnalezieniu;S Także z tego co zauwazyłem, nie można mieć kilku misji naraz poniewaz niektóre serwery nie chcą akceptowac nieznanych addonów, zgadza się?

Co do linku którego mi dałeś, mam samą Arme 2 bez AO, czyli dla mnie powinien być ten plik: ARMA2_Build_72588.zip?

Swoją drogą, mógłbym prosić o wysłanie twojego nr. GG na PM? w celu dalszej pomocy ogarnięcia tego wszytkiego.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: [MP]Pomoc - Servery

Post autor: kondor »

1. Po co wysyłacie sobie misje? Misje ściągane są automatycznie z serwera do komputera klienta, gdy ten ich nie posiada
2. Jako początkujący nie mąć sobie głowy beta-patchami
3. Popatrz na załączony screenshot - wskazałem miejsca, gdzie powinieneś szukać dodatkowych modów - najbardziej popularne mody/addony to ACE, BWMOD, duala - jeśli widzisz coś takiego, to nie wejdziesz, bez tych dodatków
Załączniki
Nowy Obraz - mapa bitowa.PNG
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”