Armed Assault - polska wersja gry!

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Robi »

Dzisiaj po raz drugi wysłałem maila do Pani Moniki z PR LEM.
Jako, że sam pracuję w PR, uważam, że jest on najodpowiedniejszym działem do wyjaśnienia całego zamieszania wokół wydania polskiej wersji gry.

Oto treść dzisiejszego maila:

Witam
W dniu wczorajszym wysłałem do Pani maila z zapytaniem ad. gry Armed Assault i nie otrzymałem odpowiedzi.
Zakładam, że mail nie doszedł do Pani, więc pozwolę wysłać go raz jeszcze.


-------- Wiadomość oryginalna --------
Temat: Klient w sprawie gry Arma Assault
Data: Mon, 11 Dec 2006 13:11:02 +0100
Nadawca: "Ja"*
Adresat: [email protected]



Witam
Jestem zainteresowany, zakupem polskiej wersji gry Armed Assault.
W związku z Waszymi deklaracjami ad. wydania gry już w wersji 1.01, a krążącymi informacjami o ukazaniu się w sprzedaży wersji 1.00.5088, chciałbym prosić o wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji. Czy gra Armed Assault, która powinna ukazać się 15 grudnia br. (w ten piątek) w punktach EMPiK w całym kraju, jest w wersji 1.01, a co za tym idzie jest kompatybilna z wersjami czeskimi i niemieckimi, posiadającymi uaktualnienia do wersji 1.01, czy też jest to wersja 1.00.5088, nie posiadająca jeszcze żadnych poprawek nawet ze strony producenta gry Bohemia Interactive Studio.
Jeśli jest to wersja 1.01 to informacja ta jest zamieszczona na opakowaniu gry?
Jeśli jest to wersja 1.00.5088 to kiedy planowany jest patch do wersji 1.01?

Dodatkowo dowiedziałem się, że osoby które w dniu wczorajszym dokonały zakupu gry dostępnej już w niektórych punktach MadiaMarkt, otrzymały produkt oznakowany jako "TESTOWY". Czy moglibyście Państwo ustosunkować się również i do tej sprawy?

Bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
"Ja"*

-------
* - przedstawiłem się of course


Czekam na odpowiedź, którą na pewno Wam przedstawię.
Pozdrawiam
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Romanov »

ja zawsze w tyle i jak zawsze jakis problem
czy w tym kraju choc raz bedzie cos zrobione normalnie ? ;/
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Forrestal »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: hryst »

to ci Robi odpowiedzieli oficjalnie na maila ;)

W momencie oddawania gry do tłoczni, wersja 1.00.5088 była najświeższą wersją gry. Z naszych informacji od wydawcy wynika, iż wydane wcześniej gry na rynku czeskim i niemieckim były w we wcześniejszych wersjach i dostępny obecnie patch 1.01 miał wyrównywać wersje czeską i niemiecką z wersją polską. Sprawdzamy w obecnej chwili czy to, że patch podnosi wersje czeską i niemiecka do wersji 1.01 to tylko pomyłka w numeracji, czy są jeszcze inne przyczyny.

znaczy sie nie odpowiedzieli, tylko zamieszali.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Robi »

Forrestal pisze: tutaj macie komunikat LEM

a ja sobie porozmawiałem z Panią Moniką 8) , która wysłała mi ten oto mail:

Witam serdecznie,
W odpowiedzi na Pańskie pytania pragniemy wyjaśnić kwestię patcha 1.01 oraz pojawiającego się komunikatu: "Tylko do oceny - nie jest to ostateczna wersja gry".

Z naszych rozmów z wydawcą gry - Bohemia Interacive - wynikało, że dzięki patchowi wersje czeskie i niemieckie gry "Armed Assault" będą zgodne z polską.
W momencie oddawana polskiej wersji do tłoczni 1.00.5088 była najświeższą wersją gry. Obecnie sprawdzamy czy to, że patch podnosi wersje czeską i niemiecka do wersji 1.01 jest tylko pomyłką w numeracji, czy są jeszcze inne przyczyny.

Doszły do nas również informację o pojawianiu się, na niektórych komputerach, komunikacie: "Tylko do oceny - nie jest to ostateczna wersja gry".
Komunikat ten jest związany jedynie z drobnym błędem w tłumaczeniu - przez przypadek komunikat ten nie został usunięty z zasobów tekstowych gry. Pragniemy Pana zapewnić, iż gra "Armed Assault" w polskiej wersji językowej, która trafiła do sklepów, jest wersja finalną.

Poniżej zamieszczam treść naszego oficjalnego komunikatu dotyczącego polskiej wersji gry "Armed Assault":



"Gra Armed Assault trafiła już do polskich graczy. Pojawiły się również pierwsze informacje o pojawiającym się na niektórych komputerach, dosyć zaskakującym komunikacie: "Tylko do oceny - nie jest to ostateczna wersja gry". Na szczęście napis ten pojawia się jedynie na skutek drobnego błędu w tłumaczeniu - przez przypadek komunikat ten nie został usunięty z zasobów tekstowych gry. Prosimy zwrócić uwagę na nr wersji wyświetlony pod logiem Armed Assault. Jest to wersja 1.00.5088.

Dużo kontrowersji budzi również numer polskiej wersji gry. W momencie oddawania gry do tłoczni, wersja 1.00.5088 była najświeższą wersją gry. Z naszych informacji od wydawcy wynika, iż wydane wcześniej gry na rynku czeskim i niemieckim były w we wcześniejszych wersjach i dostępny obecnie patch 1.01 miał wyrównywać wersje czeską i niemiecką z wersją polską. Sprawdzamy w obecnej chwili czy to, że patch podnosi wersje czeską i niemiecka do wersji 1.01 to tylko pomyłka w numeracji, czy są jeszcze inne przyczyny.

Chcieliśmy przeprosić graczy za zamieszanie i zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby problem usunąć jak najszybciej."



Pozdrawiam,

Monika Lach
PR Manager


Tak, że pewnie nie ma co liczyć na szybkie "przetłoczenie" spatchowanego AA.
Nastąpi to dopiero, kiedy skończą się obecne zapasy.

Ci którzy jeszcze nie wiedzą:
U mnie w EMPiK Włocławek - ArmA dostępna (możliwość zainstalowania i sprawdzenia wersji - pytałem)
Cena - 89,90zł.


No to tak to wszystko wygląda.
8)
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: hryst »

ponoć na obecnej polskiej wersji nie da sie grac na zagranicznych serwerach
brawo... zaczyna się dziać jak za czasów patch-y OFP

PS. Teraz bedziemy czekać jeden miesiąc na wydanie polskiej łatki 1.01 lub dwa miesiące na 1.02
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
Andrea
Posty: 52
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Andrea »

Powiem tylko tyle " a nie mówiłem !!" :(
Nie pytaj , co Polska dała Tobie , pytaj ile Kościół zgarnął z tego , co ty dałeś Polsce .
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: hryst »

ciekawym pomysłem jest zakup polskiej wersji w celu zdobycia tylko własnego ID a grę zainstalować już czeską lub niemiecką (oczywiście podając swój klucz)
W takiej sytuacji nie będziemy łamali prawa oraz nie odczujemy problemów z łatkami.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: zabix »

Lepiej wrócić do OFP.
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Robi »

Właśnie kupiłem Armed Assault PL :|
Stało się to w grudniu pamiętnego roku AD2006-go w dniu 12-go, a była godzina 16:44.
Właśnie walę browara, przed instalacją, żeby miec humor jak coś będzie nie tak :twisted:
Najpierw się uwalę, a potem będę instalował :D

Jak zainstaluję to powiem co jest ;)
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Cleric »

Będzie dobrze... wierzymy w Ciebie :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”