ARMA II moje problemy, opinia itd.

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
forcerecon
Posty: 8
Rejestracja: 04 października 2009, 21:58
ID Steam:
ID gracza: 0

ARMA II moje problemy, opinia itd.

Post autor: forcerecon »

Bardzo przepraszam, że wszystko umieszczam w jednym temacie, przez co bardzo możliwe, że łamię ogólny regulamin forum jednak zależy mi tylko na szybkim przekazaniu Wam moich problemów oraz na szybkim uzyskaniu od Was odpowiedzi na trapiące mnie pytania. Po kilku dniach temat ten może zostać usunięty bez moderatorów bez żadnych komplikacji i problemów z mojej strony. Przejdźmy do konkretów.

Drodzy gracze otóż arma 2 mam już na poziomie patcha 0.4 chciałbym abyście pomogli mi w kilku sprawach.

1. W misji w której z oddziałem marines i WOC staram się zdobyć 4 miasta, nie mam już możliwości przełączania się między poszczególnymi członkami marines. Czy jest to normalne od tego momentu czy to jakiś błąd?
2. W wyżej wymienionej misji pojawił się taki problem, że podczas grania ekran robi mi się biały i widzę tylko celownik, oraz znaczniki np. członków drużyny, celu misji i jego odległości, jednak nic więcej ekran jest biały i miga i czasami wróci do normalności czasami nie. Czy macie na to jakieś wytłumaczenie i profilaktykę
3.W tej samej misji zdobyłem już 4 miasteczka, pomogłem w dodatku mieszkańcom innej pobliskiej wsi i w Nowym Soborze po dialogu z jego mieszkańcami i dowiedzeniu się o okrucieństwie rosjan i czedaków nic się nie dzieje, jak wciskam m i mam mapę oraz zadania to wszystko mam zaznaczone, że wykonałem natomiast misja się nie zakańcza i mogę sobie dalej biegać swoim oddziałem ale już bez zadań i celu. Czy jest na to jakiś sposób?
4. Ostatni problem to zawsze, no chyba że włączę grę na kilka minut ale jeśli gram długo porządnie to zawsze jak już wyłączam grę z menu głównego gry do pulpitu zamiast zobaczyć ukochany pulpit komputer mi się niestety resetuje. Przed resetem na dosłownie ułamek sekundy mam niebieski ekran z białymi zapisami ale trwa to tak szybko że co tam jest już Wam nie powiem.


Ogólnie jeśli chodzi o grę to gra świetna szkoda tylko że wydawcy znowu się pośpieszyli i zamiast dokończyć dzieło karmi nas teraz patchami byśmy ukryli swoje zbulwersowanie. Za odpowiedzi i rady serdecznie dziękuję. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA II moje problemy, opinia itd.

Post autor: SaS TrooP »

Czy oryginał i jaki masz komputer?

1. W misji w której z oddziałem marines i WOC staram się zdobyć 4 miasta, nie mam już możliwości przełączania się między poszczególnymi członkami marines. Czy jest to normalne od tego momentu czy to jakiś błąd?
Nie, to normalne.
2. W wyżej wymienionej misji pojawił się taki problem, że podczas grania ekran robi mi się biały i widzę tylko celownik, oraz znaczniki np. członków drużyny, celu misji i jego odległości, jednak nic więcej ekran jest biały i miga i czasami wróci do normalności czasami nie. Czy macie na to jakieś wytłumaczenie i profilaktykę
Staty komputera, nie znam się ale podejrzewam grafikę.
3.W tej samej misji zdobyłem już 4 miasteczka, pomogłem w dodatku mieszkańcom innej pobliskiej wsi i w Nowym Soborze po dialogu z jego mieszkańcami i dowiedzeniu się o okrucieństwie rosjan i czedaków nic się nie dzieje, jak wciskam m i mam mapę oraz zadania to wszystko mam zaznaczone, że wykonałem natomiast misja się nie zakańcza i mogę sobie dalej biegać swoim oddziałem ale już bez zadań i celu. Czy jest na to jakiś sposób?
Zdaje się że dodatkowego zadania nie ma w tym wypadku. A zdobyłeś wszystkie wioski?
4. Ostatni problem to zawsze, no chyba że włączę grę na kilka minut ale jeśli gram długo porządnie to zawsze jak już wyłączam grę z menu głównego gry do pulpitu zamiast zobaczyć ukochany pulpit komputer mi się niestety resetuje. Przed resetem na dosłownie ułamek sekundy mam niebieski ekran z białymi zapisami ale trwa to tak szybko że co tam jest już Wam nie powiem.
Z tym do znawcy w kwestiach komputerowych.
forcerecon
Posty: 8
Rejestracja: 04 października 2009, 21:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA II moje problemy, opinia itd.

Post autor: forcerecon »

Dzięki za odpowiedź. Tak wszystkie miasta zostały zdobyte właśnie jestem w nowym soborze i nic po prostu sobie chodzę, oczywiście miałem dialog z jego mieszkańcami ale nic poza tym. Moje staty to intel core duo cpu e 4700 2x 2,6GHz, 2GB ramu oraz karta grafiki asus eah 3870 512MB ddr4.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA II moje problemy, opinia itd.

Post autor: SaS TrooP »

wciśnij shift i "-" na numerycznej i wpisz endmission
Pszemaq1911
Posty: 14
Rejestracja: 02 października 2009, 14:24
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA II moje problemy, opinia itd.

Post autor: Pszemaq1911 »

4.To prawdopodobnie wina sterowników-upewnij się czy masz zainstalowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”