Demo MP - pogrywa ktoś?

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Demo MP - pogrywa ktoś?

Post autor: Uncle Blues »

Gram już drugą godzinę w MP na demku i kurwica mnie bierze. 3/4 graczy na tych serwerac to jakieś niedorozwoje! Dlatego piszę tu na forum.

Ma ktoś ochotę pograć dziś w demko ArmA2 po necie?

Przeniosłem cały mój sprzęt na świetlicę, gdzie mogę się podłączyć kablem do sieci. Poza tym wszyscy wyjechali na przepustki, więc mam prawie całe łącze Akademii do dyspozycji. Mogę stawiać dobry serwerek.

EDIT:
Teraz jadę z kumplem po kratkę piwka do Tesco. Mam nadzieję, że jak wrócę, to będzie tu cała ekipa chętna.

Jakby co to kontakt to GG:1562358 Xfire:uncleblues i komórka jeśli ktoś chce, ale to już na PMa.
ObrazekObrazek
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Demo MP - pogrywa ktoś?

Post autor: SiD »

Pecha masz, wszyscy grają dziś w kampanie Dreide ;-)
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: Demo MP - pogrywa ktoś?

Post autor: Uncle Blues »

Shelton mi opowiadał o kampanii, zapraszał do niej, ale z moim połączeniem z internetem nie mogę grać regularnie. Dzisiaj na 3 razy cały mój sprzęt przenosiłem, żeby móc pograć spokojnie. :mrgreen: Obejrzę sobie jeszcze Clinta Eastwooda i ok. północy spróbuję szczęścia jeszcze raz.

EDIT:
wypiłem 3 piwka, obejrzałem Gran Torino z Clinta Eastwooda, wybieram się na świetlicę zobaczyć jak się ma mój sprzęt i ile osób chce ze mną zagrać i co? I NIC! Nikt się nie odezwał. Szczerze się na was wszystkich zawiodłem... ;)
No nic może będzie jeszcze kiedyś jakaś okazja. Zamówiłem z UK full wersję, to może już niedługo zagramy coś na serio, a nie lipną misyjkę z generatora lipnych misyjek.

cheers,
Wujek

EDIT:
Macie farta! Dwie osoby uratowały wasz honor tego forum! :mrgreen: Pozdro dla wtajemniczonych. :mrgreen:
ObrazekObrazek
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Demo MP - pogrywa ktoś?

Post autor: Andriey »

Ja mogę dziś, właśnie ściągam :)
Spec Służby
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: Demo MP - pogrywa ktoś?

Post autor: Uncle Blues »

Chciałem bardzo podziękować Misiowi, Kiziorowi, SiDowi, Doniowi i Ćwiekowi za wspaniałą grę. Pomimo ograniczeń dema bawiliśmy się naprawdę przednie. Kilka głupich screenów, coby inni żałowali, że ich nie było. ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sami się zidentyfikujcie, bo ja nie jestem w stanie... :roll:
ObrazekObrazek
Pvl
Posty: 1
Rejestracja: 09 lipca 2009, 01:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Demo MP - pogrywa ktoś?

Post autor: Pvl »

Hej ! Piszę z pewnym pytankiem. Istnieje serwer w demie o nazwie "Polish Army Combat Operations" (P.A.C.A), na którym mialem przyjemnosc juz wczesniej pograc. Jesli ktokolwiek pamięta (nowe?) haslo to baaaardzo proszę o podanie owego :} Próbowałem ostatnio ustalane, patriotyczne *urwa i niestety nie dziala :}
Świetna rozgrywało się misje w towarzystkie takich osobowości jak: Adollo, bender, Micro4Speed. Jak ktos kojarzy, odzew miło widziany :dworship
Adollo
Posty: 1
Rejestracja: 09 lipca 2009, 22:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Demo MP - pogrywa ktoś?

Post autor: Adollo »

Witam! Hasło jest dawane sporadycznie więc nie trzeba go znać :) Jak ktoś chce pograć to wystarczy wejść i oznajmić jakoś że jest się z polski bo inaczej miro da kicka :D Codziennie gramy od 12 do 3 nad ranem ;] Raz nawet grał z nami Uncle Blues (i zapraszamy go ponownie :D ) Zapraszamy wszystkich co chcą z nami pograć!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”