INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
eagle
Posty: 138
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:
Numer GG: 7031645
ID gracza: 2105860
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: eagle »

Frix nie mów hop. My i tak wygramy cała kampanie.
Obrazek
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: FriX »

A czy ja gdzieś mówiłem że SF wygra? :P

Szczerze mówiąc jak tak dalej pójdzie to chyba w IC3 przejdę do BMF. Gdzie gra większość z was tak w ogóle? bo ja jestem w 3 piechociarskiej w SF która IMHO dostaje zawsze najbardziej porąbane zadania i często jest mięsem armatnim bez żadnego wsparcia :P

A po ostatniej walce była dyskusja u nas na ts że wasz airforce opierdzielał kamikadze :P
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2008, 17:54 przez FriX, łącznie zmieniany 1 raz.
eagle
Posty: 138
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:
Numer GG: 7031645
ID gracza: 2105860
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: eagle »

W nowej kampani nie będzie już chyba SF i BMF tylko jakieś inne. I teraz będziemy prawdopodobnie grać z amerykańskimi broniami. :)
Obrazek
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: FriX »

To fajnie, a tak w ogóle to orientuje się ktoś czy można przejść (zmienić armię) w trakcie kampanii? I jak to się odbywa i czy trzeba o tym zawiadomić?
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: SiD »

If you wish to transfer divisions, you must fall into one of these two categories:

1) You have a valid reason to leave your current division.
You then must contact an admin of 21CW and explain why you want to be transferred. If he approves, you will be assigned to a division of their choice.

2) If you did a random signup and now you have a sponsor.
You will not be transferred till the start of the next week.
Raczej nikłe szanse na cokolwiek :/

FriX pisze:Widzę że chyba większość z was jest w BMF... KOMUCHY!!! :D
Byłbym w SF, ale u nas można strzelać do cywilów i gwałcić wieśniaczki.
Ja jestem [SF]3|Pvt.FriX więc w Sahrani Armed Forces zobaczymy się w sobotę ;)
Przez celownik?
bo ja jestem w 3 piechociarskiej w SF która (...) jest mięsem armatnim bez żadnego wsparcia
Wierz mi FriX, my z 5tej Pancernej doceniamy wasz udział w walce. Tak czy siak teraz chyba role się odwrócą, bo teren nie sprzyja :|
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: FriX »

Przez celownik?
Wiesz jak chcesz to nie musimy do siebie strzelać :D


U was też nazywają Special Forces "Toy Boys" :)
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: chewie »

na poczatku bylem w Alpha i tam dwoch kolesi odeszlo do SF bo byliz bulgarii albo rumunii a w SF powstawal odzial Rumunski badz bulgarski. to w sumie moglby byc dla ciebie dobry powod. Mysle ze musialoby to byc zaaprobowane przez United Nations. no zeby nie wyszlo ze jest jakies szpiegowanie... tak czy inaczej jesli BMF nadal bedzie wygrywac to jeszcze jedna bitwa i koniec kamanii, potem przerwa i nowe IC3 a wtedy mozna sie od nowa zapisywac kto gdzie chce. Ja raczej pozostane w piechocie, miom tegoze Bravo jest gorzej szkolone niz Alpha jestem bardzo zadowolony z poziomu taktycznego i jak piechota jest uzywana. Oczywiscie i nas powtarza sie ze jestesmy tylko oslona dla czolgow ale czesto mamy bardzo odpowiedzialne zadania jak chociaz ostatnio w Cayo czyli Flaga 2. Teraz w lesie nie bedzie tak latwo i pewnie bedziemy biegac za czolgami. Ja chyba zostane firmowym medykiem.
:angel

co do IC3 to rzeczywiscie widzialem tylko tyle ze zima.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: FriX »

Heheh 3rd Inf. też miała drugą flagę w Cayo :)

To nie byli Rumuni tylko Węgrzy :)
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: chewie »

SiD pisze:Jak to zawiesza? Zresztą nie wiem co rozumiesz przez widok wroga?
Po prostu, startuje z bazy wszystko jest okej potem docieram np. do flagi w Corazol znajduje sobie cieple miejsce i czekam az zobacze kogos do odstrzalu. Nagle pojawia mi sie dwoch frajerow na celowniku, spuszczam caly magazynek z mojego ukochanego ak prosto w glowy tych pacanow a ci nic. i kupa nie nic... zerwane polaczenie albo de sync. ja mam w miare slaby komp bo ATI 850XL AMD 3600 512RAM ale wszystko bardzo ladnie zawsze dzialalo na zmniejszonych opcjach. a tutaj jakos nie daje rady.
:oops:
ps. wlasnie odinstalowalem pande, wszystko zaczelo szybciej duzo chodzic. zobacze moze to cos pomoze


DZIAJ O 21.00 TRENING BRAVO - mysle ze wszyscy chetni czlonkowie 5th i Alpha moga wpasc jako goscie potrenowac z piechota.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: FriX »

Jeśli ktoś jeszcze nie widział:

http://www.ic-arma.com/sc/icmod.html

:)
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: chewie »

widizal widzial. ja uwazam ze IC-Arma ma tak ogromy poencjal ze moze nawet moderatorzy sobie nie zdaja z tego sprawy. Widze ze odpalili gazetke Sahrani Tattler i pojawily sie wątki suspense jest jakas trzecia frakcja ktora miesza i kombinuje czyli sa juz jakies motywy fabularne. oprocz samego sportowego walczenia o flagi sa rozne bitwy itd itp wszystko bardzo pieknie. mam nadzieje ze MOD tez sie rozwinie, chociazby o artylerie w postaci mozdzierzy chociazby.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Zablokowany

Wróć do „Ogólne o multiplayer”