[Scenarios] Freedom Fighters

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

[Scenarios] Freedom Fighters

Post autor: Uncle Blues »

Udało się komukolwiek, cokolwiek osiągnąć w tej misji? 8O

Zaczynam z AKS-74U, śmiesznymi pieniędzmi i bez żadnej zajętej lokacji. Rosjanie kontrolują prawie całą mapę i od razu rzucają do ataku kolumny BTR-80, UAZów. Jak buduję obronę i walczę z nimi, to nie mogę przejmować lokacji. Efekt taki, że po jakimś czasie zamiast BTR-80 przyjeżdzają T-90 i nie daję już rady. Z kolei jak wezmę się za przejmowanie lokacji, to te BTR-80 wjeżdzają mi do bazy i kończy się zabawa.

Jakieś pomysły, doświadczenia? :?: :roll:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Scenarios] Freedom Fighters

Post autor: Trance »

Użyj speedhacka :D
Obrazek
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Scenarios] Freedom Fighters

Post autor: rossecki »

ten scenariusz jest chory... Zajmuje się jakąkolwiek wioskę a 10 minut później już jest znowu w rękach wroga...
o 6.00 mam piękną ramke i napis... (Dzień nie był udany blblb Rozlew krwi blablabla... koniec)
I nic nie da sie zrobic ....

Edit 45 minut gry i na koniec (bo mimo że AI ciągle dostawało jednostki to i tak przegraliśmy)
I oto statystyki...
63x BTR-90
145x Strzelec
120x Członek załogi
19x Dowódca oddziału

Poprostu jest skopany skrypt... A nawet jak już przejme dowodzenie od AI to mimo iż jest 8 drużyn ja dostaje dowództwo nad 2 (główno dowodzący)
I nawet jak którejś z nich każe atakować to kończy się na tym że biegnie sam dowódca... a te jego jednostki zostają przy mnie... No i gdy dowódca zginie to wtedy te jednostki przy mnie znikają ;]
Żyć nie umierać!
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: [Scenarios] Freedom Fighters

Post autor: Artek3333 »

Ja wszystkich lokacji nie zdobyłem, ale misja zakończyła się powodzeniem. Fakt, że jak zgrywałem latającego wolnego strzelca pieszo to zakończenia miałem klęską, ale jak to w Armie chodzi oto aby kombinować, w kolejnej rozgrywce zaczaiłem się z RPG na T-90 aby go trafić tak by załoga opuściła czołg a ja mógłbym do niego wsiąść i ledwo ledwo podjechać do swojej lokacji aby go naprawić i uzupełnić ammo. Po dokonaniu tej czynności wszystko potem poszło gładko :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Scenarios] Freedom Fighters

Post autor: rossecki »

nie no spoko jak tak za pierwszym razem zrobilem z btr-90 xD
Te głowice co dają na początek do rpg-7 walić w burte i masz wózek...
Niestety nawet jak byly 3 obsadzone + 4 mój i wszystkie pilnowały jednego miejsca...
To mimo zapisów nie dało się ruszyć xD
Bo albo w końcu przyjeżdzała bmp-3 i t-90 albo coś... a jak wiadomo t90 na luzie rozwali gracz w btr ale SI nie dawało sobie rady ;p
...
Ja wyznaje inną zasade xD
Zrobić sobie obóz blisko miszkino (między Zamek rog i miszkino) potem szybko kupować 3 członkó załogi... Podjechać do miasta jednemu kazać zająć aby kasa była i wtedy szybciutko do bunkra na wzniesieniu budujemy ZSU siadamy i walimy ;p
(rekord to razem 50k $ nabite xD)
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”