Odpowiedź.

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Krystianharczak
Posty: 27
Rejestracja: 08 października 2009, 12:33
ID Steam:
ID gracza: 0

Odpowiedź.

Post autor: Krystianharczak »

Ja znalazłem w niej pełno błędów.Po pierwsze baza Czdk jest skryta,po drugie maja czołg i chyba BMP z wyrzutnia rakiet i z oddział strzelców.

A my posiadamy tylko Lav i tego drugiego na gąsienicach.Przeszedłem to na ekspercie.Wiec wymieniam błędy.
-Brak wyrzutni RPG z naszej strony.
-Bumerang nie wchodzi w rachubę.-grupa pomocników
-Uwaga!! jeżeli nie wysłuchasz głównego dowodzącego to nie dostaniesz wsparcia moździerzy i tego helikoptera.Tak było u mnie.A dorwałem drani LAV-em.Gdy skończyła się amunicja.Nie pamiętam ko ordynatów.Ale są na pn-zachód od znalezienia przemytników .Jeżeli nie zmienili miejsca przemytnicy.
-Jak zdobyć górskie obozy Czdk otóż jest ich więcej niż tych zaznaczonych na mapie.Są na podobnych górach ze wzniesieniami.
Uwaga nie da rady podjechać transporterami opancerzonymi pod góry gdyż kąt luf jest za mały do wykonania strzału pod górę.
Więc bierzemy Hummera i kierownice.Natomiast snajpera na gniazdo.A 2 po bokach w formacji linia i jedziemy.W ten sposób jest bezpieczniej i szybciej.

A oto filmik krótki taki odemnie.
http://www.youtube.com/results?search_q ... type=&aq=f
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Odpowiedź.

Post autor: Yac »

Może byś tak nauczył się co to jest spoiler ? Zepsułeś ludziom radochę z gry w tym momencie....
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”