ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: kondor »

Jacy oni? Twoi koledzy?
Jeśli to samo mówią o armie2, czyli zacytuje "nawet głupiej bazy, miasteczka, zarysu ciekawej, rozbudowanej misji", to się mylą :coffee
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: SiD »

Monotonne są twoje wypowiedzi "prawdziwy". Nie masz obowiązku czytać tego forum.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: SaS TrooP »

Ale on to upierdliwie robi :roll:
Pojawiłem się ostatnio na ofp2.pl
Krucjaty prowadzić nie mam zamiaru (to tak jak gadanie do siana), ale jak oni sądzą ,że ArmA (symulator) jest nudna, bo nie ma pif-paf to pozostaje mi tylko wrzucić linię emotikonek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :1th :1th :1th :1th
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Havker »

prawdziwy pisze:
kondor pisze:Podobnie i ja. Jak na razie nie widziałem nic oprócz fajnego pif-paf w tych filmikach; czegoś dodatkowego - nawet głupiej bazy, miasteczka, zarysu ciekawej, rozbudowanej misji...
Oni to samo mówią o ArmA2. Zmieńcie nazwę forum na KOCHAM BIS.
Wytlumaczcie temu czlowiekowi, ze OFP, ArmA i ArmA2 juz wyszly(spod znaku BIS'u) i są dostepne na rynku. Chyba typ musial sie na czyms porzadnie zawieźć :rant
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Red
Posty: 7
Rejestracja: 03 czerwca 2007, 16:17
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Red »

SaS TrooP pisze:Krucjaty prowadzić nie mam zamiaru (to tak jak gadanie do siana), ale jak oni sądzą ,że ARMA (symulator) jest nudna, bo nie ma pif-paf to pozostaje mi tylko wrzucić linię emotikonek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :1th :1th :1th :1th
Widzisz, może to okaże się dla Ciebie szokiem, ale ArmA 2 nie każdemu musi się podobać. Jedni lubią tego rodzaju realistyczne symulatory, a drudzy wolą pograć w coś, że tak powiem, bardziej dynamicznego.
'''
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Havker »

... a więc dochodzimy do tematu gustów. Czy wolicie symulatory pola walki czy BF2 :)
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Red
Posty: 7
Rejestracja: 03 czerwca 2007, 16:17
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Red »

Havker pisze:... a więc dochodzimy do tematu gustów. Czy wolicie symulatory pola walki czy BF2 :)
I właśnie o gustach się nie dyskutuje :)
'''
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Havker »

Caly czas mowi sie właśnie o bitwie między OFP2 i ArmA2 o tym jak to Codemasters zmiażdży BIS i na odwrót. Moim zdaniem nie bedzie tu przegranych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz dobrego symulatora pola walki wybierzesz ArmA, chcesz szybkiej rozpierduchy wybierasz ofp2. Dla każdego coś dobrego. Arma ma swoich fanów tak samo jak bedzie miało ofp2. Takie gadanie jakie to ofp2 bedzie lepsze pod kazdym wzgledem od arma 2 tylko pusty smiech powoduje. Jak mozna porównywać gre która wyszła do screenów i pseudogampleyów :)
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: SaS TrooP »

Red pisze:
SaS TrooP pisze:Krucjaty prowadzić nie mam zamiaru (to tak jak gadanie do siana), ale jak oni sądzą ,że ARMA (symulator) jest nudna, bo nie ma pif-paf to pozostaje mi tylko wrzucić linię emotikonek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :1th :1th :1th :1th
Widzisz, może to okaże się dla Ciebie szokiem, ale ARMA 2 nie każdemu musi się podobać. Jedni lubią tego rodzaju realistyczne symulatory, a drudzy wolą pograć w coś, że tak powiem, bardziej dynamicznego.

I ja cię absolutnie rozumiem. Jednak dlaczego OFP:DR jest reklamowany jako wspaniały symulacja pola walki? Niech zaznacza, że to fajna strzelanka, to - tak jak napisałem na twoim forum - z radością wtedy w to zagram. Takie reklamowanie waszej gry i wmawianie wszystkim, że to full realizm, gdzie dostajesz w głowę, lecz to nic wielkiego (choć fakt, w niektórych aspektach realizmu ArmA kulała zawsze) po prostu mi się nie podoba. TO nie owijajcie w bawełnę. To będzie chiński Call of Duty i wtedy ja mogę w to zagrać.
Red
Posty: 7
Rejestracja: 03 czerwca 2007, 16:17
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Red »

SaS TrooP pisze:I ja cię absolutnie rozumiem. Jednak dlaczego OFP:DR jest reklamowany jako wspaniały symulacja pola walki? Niech zaznacza, że to fajna strzelanka, to - tak jak napisałem na twoim forum - z radością wtedy w to zagram. Takie reklamowanie waszej gry i wmawianie wszystkim, że to full realizm, gdzie dostajesz w głowę, lecz to nic wielkiego (choć fakt, w niektórych aspektach realizmu ARMA kulała zawsze) po prostu mi się nie podoba. TO nie owijajcie w bawełnę. To będzie chiński Call of Duty i wtedy ja mogę w to zagrać.
Dlatego od pewnego czasu staram się nie pisać własnych opinii o grze (a poprawianie nieprawdziwych lub błędnie interpretowanych wiadomości, na jakie czasami można się napotkać, raczej się do tego nie zalicza), tylko zamieszczam oficjalnie wydane informacje. Bo fakt, ciężko jest powiedzieć, co dokładnie CM planuje. Dlatego jedynym rozsądnym wyjściem będzie poczekanie na demo (prawdopodobnie we wrześniu) i dopiero po zagraniu w nie wydanie w pełni uzasadnionych opinii, krytyki, itp. Oczywiście niektórzy po obejrzeniu już wydanych filmików / screenów mają prawo powiedzieć, że gra się nie podoba i jej nie kupią. Szanuję tę decyzję i jednocześnie proszę, aby nie obrażali ani wyśmiewali tych, którzy nadal czekają na OFP: DR.
'''
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: SaS TrooP »

Ja was nie wyśmiewam, jedynie nie rozumiem jak można tak łatwo podążyć za samą nazwą. Każdy ma prawo do błędu, BIS go popełnił, po czym naprawił - a wy rzuciliście się na BIS jak na jakieś zwłoki.
z OFP2.PL pisze:Ponadto, nie każdy fan oryginalnego OFP musi za wszelką cenę do końca trzymać się gier Bohemii. Ale jednak, czego może jeszcze nie zauważyłeś, nie każdy na tym forum sprzeciwia się Armie. Wielu przecież już w nią gra.
Sry, nie wiem, gdzie poradzić dyskusję :P
Nowych graczy jestem w stanie zrozumieć. Codedisasters prowadzi świetną kampanię marketingową, co BISowi nie zawsze wychodzi (ale przynajmniej są w miarę szczerzy). Ale IMO podążanie za nazwą FLASHPOINT zobowiązuje tak naprawdę do podążania za twórcami. Myślisz, że ja nie miałem wątpliwości do ArmA 2? BIS jednak nagiął kredyt zaufania i do ostatecznych filmików tuż sprzed rilejsu wątpiłem jak to się skończy. Jednak byłem pewien jednego: ArmA 2 będzie lepsza od OFP:DR. I nie chodzi mi tutaj o bugi, ale o realizm. Po wywaleniu Lindoppa OFP tak jakby przegrało, bo doktryna symulacji zapewne upadła (oczywiście z mojego punktu widzenia, mam obsesję na punkcie symulacji). Ostatnie filmiki to już niemal arcade - i dalej nikt nie wie czy są oskryptowane. Rozumiem, że wielu graczy nie oczekuje tak wiele po grze i OFP oferuje mniej. Ja jednak się obawiam, że Codies mogą wam i nam namieszać w głowach, a OFP może okazać się szitem z samego typu pracy i założeń tej firmy. Rozwijać? Mogę, jeśli chcesz.
Red, uważam cię za mąrego człowieka, kogoś, kto nie jest fanboyem nikogo i ja uznaję wasze zdanie. Ale for fuck sake, nie pozwólcie, żebysmy my - powiem wprost - nie tracili klientów i nowych graczy z powodu jakieś tam propagandy.

PS: Czy znasz gościa o ksywce prawdziwy, który od dłuższego czasu prowadzi mało wyszukaną krucjatę wobec ArmA 2? Mi swego czasu na dźwięk wyrazów Dragon i Rising nóż w kapsie (kieszeni) się otwierał, ale teraz się uspokoiłem trochę. On jednak dalej dziko i nikt nie wie dlaczego jedzie po tej grze. Udziela się on może na waszym forum?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”