TeamSpeak & aplikacja

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

TeamSpeak & aplikacja

Post autor: FOX-PL* »

Ostaniego czasu przeszedłem na nowy system Win7 32bit RC7137 :) . Po uruchomieniu TeamSpeak'a wszystko ładnie pięknie chodzi słysze innych oni słysza mnie :) . Natomiast któregoś razu po uruchomieniu aplikacji np. Army2 zostaje jakby zmutowany, że mnie nie słyszą :( , po przejsciu do Windowsa lub kliknięciu innego okna nie związanego z daną aplikacja inni zaczynają mnie słyszeć :ohno . Kiedyś czytałem, na jakimś forum, że zdaża się taka sytuacja, że uruchomiając jakąś aplikacje inni przestają nas słyszeć tylko, że nigdzie nie mogłem znaleść rozwiązania tego problemu jedyna mozliwość to ustawić na stałe włączony mikrofon w TS i zmniejszyć przykładowo czułość :? . Natomiast jestem przyzwyczajony do przycisku aktywującego by nie przeszkadzać innym użytkownikom na kanale. Czy wie ktoś w jaki sposób powrócić do normalności :?:
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: TeamSpeak & aplikacja

Post autor: Tajgeer »

Czasami tak jest nawet na Viście, czy nawet XP. Nie wiem dokładnie, co ten błąd naprawia, ale z moich doświadczeń wynika, że wystarczy wyłączyć i włączyć ponownie TS'a w trakcie gry i powinno wrócić do normy.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: TeamSpeak & aplikacja

Post autor: FOX-PL* »

Niestety nic to nie pomogło :( robiłem wszystko dosłownie no może prócz kolejnego formata ale mam dość robienia czwartego formata wciągu raptem dwóch tygodni. eeeh :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”