WWII - dyskusje rodzinne

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: SaS TrooP »

Dla mnie najbardziej obiecująca jest niemiecka kampania, chyba pierwsza w historii gier. Poczuję się jak mój pradziad :)
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 32
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 21:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: Stilgar »

Jako Polak z Śląska ,tak samo jak ja uważam że nie masz się czym chwalić :no
ObrazekObrazekObrazek
All right, the are on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us...they can't get away this time!"
Awatar użytkownika
Donio
Posty: 69
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 22:27
ID Steam:
Numer GG: 5163334
ID gracza: 796676
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: Donio »

Jezu, SaS...
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: Rainbow »

Ło ja pierdacze...
Widzę, że nie jestem sam co po nocach grasuje...
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: JonPL »

To co, gwałcimy kury?


PS: Potemps, rzuć jakieś info bo pierwszy raz o grze słysze - tj o HoS;
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: SaS TrooP »

Stilgar pisze:Jako Polak z Śląska ,tak samo jak ja uważam że nie masz się czym chwalić :no

Mój pradziad nie był w SS. Tam był prawujek :mrgreen: , serio!
Tym się za bardzo nie chwalę, ale Wehrmacht to normalna armia, jak każda inna.
potemps
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwietnia 2009, 22:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rz-ów

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: potemps »

i co żydów też mordował ??
http://www.armagame.pl - Bis fanboy team
http://www.ofp2.pl/forum/ - Codemasters fanboy team

Co kto lubi :D
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 32
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 21:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: Stilgar »

Widać że nie tylko papier jest w stanie przyjąć wszystko ,fora internetowe też mają taką przypadłość a raczej nie fora tylko jej niektórzy użytkownicy.

Jeżeli naprawdę mieszkasz w Polsce i jesteś jej obywatelem to gdyby twoi rodzice to przeczytali co napisałeś powinni się za ciebie wstydzić ,moja rada dla ciebie jest taka MYŚL i dobrze uważaj na lekcjach historii omawiającej okres II wś.



PS: Jeżeli ktokolwiek u władzy na tym forum uważa że przesadziłem proszę o zlikwidowania mojego konta ,gdyż zdania nie zmienię. I pozwolę sobie zakończyć ten wywód takim o to przysłowiem internetowym.


"Zanim nastała era internetu, każdy wiejski głupek pozostawał w swojej wiosce"
ObrazekObrazekObrazek
All right, the are on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us...they can't get away this time!"
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

WWII - dyskusje rodzinne

Post autor: SaS TrooP »

Panowie, ja mogę powiedzieć, że - jak i wielu ludzi - jestem dumny z wojskowej przeszłości moich przodków. Czy to ma znaczenie czy mój dziadek był w Armii Belgijskiej i Niemieckiej? Jednak i druga dzielnie walczyła. A co do wujaszka, nic mi nie wiadomo o jakimkolwiek morderstwie w jego wykonaniu. Jako sharfshutze zajmował się czymś innym. Pozatym w '43 dostał się do niewoli radzieckiej, gdzie toturowano go np. poprzez tłuczenie młotkiem po głowie przez cienką książkę. Zmarł po paru miesiącach od ran. To dowodzi, że o ile Waffen SS/Algermaine SS były bestialskie, to rosjanie nie byli lepsi (Stalin zamordował więcej ludzi niż Hitler). Jestem dumny tylko i wyłącznie z przeszłości moim przodków i bardzo mnie smucą takie zachowania. Niemcy za wojnę pokutują, moja rodzinka pokutowała (deportacje) ale oprócz paru głupich narwańców żaden Niemiec tego nie odkopuje. Nie rozumiem czym kierowana jest wrogość forumowiczów do niemieckiego pochodzenia.

Tyle ode mnie.

PS: A co do wujka, z informacji przeze mnie zebranych był podobno świetnym żołnierzem i to jest powód mojej dumy. z wycinki cywilów nikt dumny być nie powinien.
potemps
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwietnia 2009, 22:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rz-ów

Re: Red Orchestra : Heroes of Stalingrad

Post autor: potemps »

Stilgar pisze:Widać że nie tylko papier jest w stanie przyjąć wszystko ,fora internetowe też mają taką przypadłość a raczej nie fora tylko jej niektórzy użytkownicy.

Jeżeli naprawdę mieszkasz w Polsce i jesteś jej obywatelem to gdyby twoi rodzice to przeczytali co napisałeś powinni się za ciebie wstydzić ,moja rada dla ciebie jest taka MYŚL i dobrze uważaj na lekcjach historii omawiającej okres II wś.



PS: Jeżeli ktokolwiek u władzy na tym forum uważa że przesadziłem proszę o zlikwidowania mojego konta ,gdyż zdania nie zmienię. I pozwolę sobie zakończyć ten wywód takim o to przysłowiem internetowym.


"Zanim nastała era internetu, każdy wiejski głupek pozostawał w swojej wiosce"

Wypraszam sobie, mam prawo do wolności słowa, mój dziadek zginął z reki SS za nic, za to ze szedł sobie po ulicy, jestem Polakiem, i co, teraz mam mówić, że SS to świetni żołnieże bo zabijali cywilów, historie znam szczególnie II WŚ i nikt ze mnie debila robił nie będzie.
Tak jestem ze wsi, ale więcej wieśniaków w mieście, niż na prowincjii pamiętaj o tym.
http://www.armagame.pl - Bis fanboy team
http://www.ofp2.pl/forum/ - Codemasters fanboy team

Co kto lubi :D
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: WWII - dyskusje rodzinne

Post autor: SaS TrooP »

Wydaje mi się, że ta wypowiedź była skierowana do mnie.
Zablokowany

Wróć do „Co ślina na język...”