MAM PROBLEM xP

Problemy i porady nt instalacji gry

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Somaro
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 23:03
ID Steam:
ID gracza: 0

MAM PROBLEM xP

Post autor: Somaro »

Error compiling pixel shader PSSSSMSpecularAlpha:1 <<< to jest cały problem przy odpalaniu Arma 2 , Jeśli ktoś wie przyczynę tego błędu i rozwiązanie go to z góry THX
Awatar użytkownika
Dymion
Posty: 63
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 13:39
ID Steam:
Numer GG: 272204
ID gracza: 0

Re: MAM PROBLEM xP

Post autor: Dymion »

Podaj trochę informacji o samym sprzęcie, głównie parametry karty graficznej
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAM PROBLEM xP

Post autor: FOX-PL* »

Prawdopodobnie twoja karta graficzna nie obsługuje pixel shader model 3, tylko starszą wersje. W tym przypadku jedyne rozwiązanie to wymiana karty na nowszą. Lub mozliwy problem z directax, ściągnij i zainstaluj najnowszą wersję directa, pokombinuj z sterownikiem grafy zainstaluj równierz najnowsze stery ale nie beta.
Somaro
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 23:03
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: MAM PROBLEM xP

Post autor: Somaro »

Bo wcześniej mi arma 2 chodziło ale jak ściągnełem program do usuwania wirusów i wykasowałem wszystkie wirusy to przestało mi arma 2 działać :ohno

Karta Graficzna : 9800 gtx (512)
Procek : INTEL Core2 Extreme (2.61GHz)
2 GB ramu
Win XP Professional 3
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: MAM PROBLEM xP

Post autor: PROCIK »

hehe no to prosta sprawa. W takim razie najpewniejsza metoda to reinstalacja systemu, włącznie z formatowaniem dysku. Masz chyba dysk podzielony na system i reszta? Jak nie to po tej przygodzie tak zrobisz. Sformatuj partycje systemowa i zainstaluj system, sterowniki i Arme na nowo. Gwarantuje ze będzie śmigać.

Jeżeli nie to odinstaluj stery od grafiki i zainstaluj ponownie i jak to nie pomoże to wzuć płytę od windowsa i odpal kompa z płyty, następnie daj opcje naprawianie systemu. Ale bardziej polecam format i reinstalacje.

Virusy to straszne paskudy i mimo, ze myślisz ze wykasowałeś to wracają jak bumerang. Do tego na pewno masz gdzieś tego wirusa na nośnikach (pendrive- autostart)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja i uruchamianie”